Wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego od Xiaomi

W sklepie geekbuying.com ruszyła wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego sygnowanych marką Xiaomi. Praktycznie wszystkie produkty tej firmy cieszą się ogromnym uznaniem klientów zarówno z uwagi na cenę, jak i jakość. Dlatego też warto zainteresować się obecną promocją. W ofercie jest bardzo dużo produktów, w tym sporo nowości.

Kolejna świetna promocja geekbuying.com

Geekbuying.com to jeden z najlepszych sklepów z chińską elektroniką. Serwis jest sprawdzony i bardzo często oferuje najlepsze ceny na rynku. Przesyłka do Polski jest w ich ofercie z reguły bezpłatna, a bardzo często dostępna jest również wysyłka Priority Line omijająca kontrole celno-skarbowe.

Wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego od Xiaomi

Wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego od XiaomiZ reguły najlepsze ceny znajdziemy w różnych promocjach. Tak jest i tym razem. Sklep oferuje wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego od Xiaomi. Firma Xiaomi cieszy się ogromnym uznaniem wśród osób, które kiedykolwiek zamawiały ich produkty. Marka stawia przede wszystkim na jakość ciągle oferując ceny niespotykane u zachodnich konkurentów.

Asortyment produktów Xiaomi stale się zwiększa głównie dzięki współpracy tej marki z innymi firmami. W wyniku tej współpracy na rynek trafiają kolejne produkty pod nazwą Xiaomi jednak produkowane przez powiązanych producentów. W ofercie geekbuying.com znajdziemy teraz wyniku dwóch takich współpracy: Aqara i Viomi.

Najciekawsze produkty moim zdaniem

Produktów z tych 2 serii (Aqara i Viomi) jest już cała masa, jednak jest kilka wyprzedażowych rzeczy, które chciałem Wam szczególnie polecić:

Wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego od Xiaomi - kamera Xiaomi Mijia Aqara 1080PKamera do domowego monitoringu Xiaomi Mijia Aqara to zdecydowanie jedno z lepszych urządzeń tego typu w tej cenie. Za niecałe 150 zł dostajemy świetną kamerę za pomocą której możemy nadzorować nasze mieszkanie z każdego miejsca na świecie.

Wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego od Xiaomi - dzbanek do filtrowania wody z lampą UV od XiaomiKamery internetowe od Xiaomi są już rozchwytywane od jakiegoś czasu, natomiast pewną nowością jest ich dzbanek do filtrowania wody. Na pierwszy rzut oka przypomina Britę. Nie dajcie się zmylić – Brita przy tym dzbanku to zabawka. Dzbanek Xiaomi Viomi L1 poza fitlrowaniem wody naświetla ja lampą UV skutecznie eliminując wszelkie bakterie z wody.

Wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego od Xiaomi - mop parowy Xiaomi DeermaCiekawa jest również oferta urządzeń do sprzątania. Xiaomi Deerma to ultranowoczesny mop parowy umożliwiające mopowanie z wykorzystaniem gorącej pary przy jednoczesnej sterylizacji podłogi. Sprzęty tego typu w polskich sklepach kosztują kosmiczne pieniądze. Tutaj za niewiele ponad 400 zł.

Wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego od Xiaomi - robot odkurzający Xiaomi ViomiW promocyjnej ofercie pojawił się też robot odkurzający Xiaomi Viomi. Robot ten ma przyzwoite parametry pomimo niskiej ceny. Ma między innymi funkcję jednoczesnego odkurzania i mopowania. Ponadto zamówimy go z bezpłatną wysyłką Priority Line!

Ostatnia rzecz, którą chciałbym Wam polecić, jest stacja pogodowa:

Wyprzedaż artykułów gospodarstwa domowego od Xiaomi - stacja pogodowa XiaomiTania, dokładna i możemy się z nią łączyć za pomocą smartfona!

Promocyjnych produktów jest jeszcze dużo więcej. Warto je przejrzeć. Niektóre mocno zaskakują swoimi funkcjami. Sprzętami Xiaomi będziemy mogli niedługo sprawić, że wszystkie czynności domowe będzie można wykonać za pomocą smartfona siedząc na kanapie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.