Roborock Q8 Max i Roborock Dyad Pro Combo – najnowsze urządzenia sprzątające w premierowej promocji

Roborock właśnie wypuszcza na rynek dwa rewelacyjne urządzenia sprzątające. Roborock Q8 Max to seria najnowszych robotów sprzątających, a Roborock Dyad Pro Combo to najnowszy odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mopowania. Oba urządzenia oferują mnóstwo nowinek technologicznych i zdecydowanie warto rozważyć ich zakup. Z okazji premiery oferowane są w świetnej cenie, a najszybsi dostaną specjalne gratisy.

Nowości od Roborocka już w przedsprzedaży

Roborock - premiera nowych sprzętów sprzątających

Roborock to producent sprzętu sprzątającego, który z każdym kolejnym produktem podnosi poprzeczkę konkurencji. Początkowo firma ta wyróżniała się przede wszystkim niesamowicie niską ceną w stosunku do możliwości. Teraz wybija się jednak głównie rozwiązaniami technologicznymi i jakością wykonania swoich urządzeń. Od 14 do 20 września w ramach przedsprzedaży będziecie mogli zamówić ich najnowsze produkty, które mogą stać się kolejnym hitem w portfolio Roborocka.

Roborock Q8 Max to seria najnowszych robotów sprzątających. Seria, gdyż w ofercie są 2 wersje:

Roborock Q8 Max w podstawowym wariancie za 1739 zł

oraz

Roborock Q8 Max+, czyli zestaw robota ze specjalną stacją do automatycznego opróżniania pojemnika na brud w cenie 2139 zł

premierę ma również najnowszy wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy z prawdziwą funkcją mopowania:

Roborock Dyad Pro Combo kupicie w promocji za 2299 zł.

Niestety promocyjna pula produktów jest ograniczona do zaledwie 120 sztuk! Potem ceny wzrosną drastycznie: Roborock Q8 Max będzie kosztował 2299 zł, Roborock Q8 Max+ ma kosztować 3199 zł, a Roborock Dyad Pro Combo  2499 zł

Tym samym oferta promocyjna jest wyjątkową okazją, zwłaszcza, że pierwszych 100 osób, które skorzystają z promocji dostaną prezent w postaci legowiska dla kota Fluffee 🙂

legowisko dla kota Fluffee

Kociarze na bank będą zachwyceni takim gratisem. Jeżeli nie macie kociaka, wtedy może to być świetny prezent dla rodziny lub znajomych.

Promocyjna oferta ruszy dopiero 14 września, jednak już teraz pod tym linkiem można się zapisać, aby otrzymać maila z informacją o starcie promocji.

Roborock Q8 Max – co oferuje najnowszy robot sprzątający

Roborock Q8 Max - premiera

Jeżeli interesowaliście się już trochę robotami sprzątającymi, to zapewne zauważyliście że Roborock wypuścił już mnóstwo modeli różniących się nieznacznie nazwą. Niewielka różnica w nazwie może jednak oznaczać duże różnice w funkcjonalności. Warto zatem przyjrzeć się czym dokładnie wyróżnia się dany model.

Najnowszy robot to w dużej mierze kontynuacja serii Q, czyli robotów o dużej sile ssącej, rozsądnej cenie i wszystkich najpotrzebniejszych funkcjach w tego typu sprzęcie.

Roborock Q8 Max - moc ssąca 5500 Pa

Jego maksymalna moc ssąca top aż 5500 Pa. Jest to wartość zbliżona do topowych modeli na rynku, które oferowane są często za kilka tysięcy złotych więcej.

Podwójne szczotki główne

Na skuteczność sprzątania wpływają również zastosowane w tym modelu szczotki główne. Roborock od niedawna stosuje rozwiązanie z podwójnymi silikonowymi szczotkami. Gwarantuje to wysoką skuteczność, jak również ogranicza ryzyko zaplątywania się sierści i włosów.

Roborock Q8 Max - podwójne szczotki w robocie sprzątającym

Inteligentna nawigacja

Roborock Q8 Max korzysta z całej serii różnego rodzaju czujników zapewniających precyzyjną jazdę i świetną nawigację w terenie.

robot sprzątający Roborock Q8 Max - precyzyjna nawigacja laserowa

Robot nie tylko potrafi zeskanować otoczenie za pomocą laserowej technologii (LiDAR), ale i rozróżnić wiele napotykanych obiektów. Umożliwiają mu to czujniki umieszczone na zderzaku (technologia Reactive Tech). Dzięki temu sprzęt ogranicza ryzyko uderzenia w przypadkowe obiekty pozostawione na podłodze.

robot sprzątający Roborock Q8 Max - omijanie przeszkód

Tworzenie wielu map – osobno dla każdego piętra

Inteligentny robot sprzątający to taki, który potrafi zapisać w pamięci mapę naszego mieszkania. W przypadku Roborocka Q8 możemy zapisać nawet trójwymiarową mapę i nanieść na nią nasze meble.

