Gdzie kupić Xiaomi Viomi V2 PRO? – oferta Geekbuying

Regularnie dostaję od Was pytania o świetny robot sprzątający, który niedawno recenzowałem, czyli Xiaomi Viomi V2 PRO. Sprzęt okazał się być wyjątkowo dobry pod względem relacji ceny do jakości. Tym samym co jakiś czas podpytujecie: gdzie warto go kupić? Moja odpowiedź jest od dłuższego czasu niezmienna – sprawdźcie dlaczego.

Xiaomi Viomi V2 PRO z Geekbuying

Robot odkurzający Xiaomi Viomi V2 PRO

Miejscem gdzie zdecydowanie najlepiej zamawiać obecnie Xiaomi Viomi V2 PRO jest sklep geekbuying.com. Przede wszystkim oferuje on cały czas atrakcyjne ceny. Obecnie robota można tam kupić za 1495 zł (cena nieznacznie waha się w zależności od kursu dolara i aktualnej promocji) z kodem rabatowym: V2PRO380.

Poza ceną warto jednak zwrócić uwagę na dwie inne istotne rzeczy: po pierwsze oferta sklepu dotyczy wariantu robota sprzedawanego z 3 pojemnikami (na wodę, na kurz i 2 w 1). Niestety sporo osób nie zwraca na to uwagi i kupuje robota tylko z 2 pojemnikami.

Kolejny i chyba największy atut oferty geekbuying to znajdujący się w Polsce magazyn (opisany jako Europe). Dzięki temu nie musimy martwić się o jakiekolwiek dodatkowe opłaty związane z importem, a sprzęt otrzymamy w zaledwie kilka dni od zamówienia.

Xiaomi Viomi V2 PRO – super sprzęt w niskiej cenie

Robot odkurzający Xiaomi Viomi V2 PRO - pokonywanie progów

Dlaczego warto zainteresować się właśnie robotem Xiaomi Viomi V2 PRO? Jak już wspomniałem, oferuje on świetny przelicznik cena/jakość. Od dłuższego czasu na swoim blogu rekomenduję głównie innego robota odkurzająco-mopującego, czyli Roborocka S6. Xiaomi Viomi V2 PRO jest natomiast do niego bardzo podobny, a można go kupić znacznie taniej.

Ogromna moc ssąca – 2100 Pa

Xiaomi Viomi V2 PRO - recenzja robota odkurzającego - pojemnik na kurz

Jednym z wyróżników Xiaomi Viomi V2 PRO jest niewątpliwie bardzo duża moc ssąca aż 2100 Pa – to jeden z najlepszych wyników na rynku.

Odkurzanie, mopowanie lub jedno i drugie jednocześnie

Robot odkurzający Xiaomi Viomi V2 PRO - funkcje mopowania i odkurzania

Robotów tego typu oferujących nie tylko odkurzanie, ale i mopowanie jest już całkiem sporo. Nie każdy jednak umożliwia również jednoczesne mopowanie i odkurzanie. Xiaomi Viomi V2 PRO oferuje natomiast aż 3 różne pojemniki i 3 warianty sprzątania.

Obsługa przez aplikację Xiaomi Home

Robot odkurzający Xiaomi Viomi V2 PRO - obsługa przez aplikację Mi Home App

Dużym atutem Xiaomi Viomi V2 PRO jest również współpraca z aplikacją Xiaomi Home. Za jej pośrednictwem mamy dostęp do ogromnej ilości funkcji. W apce możemy zmieniać wiele ustawień pracy robota, programować jego samodzielną pracę oraz mieć podgląd na żywo na to co robi robot z dowolnego miejsca na Ziemi. Viomi V2 PRO jako jeden z nielicznych robotów na rynku umożliwia również podział mapy mieszkania na pokoje. Dzięki temu możemy robotowi w łatwy sposób kazać posprzątać np. tylko kuchnię, albo sypialnię.

Robot odkurzający Xiaomi Viomi V2 PRO - laserowe skanowanie pomieszczeń

Należy również podkreślić, że oprogramowanie robota jest stale udoskonalane, dzięki czemu sprzęt coraz lepiej skanuje sprzątane pomieszczenia, a docelowo ma uzyskać również nowe funkcje. Więcej informacji na temat tego sprzętu znajdziecie w jego recenzji pod tym linkiem.

Tym samym, jeżeli szukacie robota sprzątającego o dużych możliwościach przy niewielkiej cenie, jeszcze raz polecam Wam ofertę geekbuying.com. Koniecznie z kodem rabatowym: V2PRO380

35 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.