Najpopularniejsze roboty sprzątające z Aliexpress

W ofercie Aliexpress znajdziecie bogatą ofertę urządzeń gospodarstwa domowego. Jednymi z najczęściej kupowanych są niewątpliwie roboty sprzątające, których w tym serwisie znajdziemy wybór zdecydowanie większy niż w jakimkolwiek innym sklepie. Sprawdźcie które modele są kupowane najchętniej.

10 najpopularniejszych robotów sprzątających z Aliexpress

Na mojej stronie znajdziecie mnóstwo recenzji, jak i rankingów najlepszych robotów sprzątających. Sporo osób chce jednak wiedzieć, które modele są najpopularniejsze. Niedawno mogliście na mojej stronie zapoznać się z zestawieniem najpopularniejszych modeli z RTV Euro AGD, teraz mam dla Was natomiast analogiczny ranking z popularnego Aliexpress.

Poniżej znajdziecie 10 modeli, które w ostatnim miesiącu sprzedawały się najlepiej:

1. Liectroux C30B

Najpopularniejsze roboty sprzątające z Aliexpress - Liectroux C30B

Okazuje się, że w ostatnim czasie najlepiej sprzedającym się modelem był Liectroux C30B. Robot charakteryzuje się maksymalną siłą ssącą na poziomie aż 4000 Pascali. Oferuje również mopowanie oraz szereg przydatnych funkcji, w tym opcję tworzenia mapy w trakcie jazdy, którą możemy podglądać w aplikacji. Same funkcje które oferuje dostępne są już w bardzo wielu modelach, jednak Liectroux przebija je siłą ssącą i bardzo niską ceną.

Aktualną cenę sprawdzicie pod tym linkiem.

2. ROIDMI EVE Plus

Najpopularniejsze roboty sprzątające z Aliexpress - ROIDMI Eve Plus

Na drugim miejscu w rankingu popularności znalazł się natomiast model oferujący znacznie więcej możliwości planowania jazdy dzięki swojej laserowej nawigacji. Jego moc ssąca (2700 Pa) może nie powala, w porównaniu z pozostałymi popularnymi sprzętami, ale model ten zbiera bardzo dobre opinie. Oferuje również funkcję mopowania. Przede wszystkim jest to idealny wybór dla osób szukających taniego robota w zestawie ze stacją do automatycznego opróżniania pojemnika na kurz. W tej cenie trudno mówić o dużej konkurencji, tym samym sprzęt cieszy się ogromną popularnością.

Aktualną cenę RODIMI EVE Plus sprawdzicie pod tym linkiem.

3. ABIR X6

Najpopularniejsze roboty sprzątające z Aliexpress - ABIR X6

Znacznie większą siłę ssącą (do 4500 Pascali) oferuje natomiast robot cieszący się niewiele mniejszym powodzeniem, czyli ABIR X6. Poza dużą mocą, wyróżnia się inteligentną nawigacją z wykorzystaniem specjalnej kamery wizyjnej. Dzięki temu tworzy precyzyjne mapy, które możemy zapisać w aplikacji, a następnie uruchamiać sprzątanie wyłącznie na obszarze wybranym w aplikacji. Również ten model posiada system mopujący, jeżeli chcemy podłogę nie tylko odkurzyć, ale i przetrzeć na mokro.

Cenę ABIR X6 sprawdzicie pod tym linkiem.

4. ROBOROCK S7

Roborock S7 z Aliexpress

Roborock S7 to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie robotów sprzątających. Posiada świetną nawigację (system LiDAR) i dużą moc ssącą, ale przede wszystkim wyróżnia się unikatowym systemem mopującym. Szmatka mopa potrafi przecierając podłogę wykonywać bardzo szybkie ruchy (soniczne), dzięki czemu podłoga jest zdecydowanie skuteczniej wycierana. Ponadto robot potrafi rozpoznać dywany i podnosić nad nimi szmatkę mopa. Jest to unikatowe rozwiązanie sprawiające, że dużo wygodniej możemy sprzątnąć pomieszczenia w których są zarówno twarde podłogi, jak i dywany. Ponadto od niedawna, do robota oferowana jest stacja do automatycznego opróżniania pojemnika na kurz.

Cenę Roborocka S7 sprawdzicie pod tym linkiem. Tutaj możecie natomiast obejrzeć moją recenzję:

5. Dreame Bot L10 PRO

Najpopularniejsze roboty sprzątające z Aliexpress - Dreame Bot L10 Pro

Dreame Bot L10 Pro to kolejny model oferujący niesamowite parametry i możliwości w zaskakująco niskiej cenie. Maksymalna moc ssąca to aż 4000 Pascali. Do tego robot ma inteligentną, laserową nawigację i pojemną baterię (5200 mAh), dzięki czemu sprawdzi się nawet w bardzo wymagających warunkach i w dużych mieszkaniach.

