Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem!

Ostatnimi czasy sposób w jaki korzystamy z naszych telewizorów znacznie się zmienił i wszystko wskazuje na to, że tradycyjna telewizja niebawem przejdzie do lamusa. Popularność zdobywają liczne serwisy internetowe umożliwiające streaming video. Coraz częściej telewizor jest zatem wykorzystywany do korzystania z Internetu, niż z tradycyjnej telewizji. Aby w pełni wykorzystać nowe możliwości jakie daje nam Internet, warto zaopatrzyć się w odpowiedni system Smart TV. Pomocne w tym mogą być coraz popularniejsze TV Boxy.

TV Box – co to takiego?

TV Box to małe urządzenie za pomocą którego możemy zamienić niemal każdy telewizor w nowoczesny Smart TV, na którym będziemy mogli przeglądać Internet i korzystać z licznych aplikacji, w tym serwisów streamingowych takich jak Netflix, czy Showmax.com. Wbrew pozorom, urządzenie te przyda się nam nawet w sytuacji, w której mamy już funkcje Smart TV w naszym telewizorze. Te wbudowane funkcje często są mocno ograniczone, a TV Boxy, z reguły oparte na Androidzie oferują niemal nieograniczone możliwości, a ich oprogramowanie jest ciągle aktualizowane i rozbudowywane.

Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem! - Smart TV

Promocja TV Boxów na geekbuying.com

Do napisania artykułu o TV Boxach skłoniła mnie promocja, która pojawiła się w sklepie z chińską elektroniką geekbuying.com. Jeszcze przez kilka dni macie możliwość kupić tam sporo urządzeń tego typu w niskich cenach. Jak to zwykle bywa ze sklepami tego typu – ceny różnego sprzętu mocno się wahają i aby kupić je naprawdę tanio – trzeba korzystać z odpowiednich promocji i kodów rabatowych, czasami w ograniczonych ilościach.

GGTV za $57,99

Korzystając z kodu rabatowego: GGTVBOX. Najnowszego GGTV Boxa kupicie aż o $17 taniej! Jest tylko jedno małe ale: promocją objętych jest 50 sztuk i promocja potrwa do 19 lipca, więc trzeba się spieszyć.

Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem! - promocja geekbuying.com - GGTV

Sprzęt oparty jest o system Android TV 7.1 (aczkolwiek prawdopodobnie będzie aktualizowany z czasem) i ma naprawdę świetne parametry przy swojej cenie.

GGTV oferuje:

procesory:  RK3328 with Quad-Core Cortex-A53 64bit (CPU) i Mali-450MP2 (GPU)
pamięć RAM: 4GB DDR3
pamięć ROM: 32GB eMMC

przy tych parametrach możliwe jest płynne korzystanie praktycznie z wszystkich możliwości Android TV, takich jak: oglądanie Netflixa, Youtube’a (w 4K !) itp. GGTV ma też w zestawie pilot obsługujący polecenia głosowe!

X88 Mini Android TV za $42,99!

Jeszcze taniej możecie kupić nieco mniejszego TV Boxa: X88 Mini

Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem! - Smart TV X88 Mini Android TV

 

X88 Mini również oparty jest o system Android TV w wersji 7.1 ma nieco mniejszą pamięć: 2 GB RAM i 16 GB ROM, natomiast ma podobne jak GGTV procesory: RK3328 with Quad-Core Cortex-A53 64bit (CPU) i Mali-450MP2 (GPU) i również ma funkcję sterowania głosem.

Biorąc pod uwagę, że kosztuje ok. 160 zł jest to świetny box w przeliczeniu ceny na jakość.

Xiaomi Mi Box z polskiego magazynu geekbuying.com

A na koniec mały hicik, który też może Was zainteresować:

Sklep geekbuying.com niedawno otworzył swój polski magazyn, dzięki któremu wiele chińskich produktów możemy dostać praktycznie natychmiast i bez ryzyka zatrzymania paczki przez celników.

Do sklepu tego trafiły też TV Boxy od Xiaomi:

Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem! - Xiaomi Mi Box z polskiego magazynu

Xiaomi Mi Boxa kupicie tam za zaledwie $65,99 z bezpłatną wysyłką (czas dostawy 2-5 dni!).

Xiaomi Mi Box to obecnie jedno z najpopularniejszych urządzeń tego typu, podobnie jak wszystkie produkty od Xiaomi zbiera rewelacyjne recenzje. Warto zatem rozważyć tego Boxa przy wyborze swojego systemu Smart TV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.