Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem!

Ostatnimi czasy sposób w jaki korzystamy z naszych telewizorów znacznie się zmienił i wszystko wskazuje na to, że tradycyjna telewizja niebawem przejdzie do lamusa. Popularność zdobywają liczne serwisy internetowe umożliwiające streaming video. Coraz częściej telewizor jest zatem wykorzystywany do korzystania z Internetu, niż z tradycyjnej telewizji. Aby w pełni wykorzystać nowe możliwości jakie daje nam Internet, warto zaopatrzyć się w odpowiedni system Smart TV. Pomocne w tym mogą być coraz popularniejsze TV Boxy.

TV Box – co to takiego?

TV Box to małe urządzenie za pomocą którego możemy zamienić niemal każdy telewizor w nowoczesny Smart TV, na którym będziemy mogli przeglądać Internet i korzystać z licznych aplikacji, w tym serwisów streamingowych takich jak Netflix, czy Showmax.com. Wbrew pozorom, urządzenie te przyda się nam nawet w sytuacji, w której mamy już funkcje Smart TV w naszym telewizorze. Te wbudowane funkcje często są mocno ograniczone, a TV Boxy, z reguły oparte na Androidzie oferują niemal nieograniczone możliwości, a ich oprogramowanie jest ciągle aktualizowane i rozbudowywane.

Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem! - Smart TV

Promocja TV Boxów na geekbuying.com

Do napisania artykułu o TV Boxach skłoniła mnie promocja, która pojawiła się w sklepie z chińską elektroniką geekbuying.com. Jeszcze przez kilka dni macie możliwość kupić tam sporo urządzeń tego typu w niskich cenach. Jak to zwykle bywa ze sklepami tego typu – ceny różnego sprzętu mocno się wahają i aby kupić je naprawdę tanio – trzeba korzystać z odpowiednich promocji i kodów rabatowych, czasami w ograniczonych ilościach.

GGTV za $57,99

Korzystając z kodu rabatowego: GGTVBOX. Najnowszego GGTV Boxa kupicie aż o $17 taniej! Jest tylko jedno małe ale: promocją objętych jest 50 sztuk i promocja potrwa do 19 lipca, więc trzeba się spieszyć.

Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem! - promocja geekbuying.com - GGTV

Sprzęt oparty jest o system Android TV 7.1 (aczkolwiek prawdopodobnie będzie aktualizowany z czasem) i ma naprawdę świetne parametry przy swojej cenie.

GGTV oferuje:

procesory:  RK3328 with Quad-Core Cortex-A53 64bit (CPU) i Mali-450MP2 (GPU)
pamięć RAM: 4GB DDR3
pamięć ROM: 32GB eMMC

przy tych parametrach możliwe jest płynne korzystanie praktycznie z wszystkich możliwości Android TV, takich jak: oglądanie Netflixa, Youtube’a (w 4K !) itp. GGTV ma też w zestawie pilot obsługujący polecenia głosowe!

X88 Mini Android TV za $42,99!

Jeszcze taniej możecie kupić nieco mniejszego TV Boxa: X88 Mini

Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem! - Smart TV X88 Mini Android TV

 

X88 Mini również oparty jest o system Android TV w wersji 7.1 ma nieco mniejszą pamięć: 2 GB RAM i 16 GB ROM, natomiast ma podobne jak GGTV procesory: RK3328 with Quad-Core Cortex-A53 64bit (CPU) i Mali-450MP2 (GPU) i również ma funkcję sterowania głosem.

Biorąc pod uwagę, że kosztuje ok. 160 zł jest to świetny box w przeliczeniu ceny na jakość.

Xiaomi Mi Box z polskiego magazynu geekbuying.com

A na koniec mały hicik, który też może Was zainteresować:

Sklep geekbuying.com niedawno otworzył swój polski magazyn, dzięki któremu wiele chińskich produktów możemy dostać praktycznie natychmiast i bez ryzyka zatrzymania paczki przez celników.

Do sklepu tego trafiły też TV Boxy od Xiaomi:

Zamień swój telewizor w Smart TV z TV Boxem! - Xiaomi Mi Box z polskiego magazynu

Xiaomi Mi Boxa kupicie tam za zaledwie $65,99 z bezpłatną wysyłką (czas dostawy 2-5 dni!).

Xiaomi Mi Box to obecnie jedno z najpopularniejszych urządzeń tego typu, podobnie jak wszystkie produkty od Xiaomi zbiera rewelacyjne recenzje. Warto zatem rozważyć tego Boxa przy wyborze swojego systemu Smart TV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.