Aktualną cenę sprawdzicie pod tym linkiem.

6. Neatsvor X600

Najpopularniejsze roboty sprzątające z Aliexpress - Neatsvor X600

Neatsvor X600 to model o bardzo podobnych możliwościach, chociaż oferowany przez nieco mniej znaną markę. Na mojej stronie znajdziecie recenzję niższego modelu X500, który również cieszył się dużym zainteresowaniem osób szukających sprzętu w niższej cenie.

Aktualną cenę Neatsvor X600 znajdziecie tutaj.

7. Roborock S5 Max

Bestsellery Aliexpress w urodzinowej promocji - Roborock S5 Max

Roborock S5 Max był swego czasu prawdziwym hitem sprzedażowym. Oferuje świetną skuteczność w odkurzaniu, bezbłędną aplikację świetnie współpracującą z inteligentną nawigacją o raz udoskonalony system mopowania z elektronicznie dozowaną wodą. W robocie tym, jako jednym z pierwszych można było m.in. ustawić strefy zakazane wyłącznie w trakcie mopowania, co bardzo ułatwia sprzątanie w oparciu o zrobione wcześniej mapy. Robot jest już też w pełni spolszczony (ma zarówno polskie komunikaty głosowe, jak i obsługę aplikacji w języku polskim. Jego popularność nieco spadła z uwagi na pojawiające się nowsze modele Roborocka, ale dzięki temu kupicie go teraz w świetnej cenie.

Pod tym linkiem sprawdzicie aktualną cenę.

Tutaj natomiast sprawdzicie moją recenzję:

8. iLife V7S Plus

iLife V7S Plus

iLife V7S Plus to zdecydowanie najstarszy model w tym zestawieniu, ale jak widać ciągle cieszący się ogromną popularnością wśród kupujących. Jego atuty to przede wszystkim niska cena i prostota w obsłudze. Do jego obsługi nie potrzebujemy żadnej aplikacji, wystarczy nam dołączony pilot. Robot oferuje zarówno odkurzanie, jak i mopowanie i niezmiennie jest jednym z najtańszych sprzętów tego typu na rynku.

Aktualną cenę iLife V7S Plus sprawdzicie pod tym linkiem.

Tutaj możecie natomiast obejrzeć moją recenzję:

9. Xiaomi Mi Robot 1C

Xiaomi Mijia Mi Robot Vacuum Mop 1C

Xiaomi to producent znany głównie ze smartfonów, ale w ofercie koncernu znaleźć można również setki urządzeń w innych kategoriach. Również w segmencie robotów sprzątających, Xiaomi wypuściło już kilka modeli, m.in. polecany przez mnie Xiaomi Mi Robot PRO – tutaj recenzja.

Model Xiaomi Mi 1C to natomiast nieco prostsza konstrukcja, pozbawiona przede wszystkim laserowej nawigacji. Kupujących zapewnia jednak atrakcyjną ceną.

Pod tym linkiem sprawdzicie aktualną ofertę.

10. iLife L100

iLife L100 - robot sprzątający z Aliexpress

Na ostatnie miejsce w zestawieniu załapał się model, który jest jednym z moich faworytów, szczególnie jeżeli przy wyborze bierzemy pod uwagę cenę. Jest to jeden z najnowszych i nielicznych robotów marki iLife, wyposażonych w laserową nawigację. Ma również funkcję mopowania i w kategorii robotów do 1000 zł warto się nim zainteresować. Sprawdźcie cenę pod tym linkiem. Jest to oficjalny sklep producenta na Aliexpress, więc zdecydowanie najlepsze źródło tych sprzętów.

Tutaj macie natomiast moją recenzję:

 

Pamiętajcie, że powyższe zestawienie to ranking najlepiej sprzedających się robotów w ciągu ostatniego miesiąca. Na ich wyniki wpływa wiele czynników, a przede wszystkim cena. Czasami na wyniki wpływa również dostępność robotów w danym regionie, czy też ilość sprzedawców oferujących podobne modele.  Jeżeli uważnie śledzicie moją stronę, to zapewne dobrze wiecie że miałem przyjemność przetestowania i zrecenzowania kilkudziesięciu robotów tego typu. Moim zdaniem najlepszym na rynku sprzętem jest obecnie Roborock S7, który też prowadzi w moim rankingu top 20 robotów sprzątających.

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.