Xiaomi Jimmy JV53 – preorder nowego odkurzacza pionowego

W ostatnim czasie testowałem dla Was kilka odkurzaczy pionowych w związku z czym możecie być zainteresowani kupnem takowego urządzenia. Model który tym razem chcę Wam zaproponować jest jednak unikatowy, bo jest… fioletowy 🙂 Xiaomi Jimmy JV53 właśnie pojawił się w sprzedaży i możecie go zamówić taniej z kodem rabatowym.

Xiaomi Jimmy JV53 – nowa wersja sprawdzonego odkurzacza

Różowy odkurzacz pionowy - Xiaomi Jimmy JV53 - wygląd odkurzacza

Xiaomi Jimmy JV53 to nowa, mocniejsza wersja świetnego odkurzacza pionowego, którego recenzję znajdziecie pod tym linkiem. Seria Xiaomi Jimmy to niewątpliwie jedna z najbardziej opłacalnych linii bezprzewodowych odkurzaczy pionowych.

Xiaomi Jimmy JV53 kupicie teraz pod tym linkiem na geekbuying.com w bardzo dobrej cenie bo już za ok. 779 zł ($199) z kodem rabatowym: 3GY0YEAU

Różowy odkurzacz pionowy - Xiaomi Jimmy JV53 - zamówienie z kodem rabatowymDodatkowo macie bezpłatną wysyłkę EU Priority Line, czyli nie poniesiecie żadnych dodatkowych kosztów.

Parametry Xiaomi Jimmy JV53

Kilka podstawowych danych o Xiaomi Jimmy JV53:

silnik o mocy 425 W i 100.000 obrotów na minutę;

siła ssania: 125 W, 20kPa

waga: 1,46 kg (2,9kg z wszystkimi akcesoriami);

pojemnik na kurz: 0,5 litra;

głośność: 78 dB;

bateria: litowa o pojemności 10×2,5 Ah;

czas pracy na jednym ładowaniu:

bez elektrycznej szczotki: 45 minut w trybie podstawowym; 8 minut w trybie max;

z elektryczną szczotką: 35 minut w trybie podstawowym; 7 minut w trybie max;

czas ładowania: od 4 do 5 godzin;

pozostałe cechy: 5 wymiennych końcówek, filtr HEPA.

Różowy odkurzacz pionowy - Xiaomi Jimmy JV53 - końcówki odkurzaczaWarto zwrócić uwagę, że w stosunku do poprzedniego modelu zwiększona została moc, jak również czas pracy bez ładowania (w podstawowym trybie). Dodano też kolejną dodatkową końcówkę, dzięki czemu sprzęt stał się jeszcze bardziej uniwersalny.

Różowy odkurzacz pionowy - Xiaomi Jimmy JV53 - moc ssania

Xiaomi Jimmy JV53 to nie tylko duża siła ssąca, ale i duża skuteczność w filtracji kurzu. Dzięki wbudowanemu filtrowi HEPA, 99% kurzu zostanie w pojemniku i nie przedostanie się do powietrza.

Różne końcówki, w tym dwie wyposażone w obrotowe szczotki, sprawiają, że urządzenie nadaje się do odkurzania najróżniejszych powierzchni, w tym dywanów i tapicerek i z powodzeniem może zastąpić tradycyjny odkurzacz.

Różowy odkurzacz pionowy - Xiaomi Jimmy JV53 - odkurzanie dywanów i tapicerki

Porównanie z Dyson V8, ROIDMI F8 i DREAME V9

Jak nowy sprzęt prezentuje się z w porównaniu z najpopularniejszymi modelami na rynku? Przydatne będzie poniższe zestawienie:Xiaomi-JIMMY-JV53-Vacuum-Cleaner- porównianie odkurzacza z Dyson V8, ROIDMI F8 i DREAME V9

Z zestawienia jasno wynika, że Jimmy JV53 pomimo najniższej ceny, pod wieloma względami wypada najlepiej.

Na koniec przypominam, że zamawiając go z geekbuying.com możecie obecnie skorzystać z kodu rabatowego: 3GY0YEAU, który dodatkowo zbije promocyjną cenę.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.