Promocja OnePlus 3 oraz Nubia Z17 Lite

Sklep z chińską elektroniką geekbuying.com ma świetną promocję na 2 popularne w Polsce budżetowe smartfony najnowszej generacji. Jest to świetny moment, aby zainteresować się bliżej OnePlus 3 oraz telefonem Nubia Z17 Lite.

One Plus 3 vs Nubia Z17 Lite

OnePlus 3 vs Nubia Z17 Lite

Oba telefony dostępne teraz w świetnych cenach na geekbuying.com plasują się mniej więcej w tej samej kategorii cenowej. Mają również podobne parametry.

OnePlus 3 vs Nubia Z17 Lite - parametryNa żółto i czerwono zaznaczono cechy wyróżniające poszczególne telefony.

Oba mają parametry sprawiające, ze z powodzeniem posłużą nam kilka lat. 6GB RAM i 64 GB pamięci ROM powinno nam wystarczyć do sprawnego działania systemu i zapewni sporo miejsca na zdjęcia i muzykę. Oba mają również świetne aparaty fotograficzne.

Największym ich atutem jest jednak racjonalna cena:

OnePlus 3 vs Nubia Z17 Lite - promocyjne cenyPrzy stale rosnących cenach najnowszych smartfonów, ceny poniżej $200 dolarów zaczynają należeć do rzadkości. Tymczasem tutaj dostajemy najnowszą technologię poniżej 600 zł! OnePlus 3 jest nieco droższy, ale zwróćcie uwagę, że ma ekran Amoled jako jeden z nielicznych w tym przedziale cenowym.

Na koniec mała, ale bardzo ważna rada odnośnie kupna ww. telefonów na geekbuying.com. Sklep ma tradycyjnie już świetne ceny na chińskie telefony, ale koniecznie wybierajcie metodę wysyłki EU Priority Line! Kosztuje zaledwie kilka dolarów, czyli kilkanaście złotych, a pozwoli Wam uniknąć dodatkowych opłat i znacznie przyśpieszy czas dostawy.

Przy okazji warto zajrzeć na stronę z wyprzedażą amerykańskich i europejskich magazynów:

geekbuying.com - wyprzedaż amerykańskiego i europejskiego magazynu

W ofercie jest sporo rzeczy z polskiego magazynu. Zamawiając z niego nie poniesiecie żadnych opłat za przesyłkę, a zamówienie otrzymacie w ciągu kilku dni. Wśród oferty polskiego magazynu znajdziecie m. in. wcześniej wspomniany telefon Nubia Z17 Lite:

Nubia Z17 Lite z polskiego magazynu

Tutaj natomiast znajdziecie więcej promocji geekbuying.com.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.