Głośniki bezprzewodowe Tronsmart – taniej z kodem rabatowym

Pojawiła się kolejna okazja do zakupu głośników bezprzewodowych Bluetooth marki Tronsmart. Świetne kody rabatowe i bezpłatna wysyłka z polskiego magazynu, czyli to co łowcy okazji lubią najbardziej.

Głośniki Bluetooth Tronsmart z geekbuying.com

Tronsmart to sprawdzony producent tanich głośników bezprzewodowych. Urządzenia tej marki charakteryzują się świetnymi parametrami, wysoką jakością wykonania i przede wszystkim niezwykle atrakcyjną ceną. Można je zamawiać w świetnych cenach z geekbuying.com, gdzie kupimy je z wysyłką z polskiego magazynu. Korzystając ze specjalnych kodów rabatowych dodatkowo obniżycie ich ceny!

Tronsmart Element Mega

Głośniki bezprzewodowe Tronsmart - taniej z kodem rabatowym - Tronsmart Element Mega

Dostępny pod tym linkiem z kodem rabatowym: TSJULY06 za $39,99

Tronsmart Element Mega to świetny wybór jeżeli zależy nam na tanim głośniku oferującym dobrą jakość dźwięku w dowolnym miejscu i w dowolnych warunkach.

Głośniki bezprzewodowe Tronsmart - taniej z kodem rabatowym - Tronsmart Force - ekstremalne warunki

Ma moc 40W (2 x 20W) i potrafi grać do 15 godzin na jednym ładowaniu! Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki z komórki dzięki łączności Bluetooth 4.2 i NFC.

W tej cenie jest to rewelacyjny wybór.

Jeżeli chcemy stworzył mały soundsystem, możemy kupić 2 głośniki, które da się połączyć i uruchomić w trybie stereo!

Głośniki bezprzewodowe Tronsmart - taniej z kodem rabatowym - Tronsmart Element Mega - połącz dwa głośniki

Tronsmart Element Force

Głośniki bezprzewodowe Tronsmart - taniej z kodem rabatowym - Tronsmart Force

Dostępny pod tym linkiem z kodem rabatowym: TSJULY07 za $49,99

Za nieco więcej możecie natomiast mieć głośnik, z którego możecie spokojnie korzystać w deszczu lub na basenie, bez obaw o zalanie.

wodoodporny głośnik bluetooth Tronsmart Force - w basenie

Również w tym przypadku możemy cieszyć się z mocy wyjściowej głośnika 40 W (2 x 20 W) i 15 godzinnej pracy. Łączność to natomiast Bluetooth 5.0 i NFC.

 

Tronsmart Element T6 Plus

Głośniki bezprzewodowe Tronsmart - taniej z kodem rabatowym - Tronsmart Element T6 Plus

Dostępny pod tym linkiem z kodem rabatowym: TSJULY01 za $68,99

Ostatni głośnik, który Wam proponuję nieco różni się od poprzedników nie tylko wyglądem, ale i rozbudowanymi funkcjami. Spełnia m. in. funkcję powerbanka!

Głośniki bezprzewodowe Tronsmart - taniej z kodem rabatowym - Tronsmart Element T6 Plus - impreza z głośnikiem Bluetooth

Jego główne zadanie to jednak dostarczanie nam muzyki dobrej jakości. Moc wyjściowa to również 2 x 20 W, a łączność  zapewnia Bluetooth 5.0 i NFC.

Dodatkowo kupując teraz głośnik Tronsmart Element T6 Plus dostaniecie gratis słuchawki Tronsmart Encore Spunky Buds!

Słuchawki Bluetooth Tronsmart Spunky Pro

Głośniki bezprzewodowe Tronsmart - taniej z kodem rabatowym - Słuchawki Bluetooth Tronsmart Spunky Pro

Ostatnia okazja to tymczasem nie głośnik, lecz najnowsze słuchawki bezprzewodowe od firmy Tronsmart. Pod tym linkiem kupicie je za $34,99 z kodem rabatowym: 3E57SXIQ

Słuchawki, w przeciwieństwie do głośników zostaną wysłane z Chin, ale również w tym przypadku dostępna jest bezpłatna wysyłka.

Tronsmart Spunky Pro są atrakcyjne nie tylko dzięki niepowtarzalnemu wyglądowi, ale i świetnym parametrom w większości lepszym od znacznie droższej konkurencji. Wystarczy zerknąć na poniższe porównanie:

Głośniki bezprzewodowe Tronsmart - taniej z kodem rabatowym - Słuchawki Bluetooth Tronsmart Spunky Pro - porównanie z innymi słuchawkami dousznymi Bluetooth

Szczególnie biorąc pod uwagę cenę, uważam że jest to fajny wybór. Kupując Tronsmart Spunky Pro otrzymujemy świetne słuchawki i nie musimy zbytnio się martwić o ich ewentualne zgubienie.

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.