Porcja kodów rabatowych na odkurzacze z geekbuying.com

Geekbuying to jeden z najlepszych sklepów, jeżeli myślicie o zakupie odkurzacza, bądź robota sprzątającego nowej generacji. Sklep ma regularne promocje na najpopularniejsze sprzęty. Sprawdźcie najnowsze kody rabatowe dla moich czytelników.

Odkurzacze z Geekbuying.com

Geekbuying.com to świetne miejsce na zakup sprzętu odkurzającego z kilku powodów. Przede wszystkim mają w swojej ofercie najnowsze urządzenia, których recenzje w dużej mierze mogliście znaleźć na moim blogu. Ponadto oferują je z reguły w najniższych cenach i to bardzo często z szybką dostawą z polskiego magazynu. Ponadto regularnie oferują kody rabatowe, którymi dodatkowo obniżycie cenę. Poniżej znajdziecie kolejną porcję kodów.

Roborock H6

Roborock H6 to obecnie jeden z najlepszych na rynku odkurzaczy pionowych. Charakteryzuje się ogromną mocą i dużą jakością wykonania.

Premiera Roborocka H6 - kod rabatowy do pobrania - nagradzany

Odkurzacz kupicie pod tym linkiem za $359.99 z kodem rabatowym: ROBOH6Z4

 

Roborock S5 MAX

Największą popularność marce Roborock przyniosły jednak roboty odkurzające. Roborock S5 Max to chyba obecnie ich najkorzystniejszy model pod względem stosunku ceny do jakości.

Nowe kody rabatowe na Roborocka S5 MAX oraz Xiaomi Viomi V2 Pro - Roborock S5 MAX - wyróżnienia

Robota kupicie pod tym linkiem za $449.99 z kodem rabatowym: ROBOROCKS5

 

Xiaomi Mijia 1S

Jeżeli szukacie robota odkurzającego bez funkcji mopowania to prawdopodobnie lepszym (korzystniejszym cenowo) wyborem będzie dla Was model Xiaomi 1S. Posiada większość zaawansowanych funkcji, w tym laserowe skanowanie otoczenia i możliwość zapamiętywania mapy mieszkania. Zbiera też świetne opinie od użytkowników.

Robota kupicie pod tym linkiem za $299.99 z kodem rabatowym: MIJIA1SROB

 

Xiaomi Jimmy JV65 Plus

Szukacie odkurzacza pionowego z funkcją mopowania? Jimmy JV65 Plus jest świetną opcją dla Was. Tutaj znajdziecie moją recenzję tego urządzenia:

Odkurzacz kupicie pod tym linkiem za $219.99 z kodem rabatowym: HAPPY2021

 

Viomi V3

Moja ostatnia propozycja to robot sprzątający o ogromnej mocy ssącej i świetnej funkcji mopowania. Viomi V3 to urządzenie o ogromnych możliwościach przy jednocześnie niskiej cenie.

Xiaomi Viomi V3 - z dostawą z Polski - zapisywanie map na różne piętra

Robota kupicie pod tym linkiem za $439.99 z kodem rabatowym: HAPPY2021

 

Kupując na geekbuying.com pamiętajcie aby wybierać dostawę z europejskich magazynów, a kod rabatowy wpisać we właściwym miejscu po zalogowaniu się.  Dostępnych jest kilka form płatności, w tym PayPal, którego szczególnie polecam.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.