Premiera hulajnogi elektrycznej KUGOO KIRIN G3 – skorzystaj z promocji dla najszybszych

Kugoo Kirin G3 to wyjątkowo szybka hulajnoga elektryczna, którą kupią wyjątkowo tanio najszybsi kupujący! Pierwszych 500 osób może ją kupić z rabatem 700 zł! Sprawdźcie, czy warto!

KUGOO KIRIN G3 – najnowsze terenowa hulajnoga elektryczna w promocji

Kugoo Kirin G3 - premiera elektrycznej hulajnogi terenowej

KUGOO KIRIN G3 właśnie debiutuje na europejskim rynku. Z tej okazji, przez kilka najbliższych dni można będzie ją kupić w promocyjnej cenie 4399 zł, ale oferta jest ograniczona do pierwszych 500 sztuk. Warto zatem się pośpieszyć, bo oferta jest wyjątkowo ciekawa, oczywiście pod warunkiem, że szukacie pojazdu tego typu.

Z promocji możecie skorzystać pod tym linkiem i UWAGA: wpisując kod rabatowy: BEZPRZEPLACANIA cenę obniżycie o kolejne 131,97 zł!

KUGOO KIRIN G3 – dlaczego warto

Kugoo Kirin G3

Najnowsza Kugoo KIRIN G3 to z całą pewnością nie jest najtańsza hulajnoga elektryczna na rynku nawet uwzględniając powyższe rabaty. Wiele osób może się zatem zastanawiać jaka to promocja. Musicie wiedzieć, że model ten tylko częściowo przypomina popularne hulajnogi na wynajem, które zalały nasze miasta.

KUGOO KIRIN G3 to sprzęt przede wszystkim dla bardziej wymagających miłośników jazdy na hulajnodze. Jej parametry sprawiają, ze jest to już sprzęt dla pasjonatów, którzy docenią jej moc i możliwości.

Maksymalna prędkość: 50 km/h sprawia, że jest to już sprzęt wyczynowy dla osób, które wiedzą na czym polega jazda tego typu sprzętem i którym zależy na konkretnych prędkościach.

Kugoo Kirin G3 - premiera elektrycznej hulajnogi terenowej - prędkość

Moc silnika to w tym przypadku aż 1200 W! Najpopularniejsze modele hulajnóg oferują zaledwie silniki w okolicach 250W, co najdobitniej pokazuje jak dużo większą moc ma ten sprzęt.

Kugoo Kirin G3 - silnik 1200 W

Mocny silnik zapewnia nie tylko możliwość szybkiej jazdy, ale i płynne pokonywanie różnych przeszkód i przede wszystkim stromych podjazdów. Hulajnoga bez problemu wjeżdża na górki o pochylni sięgającej nawet 20 stopni nachylenia.

Kugoo Kirin G3 - wjazd na podjazdy

Tak szybka i dynamiczna jazda nie byłaby możliwa, gdyby nie wyjątkowo pojemna bateria. Kugoo Kirin G3 posiada baterię o pojemności aż 18 Ah. Bateria pozwala na pokonanie na jednym ładowaniu nawet 60 kilometrów! Oczywiście dystans ten zależy od stylu jazdy i warunków na drodze, ale i tak jest to kosmiczny wynik o jakim osoby kupujące hulajnogę kilka lat temu mogły jedynie pomarzyć.

Kugoo Kirin G3 - premiera elektrycznej hulajnogi terenowej - bateria

Hulajnoga oferuje zatem niesamowitą moc i parametry. Warto zatem spojrzeć na aspekt bezpieczeństwa jazdy na takim potworze.

Producent zadbał przede wszystkim o naszą widoczność na drodze. Zamontowanych mamy aż 7 lamp:

Kugoo Kirin G3 - lampy

Z praktyki osoby, która jeździła na hulajnodze elektrycznej zanim to się stało modne, powiem że kluczowe dla bezpieczeństwa są przede wszystkim porządne hamulce. Przy tej mocy i prędkości wskazane są podwójne hamulce tarczowe. Na szczęście Kugoo pomyślało również o tym elemencie:

Kugoo Kirin G3 - hamulce

Atutem hulajnogi jest również duży elegancki ekran dotykowy, na którym możemy śledzić wszelkie parametry jazdy, jak również regulować ustawienia naszego pojazdu.

Kugoo Kirin G3 - premiera elektrycznej hulajnogi terenowej - ekran dotykowy

Podsumowując należy stwierdzić, ze nie jest to zabawka dla każdego. Kugoo KIRIN G3 to sprzęt dla wymagających miłośników jazdy na pojazdach elektrycznych. Model ten oferuję ogromny zasięg i dużą moc dzięki sprawdzi się po pierwsze na długich dystansach, po drugie do wożenia osób o większej wadze.

Za mniej niż 5000 zł trudno jest kupić sprzęt o lepszych parametrach. Tutaj macie natomiast ofertę za niewiele ponad 4000 zł, więc jeżeli rozglądacie się za tego typu pojazdem – warto skorzystać z oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.