Roborock Q8 Max - tworzenie map 3D

Co więcej, możemy stworzyć kilka map – osobno dla każdego piętra. Robot potrafi nawet rozpoznać na którym piętrze się znajduje i załadować właściwą mapę. Tylko nieliczne sprzęty na rynku oferują takie udogodnienie.

Roborock Q8 Max - obsługa wielu pięter - automatyczne rozpoznawanie poziomu

Rewelacyjna aplikacja z mnóstwem inteligentnych funkcji

Roboty z serii Q8Max, podobnie jak poprzednie edycje tego sprzęty korzystają ze świetnej aplikacji na smartfony. Roborock pod tym względem zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Aplikacja posiada mnóstwo funkcji ułatwiających konfigurację automatycznej pracy robota.

robot sprzątający Roborock Q8 Max - harmonogram sprzątania

Możemy m.in. ustawiać kiedy i z jaką mocą ssącą, czy też ilością wody robot ma sprzątać poszczególne pomieszczenia. Możemy również ustawić strefy zakazane, do których robot ma nie wjeżdżać. Co więcej, robot po analizie naszego mieszkania, sam zasugeruje gdzie warto ustawić takie strefy, czy też wirtualne ściany (np. w okolicach schodów).

Roborock Q8 Max - ustawianie stref zakazanych

Roborock Q8 Max – odkurza i mopuje

Warto też podkreślić, ze robot ten oferuje nie tylko funkcję odkurzania, ale i mopowania podłogi. Z funkcji tych możemy korzystać jednocześnie lub wybrać tylko odkurzanie lub tylko mopowanie. Panel mopujący jest tutaj zatem tylko opcją i to od nas zależy czy będziemy z niego korzystać (niektóre modele nie umożliwiają odpięcia mopa, co utrudnia sprzątanie w przypadku dywanów).

robot sprzątający Roborock Q8 Max - odkurza i mopuje

Roborock Q8 Max+ – ze stacją do automatycznego opróżniania pojemnika

Robota możemy zamówić w zestawie ze zwykłą stacją do ładowania lub za nieco większe pieniądze, ze stacją do automatycznego opróżniania pojemnika na brud. „Plus” w nazwie oznacza właśnie taką stację w zestawie (podobnie to wygląda w przypadku pozostałych serii Roborocka). Jest to rozwiązanie za które warto dopłacić szczególnie jeżeli mamy większą powierzchnię do sprzątania i niewiele czasu na opróżnianie pojemnika.

Roborock Q8 Max+ stacja na kurz - do 7 tygodni sprzątania z jednym workiem

Mając stację, mamy ten komfort, że robot po zakończonym sprzątaniu i powrocie do ładowania, sam się opróżni. Worek na brud znajdujący się w stacji ma pojemność aż 2,5 litra, co średnio wystarczy zapomnieć o opróżnianiu stacji przez ok. 7 tygodni.

Roborock Q8 Max - zbiornik i stacja na brud

Rezygnacja ze stacji to jednak również nie problem. Pojemnik robota można łatwo wyjąć i opróżnić. Pomieści 470 ml kurzu, co jest całkiem niezłym wynikiem w porównaniu z innymi modelami. Ręcznie musimy ponadto napełniać pojemnik na wodę w przypadku mopowania. Pomieści 350 ml. Obszar na jaki wystarczy taka ilość wody zależy w dużej mierze od ustawień poziomu nawilżania. W aplikacji możemy go regulować wedle uznania. Pojemnik na wodę i kurz jest tutaj zintegrowany. Kompletnie odpiąć możemy natomiast panel mopujący.

robot sprzątający Roborock Q8 Max - inteligentna jazda

Ogólnie sprzęt moim zdaniem prezentuje się rewelacyjnie pod kątem relacji cena/jakość. Robot nie posiada kilku bajerów spotykanych chociażby w kilku innych modelach Roborocka (podnoszony mop, czy też kamery do monitoringu), ale jeżeli zależy nam głównie na skuteczności sprzątania i dobrej cenie to Roborock Q8 Max będzie świetnym wyborem.

