Małe AGD z Aliexpress – zadbaj o porządek w domu

Cały czas trwa rewelacyjna promocja z okazji Dnia Singla w Aliexpress. Postanowiłem Wam podpowiedzieć kilka produktów, która przydadzą się szczególnie w gospodarstwie domowym. Pomogą Wam zadbać o czystość podłóg i powietrza w mieszkaniu a także o własne zdrowie.

Artykuły AGD z Aliexpress

wyprzedaż AGD z Aliexpress

Artykuły gospodarstwa domowego to niewątpliwie rzeczy, które bardzo opłaca się zamawiać z Aliexpress. Warto zrobić to szczególnie teraz, aby skorzystać z rewelacyjnych promocji. Cenę większości produktów można dodatkowo obniżyć specjalnymi kuponami rabatowymi, których listę znajdziecie w tym artykule. Postanowiłem zwrócić Waszą uwagę na kilka urządzeń, które według mnie przydadzą się w każdym domu.

Roborock S5 MAX

promocja 11.11 na Aliexpress 2020 - Roborock S5 max z Aliexpress

Jeżeli nie masz jeszcze robota sprzątającego to uważam, ze marnujesz ogromną ilość czasu. Te sprytne urządzenia potrafią zaoszczędzić go bardzo dużo. Jednocześnie nasze mieszkanie będzie czystsze niż kiedykolwiek.

Roborock S5 MAX to jeden z najlepszych obecnie robotów odkurzająco-mopujących. Potrafi nie tylko odkurzać, ale i przecierać podłogę mokrą szmatką. Dzięki temu nasze podłogi będą czystsze na dłużej. Umożliwia także inteligentne programowanie jazdy i zapamiętuje nawet 4 mapy pięter mieszkania.

Kupicie go obecnie pod tym linkiem, za ok. 1373 zł z kodem rabatowym: AEBONUS 

Dreame V11

Promocja Dreame V11 na geekbuying.com - wielofunkcyjny odkurzacz pionowy

Idealnym uzupełnieniem robota odkurzającego jest bezprzewodowy odkurzacz ręczny. Sprawdzi się zarówno przy odkurzaniu podłogi, jak również mebli, czy też samochodu.

Dreame V11 to jeden z najnowszych i najmocniejszych odkurzaczy pionowych. Jego świeżą recenzję znajdziecie pod tym linkiem.

W obecnej ofercie Aliexpress kupicie go za ok. 1060 zł z kodem rabatowym: AEBONUS 

Oczyszczacz powietrza Xiaomi 3H

10 hitów z Aliexpress - promocja na 11.11 - Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Jak już odkurzymy odkładnie mieszkanie, warto zadbać o jakość powietrza. Pomoże nam w tym popularny oczyszczacz powietrza od Xiaomi. Niezwykle przydatne urządzenie, szczególnie w sezonie grzewczym, kiedy to problem smogu jest realnym zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Model Xiaomi 3H kupicie obecnie za ok. 512 zł z kodem rabatowym: MEGASALE11

Parownica ręczna do ubrań

wyprzedaż AGD z Aliexpress - parownica do ubrań

Kolejnym praktycznym sprzętem przydatnym w domu jest parownica do ubrań. Parownica KONKA, dzięki dużej mocy sprawdzi się świetnie do odświeżenie każdej szafy i umożliwi pozbycie się zagnieceń na ubraniach trudnych w prasowaniu.

Kupicie ją teraz z wysyłką z Polski za zaledwie 65 zł z kodem rabatowym: 1111SALE

Szczoteczka soniczna Oclean X PRO

10 hitów z Aliexpress - promocja na 11.11 - szczoteczka soniczna Oclean X Pro

Na koniec polecę Wam rewelacyjną szczoteczkę soniczną. Oclean X PRO nie tylko oferuje świetną skuteczność w czyszczeniu zębów, ale ma również praktyczny ekran dotykowy oraz obsługiwana jest przez aplikację na smartfony. Funkcje te pozwalają śledzić nam statystyki dotyczące czyszczenia zębów, jak również ustawiać indywidualne programy czyszczenia.

W obecnej ofercie Aliexpress pod tym linkiem szczoteczka dostępna jest już za 144 zł z kodem rabatowym: ALILECH1111

Więcej ciekawych ofert znajdziecie w bogatym dziale AGD na Aliexpress. Powyższe kupony działają też na inne produkty, więc korzystajcie z nich póki trwa promocja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.