Promocja robotów sprzątających Dreame – dodaj akcesoria za 1 zł!

Jeszcze tylko do 31 stycznia możecie skorzystać z rewelacyjnej promocji na roboty sprzątające marki Dreame. Kupując jeden z modeli objętych promocją możecie dostać dedykowane akcesoria za zaledwie 1 zł!

Roboty Dreame w promocji z akcesoriami

akcesoria Dreame za 1 zł - promocja robotów sprzątających

Tytułowa promocja działa w dwóch najpopularniejszych sieciówkach z elektroniką, czyli w Media Expert oraz w RTV Euro AGD. Kupując tam obecnie robota Dreame objętego promocją możecie liczyć na specjalne akcesoria za jedynie złotówkę. Promocja obowiązuje do 31 stycznia włącznie. Jeżeli planujecie zakup takiego urządzenia to warto skorzystać z tej okazji.

Do zgarnięcia za 1 zł są m.in. dodatkowe filtry, szczotki główne, mopy, a także worki do stacji na brud.

Szczegóły promocji znajdziecie pod tymi linkami:

Który model warto kupić w promocji?

Promocja objęte są w zasadzie wszystkie najnowsze modele marki Dreame. Każdy z tych sprzętów ma swoje zalety względem pozostałych. Warto zatem dobrać model pod swoje potrzeby. Wyższa cena z reguły przekłada się po prostu na dodatkowe funkcje lub większą moc konkretnego modelu. Poniżej macie kilka moich podpowiedzi:

Dreame L20 ULTRA

Dreame L20 Ultra - robot sprzątający z mopowaniem

Jeżeli nie jesteśmy jakoś mocno ograniczeni budżetem, wtedy wybór jest moim zdaniem prosty: Dreame L20 Ultra. To obecnie jeden z najlepszych tego typu sprzętów na rynku. Oferuje niesamowite możliwości zarówno pod względem odkurzania, jak i mopowania podłogi.

Dreame L20 Ultra

Przede wszystkim w zestawie z robotem otrzymujemy wielofunkcyjną stację, która służy nie tylko do automatycznego opróżniania pojemnika na brud, ale i do mycia mopa. Ponadto stacja dzięki wykorzystaniu ciepłego powietrza potrafi wysuszyć pady mopujące. Dzięki temu sprzęt nie tylko utrzyma czystość w domu, ale i sam nie będzie wymagał od nas dużej ingerencji.

Sprzęt wyróżnia się również świetną nawigacją, która pozwala robotowi nie tylko sprawnie przemieszczać się po mieszkaniu, ale i omijać problematyczne obiekty takie, jak kable, czy też buty.

Dreame L20 Ultra - nawigacja w nocy

To co jednak kluczowe to ogromna siła ssąca, jaką oferuje ten model. W najwyższym trybie jest to aż 7000 Pa.

Dreame L20 Ultra - sprzątanie

W aktualnej promocji robota kupicie za zaledwie 4249 zł! Sprzęt jest prawdziwym hitem i szybko znika ze sklepów. W tej cenie nie ma się za tym co zastanawiać długo.

Dreame L10s ULTRA

robot_sprzatajacy_dreame_l10s_ultra_stacja na brud i wodę

Jeżeli jednak dysponujecie nieco mniejszym budżetem, a również zależy Wam na stacji do mycia mopa, wtedy warto zainteresować się modelem Dreame L10S Ultra.

To również sprzęt, który daje ogromne możliwości w zakresie automatyzacji zarówno procesu odkurzania, jak i mopowania. Stacja potrafi zarówno opróżnić pojemnik na brud jak i umyć mopa.

Robot oferuje również świetną skuteczność w trakcie mopowania, dzięki dwóm obrotowym nakładkom mopującym. Ponadto jego maksymalna moc ssąca to aż 5300 Pa.

Robota Dreame L10S Ultra kupicie obecnie w świetnej ofercie za zaledwie 2999 zł!

Dreame L10S pro

Jeżeli zrezygnujecie z wielofunkcyjnej stacji to świetnego robota sprzątającego możecie mieć za jeszcze mniejsze pieniądze. Model Dreame L10S Pro oferuje świetną moc ssącą na poziomie 5300 Pa.

Tutaj również do dyspozycji mamy świetny system mopujący wykorzystujący dwie obrotowe nakładki, które dokładnie szorują podłogę.

Pomimo niskiej ceny, sprzęt oferuje mnóstwo technologicznych innowacji, w tym inteligentną nawigację.

Robot potrafi też wykrywać dywany i podnosić nad nimi mopy o 7 mm.

Korzystając z obecnej promocji robota kupicie za zaledwie 1699 zł

Robotów objętych promocją jest znacznie więcej i każdy powinien znaleźć coś w swoim budżecie.

Koniecznie sprawdźcie pełna ofertę promocyjną:

Zachęcam również do śledzenia mnie na Facebooku pod tym linkiem, gdzie regularnie publikuje najlepsze oferty.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.