Oclean Flow – szczoteczka soniczna w świetnej cenie

Jeżeli szukacie szczoteczki sonicznej, ale nie macie do wydania zbyt dużych pieniędzy to mam dla Was rewelacyjną okazję. Dobrej jakości szczoteczkę soniczną Oclean Flow kupicie teraz w wyjątkowo niskiej cenie. 

Oclean Flow w super cenie

Oclean Flow - szczoteczka soniczna w niskiej cenie

O jakiej cenie mówimy? Wyobraźcie sobie, że szczoteczkę soniczną możecie mieć dużo taniej niż zwykłą szczoteczkę elektryczną do zębów. Kupując Oclean Flow pod tym linkiem na Aliexpress zapłacicie zaledwie około 106 zł!

Wystarczy, że przy zamówieniu wpiszecie kod rabatowy: OCLEANFLOW2 dający rabat w wysokości $2, dodatkowy rabat naliczony zostanie natomiast automatycznie.

Powinno to wyglądać w ten sposób:

Oclean Flow - cena po rabacie

Promocja trwa tylko 9 i 10 czerwca 2022, więc nie zwlekajcie z zakupem.

Cena może się nieznacznie różnić z uwagi na zmiany kursowe do czasu kiedy będziecie kupować, ale w każdym razie szczoteczkę kupicie wyjątkowo tanio.

Oclean Flow – dlaczego warto

szczoteczka soniczna Oclean Flow - główki szczoteczki

Model Oclean Flow to jeden z tańszych modeli w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów szczoteczek do zębów. Okazuje się jednak, że model ten pomimo niskiej ceny oferuje ogromne możliwości i większości osób w zupełności wystarczy do codziennego szczotkowania zębów.

Największe zalety:

Aż 180 dni pracy na baterii!

Ładujesz szczoteczkę raz i zapominasz o ładowaniu nawet na pół roku (ostatecznie czas ten może się również w zależności od intensywności korzystania). Nawet dużo droższe szczoteczki bardzo często nie są w stanie zaoferować tak wytrzymałej baterii.

5 trybów czyszczenia

W zależności od potrzeb możemy wybierać pomiędzy: trybem porannym, nocnym, standardowym, trybem wybielania oraz delikatnym. Wyboru trybu dokonujemy w łatwy sposób naciskając jeden przycisk.

38 000 ruchów na minutę

Oclean Flow - drgania szczoteczki

Duża szybkości obrotów główki szczoteczki sprawia, że w łatwy sposób perfekcyjnie wyczyścimy zęby z dużo większą dokładnością niż w przypadku tradycyjnych szczoteczek.

2-minutowy timer i przypomnienia co 30-sekund

Oclean Flow

Szczoteczka odmierza czas szczotkowania i przypomina nam co 30 sekund abyśmy zmienili strefę szczotkowania.

Wodoodpornosć IPX7

szczoteczka soniczna Oclean Flow - wodoszczelność IPX7

Szczoteczka jest w całości wodoodporna i spokojnie możemy ją umyć pod bieżącą wodą.

Przypominam, że szczoteczkę kupicie w promocji pod tym linkiem z kodem rabatowym: OCLEANFLOW2. Szczoteczki wysyłane są w krótkim czasie z polskiego magazynu i nie ponosicie żadnych opłat za wysyłkę. Objęte są ponadto dwuletnią gwarancją i 15-dniowym prawem zwrotu.

Po więcej świetnych okazji zapraszam na fanpage BezPrzepłacania.pl na Facebooku.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.