Alfawise S70 – promocja nowego robota do mycia okien

Alfawise S70 to jeden z najnowszych robotów do mycia okien dostępnych na rynku. Teraz możecie go kupić w świetnej cenie korzystając z promocji na Gearbest.com.

Alfawise S70 za $124,99

Alfawise S70 - promocja nowego robota do mycia okien

Obecnie robota możecie kupić na Gearbest na wyprzedaży za $129,99, ale już 22 lipca o godz. 6:00 zacznie się kolejna przecena, dzięki której robota kupicie w rekordowo niskiej cenie – $124,99. Jeżeli wybierzecie metodę wysyłki Priority Line, robota dostaniecie z przesyłką w cenie bez żadnych dodatkowych opłat.

Alfawise S70 – nowy model popularnego robota do mycia okien

Alfawise S70 to nowa wersja jednego z najpopularniejszych robotów do mycia okien, czyli Alfawise S60. Inny równie popularny robot tego typu to Cop Rose X6, którego recenzję znajdziecie pod tym linkiem.

Roboty do mycia okien są ogromnym ułatwieniem w sprzątaniu przy założeniu, że mamy do umycia spore powierzchnie.

Urządzenia tego typu dzięki dużej sile ssącej, po włączeniu przysysają się do okna i stopniowo jeżdżą po szybie przecierając ją specjalnymi szmatkami z mikrofibry.

Alfawise S70 - promocja nowego robota do mycia okien - robot na oknie

Dzięki dużej sile ssącej – w przypadku robota Alfawise S70 jest to 2800 Pascali, sprzęt trzyma się mocno okna i nie ma większego ryzyka, że spadnie. Nie mniej jednak, robot ma dodatkowe zabezpieczenie w postaci liny, którą możemy przymocować do czegoś ciężkiego, aby nie było ryzyka, że robot spadnie z dużej wysokości i wyrządzi jakieś szkody. Jest to szczególnie przydatne, jeżeli np. planujemy zmywać okna od zewnątrz na 10. piętrze. Lina ma aż 5,5 metra długości, co daje nam dużą swobodę.

Alfawise S70 - promocja nowego robota do mycia okien - robot

Z linki oczywiście nie musimy korzystać jeżeli nie chcemy, jednak robota musimy mieć podłączonego do ładowania, tak aby miał stałe zasilanie. Wbudowany akumulator o pojemności 650 mAh sprawia natomiast, że nawet jeżeli z jakiegoś powodu robot starci zasilanie (np. wypadnie kabel lub wyjmiemy niechcący wtyczkę z gniazdka), robot będzie miał siłę, aby utrzymać się na szybie przez kilka minut.

Czyszczenie szyby odbywa się z wykorzystaniem 2 obracających się szmatek z mikrofibry, które możemy po czyszczeniu łatwo zdjąć i wyprać.

Alfawise S70 - promocja nowego robota do mycia okien - szmatki z mikrofibryPo umieszczeniu robota na szybie i włączeniu przyssawek, robotem możemy sterować z wykorzystaniem pilota, który jest bardzo prosty w obsłudze.

Alfawise S70 - promocja nowego robota do mycia okien - sterowanie pilotemRobot jeździ po szybie w uporządkowany i inteligentny sposób, dążąc do przejechania po całej powierzchni szyby, rozpoznając ramki okna.

Mycie okien to jednak nie jedyne możliwe zastosowanie tego sprzętu. Alfawise S70 sprawdzi się świetnie również do zmywania płytek ceramicznych wszelkiego typu, np. do zmywania gresu.

Alfawise S70 - promocja nowego robota do mycia okien - robot na podłodze

Poniżej znajdziecie małe podsumowanie 2 robotów: Alfawise S70 i Alfawise S60:

Alfawise S70 - promocja nowego robota do mycia okien - porównanie z Alfawise S60

Oba modele w gruncie rzeczy nie różnią się zbyt wiele, jednak Alfawise S70 jeździ zdecydowanie szybciej zmywając metr kwadratowy powierzchni o minutę szybciej. Szybsza praca to jednak nie jedyny atut nowszego modelu. Alfawise S70 jest przede wszystkim znacznie tańszy, zwłaszcza w obecnej ofercie Gearbest.com.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.