Wyprzedaż robotów odkurzających iLife na Aliexpress

Aliexpress.com rusza z kolejną akcją promocyjną pod nazwą Brands Shopping Week (Tydzień Znanych Marek). Niewątpliwie jedna z najciekawszych ofert dotyczy robotów odkurzających iLife. Dawno nie było tak dobrej wyprzedaży, zatem jest to świetny moment na zakup nowego odkurzacza automatycznego do naszego domu.

Brands Shopping Week na Aliexpress

promocja iLife na Aliexpress - Big Savings

Tradycyjnie już, najlepsze ceny w chińskich sklepach pojawiają się w ramach różnych cyklicznych akcji promocyjnych. Jedną z nich jest Brands Shopping Week (Tydzień Znanych Marek), który ruszy w poniedziałek, 27 sierpnia o godz. 9:00 polskiego czasu i potrwa do soboty (1 września, do godz. 9:00!). Przecenami objęte są produkty kilkunastu najpopularniejszych firm handlujących na Aliexpress.

Wyprzedaż w oficjalnym sklepie iLife

Jedną z najciekawszych marek, o której wielokrotnie pisałem na blogu jest producent rewelacyjnych robotów odkurzających – iLife. Całkiem niedawno producent ten, wypuścił na rynek kilka nowych modeli, które teraz będzie można kupic w rekordowo niskich cenach.

Najnowsze modele iLife rekordowo tanie

Wśród promocyjnych modeli znalazło się większość modeli iLife, które znajdziecie w rankingu najlepszych robotów odkurzających 2018 roku.

Przede wszystkim będzie to rewelacyjny iLife V8s z możliwością zmywania podłogi na mokro:

promocja iLife na Aliexpress - iLife V8s

Kolejna z nowości iLife to A8 z kamerą nawigacyjną:

promocja iLife na Aliexpress - iLife A8

Jest też iLife A7 wyposażony w moduł wi-fi i sterowany za pomocą smartfona:

promocja iLife na Aliexpress - iLife A7

Ceny powyższych modeli do tej pory wahały się w przedziale $300-320 w zależności od wersji. Żadnego z ich nie widziałem jednak tak tanio jak teraz, a ponadto powyższe ceny można jeszcze obniżyć, o czym wspomnę niżej…

Obniżka cen starszych modeli

Powyższa trójka to tylko część promocyjnej oferty, producent obniżył ceny praktycznie wszystkich modeli, również tych starszych.

Już teraz możecie składać zamówienia na nową dostawę najtańszych na rynku robotów mopujących, czyli iLife V5s Pro:

promocja iLife na Aliexpress - iLife V5s Pro - preorderRekordowo niskie ceny znajdziecie również na 4 inne popularne modele takiej jak iLife A6, iLife A4s, iLife V3S Pro oraz iLife V7s Plus.

Tutaj macie listę wszystkich wyprzedażowych robotów:

promocja iLife na Aliexpress - lista promocyjnych robotów odkurzających

promocja iLife na Aliexpress - lista promocyjnych robotów odkurzających cd.

Tak więc w ofercie są modele na niemal każdą kieszeń, a pamiętajcie że powyższe ceny można jeszcze zbić kuponami rabatowymi.

Kupony rabatowe Aliexpress

Przed zakupem pamiętajcie aby pobrać kupony rabatowe. Informacje o nich powinny Wam się wyświetlić od razu na stronie promocyjnej:

promocja iLife na Aliexpress - kupony rabatowe

Wystarczy poklikać „GET COUPON NOW”, wyświetli się Wam coś takiego:

promocja iLife na Aliexpress - kupon dodany do kontaKupony da się też pobrać na stronie produktów:

promocja iLife na Aliexpress - sekcja z kuponami na stronie produktu

Dostępnych jest kilka kuponów z różnym rabatem, przy różnej minimalnej wartości zamówienia (MWZ):

-$2 bez MWZ

-$5 przy MWZ $300

-$8 przy MWZ $450

Powyższe kupony obowiązują tylko w sklepie iLife, są jednak do pobranie również kupony „Select” które umożliwiają zbicie ceny w kilku promocyjnych sklepach (również iLife):

-$2 przy MWZ $15

-$6 przy MWZ $65

-$8 przy MWZ $150

Przed zakupem najlepiej pobrać je wszystkie, a następnie wybrać najbardziej optymalną opcję przy składaniu zamówienia (działające kupony będą do wyboru).

Ponadto płacąc za pomocą PayU możecie dostać rabat $3 na kolejne zakupy.

Promocja iLife w ramach Brands Shopping Week – podsumowanie

O jakości produktów iLife pisałem już wielokrotnie, dlatego serdecznie zapraszam Was do poradnika na temat robotów odkurzających, gdzie znajdziecie więcej na ich temat. Jeżeli natomiast jesteście zdecydowani na zakup jednego z takich robotów to jest to chyba najlepsza w tym roku okazja. Pamiętajcie, że oficjalny sklep iLife na Aliexpress wysyła swoje roboty do Polski z europejskiego magazynu w Hiszpanii i w związku z tym nie poniesiecie dodatkowych kosztów związanych z cłem i podatkiem VAT. Przesyłkę kurierem mamy w cenie, a roboty dostarczane są w zaledwie kilka dni. Na koniec jeszcze jedna rzecz: w poprzednich promocjach zdarzało się, że promocyjne roboty wyprzedawały się i ludzie pisali do mnie z pretensjami, więc z góry Was przepraszam, ale nie odpowiadam z ilość robotów w sklepie. Koniecznie sprawdźcie też inne promocje w ramach Brands Shopping Week.

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.