Roborock H7 o 170 zł taniej z kodem rabatowym!

Roborock H7 to najnowszy na rynku bezprzewodowy odkurzacz pionowy. Nowość od popularnego producenta sprzętu sprzątającego wprowadza kilka innowacji i oferuje jeszcze większość skuteczność w odkurzaniu. Mam dla Was rewelacyjny kod rabatowy na te urządzenie i warto z niego skorzystać póki działa!

Roborock H7 już na Geekbuying.pl

Roborock H7 w promocji

Roborock H7 dopiero co pojawił się w sprzedaży i na początku może być trudno go kupić z racji na ogromne zainteresowanie i limitowaną ilość urządzeń. Pierwsza pula urządzeń pojawiła się właśnie w sklepie geekbuying.pl pod tym linkiem. Odkurzacz można teraz zamówić z rewelacyjnym rabatem w wysokości 170 zł korzystając z kodu rabatowego: ROBOROCKH7.

Niestety prawdopodobnie odkurzacze szybko się wyprzedadzą, a na następną dostawę trzeba będzie czekać nawet miesiąc, więc jeżeli zależy Wam na czasie to warto zamówić go już teraz, zwłaszcza, że może być potem trudno o tak dobry rabat. Sklep Geekbuying.pl oferuje na te urządzenia 2 letnią gwarancję, a paczki wysyłane są z polskiego magazynu, więc na dostawę nie trzeba długo czekać.

Roborock H7 – czy warto?

Ponad 1600 zł to ciągle sporo pieniędzy, dlaczego zatem uważam że jest to świetna oferta? Przede wszystkim warto podkreślić, ze jest to następca odkurzacza Roborock H6, którego do tej pory uważałem za najlepszy sprzęt tego typu na rynku, szczególnie przy uwzględnieniu stosunku ceny do jakości.

Recenzję Roborocka H6 możecie obejrzeć tutaj:

Model Roborock H7 jest bardzo podobny, ale wprowadza kilka świetnych ulepszeń:

Przede wszystkim większą moc ssącą –  maksymalna siła ssąca Roborocka H7 to aż 160 AW (w modelu H6 było to 150 AW).

Odkurzacz ma również krótszy czas ładowania, bo baterię do pełna naładujemy już w 2,5 godziny, co jest świetnym wynikiem, a krótki czas ładowania znacznie zwiększa użyteczność odkurzacza tego typu.

Roborock H7 - czas ładowania

Dużą innowacją jest także możliwość korzystania z jednorazowych worków na kurz:

Roborock H7 - obsługa worków papierowych

Jeżeli jednak nie chcemy dokupować worków, to dalej możemy korzystać z samego pojemnika na kurz, z którego będziemy wysypywać zabrudzenia.

Pojemnik na kurz jest też nieco większy niż w starszym modelu 0,5 litra vs 04 litra w H6.

Oczywiście pojemnik ten mógłby być jeszcze większy, ale dzięki swojej kompaktowej budowie, odkurzacz jest bardzo lekki i wygodny w użyciu:

Roborock H7 w promocji - lekki odkurzacz bezprzewodowy

Kolejną nowością, którą docenią rodzice, jest możliwość zablokowania odkurzacza przed dziećmi:

Roborock H7 w promocji - blokada przed dziećmi

Przed decyzją o zakupie niewątpliwie warto porównać sprzęt z chyba najpopularniejszymi odkurzaczami tego typu w Polsce, czyli modelami marki Dyson:

Roborock vs Dyson - porównanie bezprzewodowych odkurzaczy pionowych

Jak więc widzicie z powyższego zestawienia, Roborock H7 nie wypada gorzej od często dużo droższych modeli marki Dyson, a pod niektórymi względami nawet wygrywa z nimi. Z tych najpraktyczniejszych parametrów, przede wszystkim Roborocki wyróżniają się wytrzymałą baterią i długim czasem pracy na jednej baterii.

Z innych praktycznych rzeczy, nowy model Roborocka oferuje również wygodny sposób przechowywania odkurzacza, jak również jego ssawek, które mają zamontowane magnesy:

Roborock H7 - wieszak na końcówki odkurzacza

  Odkurzacz tego typu przede wszystkim warto kupić, jeżeli mamy w domu problem z różnego rodzaju alergenami:

Roborock H7 w promocji geekbuying.pl - walka z roztoczami - odkurzacz dla alergików

Na koniec jeszcze raz zachęcam do sprawdzenia aktualnej oferty geekbuying.pl i skorzystania z kodu rabatowego: ROBOROCKH7.

Więcej aktualnych ofert znajdziecie na moim profilu na Facebooku, który powinniście śledzić na bieżąco aby nie przegapić najlepszych okazji.

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.