Robota ponadto można zamawiać zarówno w białej, jak i czarnej wersji kolorystycznej.

Roborock Dyad Pro Combo – odkurzacz i mop w jednym

Roborock Dyad Pro Combo - zestaw 5 w 1

Drugi premierowy produkt to w dużym skrócie sprzęt, którym odkurzymy zarówno na sucho, jak i na mokro. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, którym posprzątamy praktycznie każdą powierzchnię. Na rynku znaleźć można już mnóstwo odkurzaczy bezprzewodowych, jak i mopów elektrycznych. Roborock Dyad Pro Combo zastąpi natomiast oba te urządzenia.

Roborock Dyad Pro Combo

Większość odkurzaczy bezprzewodowych ma jedną wadę – nie sprzątniemy nimi płynów z podłogi. Dyad Pro Combo to natomiast rozwiązanie, któremu tego typu zabrudzenia nie są straszne. Ma pojemniki zarówno na brudną, jak i czystą wodę.

Roborock Dyad Pro Combo - pojemnik na brudną i czystą wodę

Podłoga jest dosłownie myta i szorowana za pomocą specjalnych szybko obracających się wałków. Wszystkie zabrudzenia wciągane są natomiast do pojemnika z brudną wodą.

odkurzacz mopujący Roborock Dyad Pro Combo - odkurzanie płynów

Ogromna siła ssąca

Maksymalna siła ssąca to w tym przypadku aż 17 000 Pascali, co w przypadku odkurzaczy mopujących jest rewelacyjnym wynikiem.

Roborock Dyad Pro Combo - moc ssąca

Odkurza również dywany

Zwykłym odkurzaczem mopującym nie posprzątamy już jednak dywanów. Nie jest to natomiast problem w przypadku nowego sprzętu od Roborocka. W zestawie mamy również „zwykłą” elektroszczotkę do odkurzania podłóg na sucho.

Roborock Dyad Pro Combo - odkurzacz bezprzewodowy - odkurzanie dywanów

Odkurza nie tylko podłogi, ale również meble

Jeszcze więcej funkcjonalności dają natomiast pozostałe końcówki, w tym mała elektroszczotka do tapicerek i innych miękkich powierzchni.

Roborock Dyad Pro Combo - odkurzacz bezprzewodowy - mała elektroszczotka do czyszczenia tapicerek i sierści

Szczotka ta sprawdza się szczególnie w domach ze zwierzakami, bo rewelacyjnie zbiera sierść. Sam bez podobnego urządzenia nie wyobrażam już sobie sprzątania kanap i foteli.

Roborock Dyad Pro Combo - ssawka 2 w 1

Ponadto w pakiecie mamy jeszcze ssawkę 2 w 1 (z wysuwanym włosiem) oraz szczelinówkę. Dzięki temu odkurzymy nawet trudno dostępne miejsca.

Stacja do automatycznego czyszczenia

Sporą wątpliwości może dotyczyć czyszczenia tego typu sprzętu. Dużym ułatwieniem dla posiadaczy Roborocka Dyad Pro Combo będzie niewątpliwie oferowana w zestawie stacja. Pełni funkcję stojaka i ładowarki, ale również umożliwia automatyczne czyszczenie rolek odkurzacza – co powinniśmy robić po każdym sprzątaniu na mokro.

Roborock Dyad Pro Combo - samoczyszczenie

Atrakcyjna cena tylko w promocji

Na koniec przypomnę, że promocyjne ceny dotyczą ograniczonej puli sprzętów. Po zakończeniu przedsprzedaży nastąpi znaczny skok cenowy. Zapewne z czasem pojawią się kolejne promocje, ale możliwe że trzeba będzie na nie poczekać. Zatem jeżeli jesteście zdecydowani na któryś z tych produktów to nie czekajcie długo i zamawiajcie:

Roborock Q8 Max w podstawowym wariancie za 1739 zł

Roborock Q8 Max+, czyli zestaw robota ze specjalną stacją do automatycznego opróżniania pojemnika na brud w cenie 2139 zł

oraz

Roborock Dyad Pro Combo w promocji za 2299 zł.

Po więcej promocji zapraszam na mojego Facebooka pod tym linkiem. Śledźcie też kolejne wpisy na BezPrzepłacania.pl.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.