Nowość na rynku odkurzaczy pionowych – Dreame Z10 Station z innowacyjną stacją na brud już w sprzedaży!

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe zyskują coraz większą popularność. Oferują coraz większą moc, jak również dłuższy czas pracy na baterii. Najnowszy Dreame Z10 Station oferuje coś jeszcze – innowacyjną stację do ładowania odkurzacza, jak również automatycznego opróżniania pojemnika na brud! 

Dreame Z10 Station już w sprzedaży

Nowość na rynku odkurzaczy pionowych - Dreame Z10 Station z innowacyjną stacją na brud już w sprzedaży! - stacja na brud

Długo wyczekiwany najnowszy model odkurzacza popularnej marki Dreame właśnie pojawił się w polskiej dystrybucji.

Aktualną cenę Dreame Z10 Station możecie sprawdzić tutaj:

Nie jest to najtańszy sprzęt tego typu na rynku, ale biorąc pod uwagę jego parametry i możliwości – jest to sprzęt zdecydowanie wart swojej ceny.

Sprawdźmy czym się wyróżnia i co oferuje:

Duża siła ssąca i pojemna bateria

Dreame Z10 Station - elektroszczotka do podłóg

Przede wszystkim Dreame Z10 Station oferuje nam to do czego przyzwyczaiła nas już marka Dreame w przypadku swoich odkurzaczy pionowych. Sprzęt ten oferuje świetną skuteczność w sprzątaniu. Maksymalna moc ssąca to w tym przypadku 150 AW (20 000 Pa). Na skuteczność w sprzątaniu wpływają jednak również stosowane szczotki, a w szczególności. Duża elektroszoczotka do podłóg, która nadaje się do podłóg różnego rodzaju: zarówno twardych nawierzchni, jak i wykładzin, czy też płaskich dywanów.

Elektroszczotka ma ponadto funkcję podświetlania podłóg, dzięki czemu naszej uwadze nie umknie żaden kurz.

Dreame Z10 Station z innowacyjną stacją na brud - podświetlanie podłogi

Pojemność baterii stosowanej przez Dreame Z10 Station to 2900 mAh, co pozwala na pracę do 65 minut na jednym ładowaniu. Ładowanie samo w sobie jest tutaj jednak wyjątkowo wygodne, a to za sprawą największego wyróżnika tego modelu, czyli stacji.

Nowość na rynku odkurzaczy pionowych - Dreame Z10 Station z innowacyjną stacją na brud już w sprzedaży! - sprzątanie

Innowacyjna stacja na brud

Dreame Z10 Station

Problemem większości odkurzaczy pionowych jest sposób opróżniania pojemnika na brud. Uwierzcie mi, z reguły jest to udręka i ręczne opróżnianie pojemnika potrafi być nieprzyjemne. Przede wszystkim opróżnianie pojemnika może powodować kontakt z brudem i jego wdychanie, czyli coś czego chcielibyśmy uniknąć za wszelką cenę.

Dreame Z10 Station uwalnia nas od tego ryzyka. Dzięki innowacyjnej stacji do opróżniania pojemnika na brud, wystarczy że odstawimy na nią odkurzacz i automatycznie pozbędziemy się problematycznej zawartości pojemnika w odkurzaczy.

Dreame Z10 Station - opróżnianie pojemnika za pomocą stacji

Stacja wsysa brud z odkurzacza do specjalnego worka. Worek wystarczy wymienić raz na kilka tygodni – ma aż 2,5 litra pojemności. Cały proces jest natomiast nieporównywalnie bardziej higieniczny niż ręczne wytrzepywanie kurzu z odkurzacza.

worek na brud w stacji do odkurzacza Dreame Z10

Ponadto stacja służy nam za wygodną ładowarkę. Odstawiony odkurzacz sam będzie się ładował i w razie rozładowania już po 3,5 godziny będzie ponownie gotowy do pracy nawet przez 65 minut.

5-stopniowa filtracja – czyli coś dla alergików

filtracja i sprzątanie różnych powierzchni

Dreame Z10 Station ogranicza nasz kontakt z kurzem nie tylko za sprawą oferowanej w zestawie stacji. Niemniej ważny jest tutaj zaawansowany system filtracji powietrza w samym odkurzaczu. Sprzęt przede wszystkim korzysta z filtra o wysokiej wydajności (E12). Jest to jednak tylko jeden z elementów zaawansowanego, 5-stopniowego systemu filtracji, który skutecznie zatrzymuje nawet do 99,9% zanieczyszczeń.

Dreame Z10 Station - odkurzacz bezprzewodowy ze stacją na kurz

Kurz nie tylko zostaje tym samym w pojemniku odkurzacza, ale i nie dostaje się z powrotem na zewnątrz do powietrza.

Praktyczny i elegancki wyświetlacz

Podstawowe informacje, w tym poziom naładowania baterii możemy sprawdzić na eleganckim wyświetlaczu.

Dreame Z10 Station - ekran dotykowy w nowym odkurzaczu bezprzewodowym

Wyświetlacz jest jednocześnie ekranem dotykowym, a poza stanem baterii sprawdzimy na nim również tryb pracy odkurzacza, a nawet poziom zanieczyszczenia sprzątanej powierzchni.

Wiele szczotek – wiele zastosowań

odkurzanie szczelinówką

Odkurzacz możemy wykorzystać nie tylko do odkurzania podłóg – w zestawie mamy wiele różnych szczotek i ssawek, które znajdą zastosowanie w różnych sytuacjach.

Dreame Z10 Station z innowacyjną stacją na brud już w sprzedaży! - różne ssawki i szczotki

Sporo osób bez wątpienia doceni małą elektroszczotkę do odkurzania kanap i różnego rodzaju tapicerek.

Dreame Z10 Station - mała elektroszczotka do kanap i tapicerek

Szczotka ta nie tylko świetnie wciąga wszelkiego rodzaju kurz i roztocza, ale i rewelacyjnie radzi sobie ze zbieraniem sierści zwierząt. Poza tym mała elektroszczotka wyposażona jest w podświetlenie LED, co rzadko spotykamy w konkurencyjnych modelach.

Lekka konstrukcja – wygodna praca

Dreame Z10 Station - lekka konstrukcja

Na koniec nie zapomnijmy o jednych z najważniejszych atutów tego typu sprzętów. Dreame Z10 Station jest przede wszystkim bardzo lekki i wygodny w użytkowaniu. Sam brak kabla i konieczności szukania gniazdka w pobliżu znacznie ułatwia i przyspiesza sprzątanie.

Dreame Z10 Station - odkurzanie podłóg i mebli

Odkurzaczem tym jednak łatwo dotrzemy w miejsca trudno dostępne dla zwykłego odkurzacza. Bez trudu zdejmiemy nim pajęczyny spod sufitu, czy też odkurzymy wnętrze samochodu.

Tym samym sprzęt ten nie tylko z powodzeniem zastąpi tradycyjny odkurzacz na kablu, ale i znacznie powiększy nasze możliwości w trakcie sprzątania.

Sprawdź aktualną ofertę Dreame Z10 Station

Nowość na rynku odkurzaczy pionowych - Dreame Z10 Station z innowacyjną stacją na brud już w sprzedaży! - odkurzanie kuchni

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame Z10 Station już dzisiaj można zamawiać z polskiej dystrybucji w dobrze znanych marketach, oferujących również atrakcyjne warunki ratalne:

Po więcej ciekawych ofert zapraszam na fanpage BezPrzepłacania.pl na Facebooku. Niebawem możecie również spodziewać się mojej pełnej recenzji tego urządzenia, gdyż właśnie trafiło na moje testy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.