Black Friday – piątkowe szaleństwo wyprzedaży!

Black Friday to już niemalże tradycyjne święto wyprzedaży które stało się szczególnie popularne w USA. Tego dnia wszystkie liczące się sieci sprzedażowe przygotowują specjalne oferty promocyjne. W Stanach są to naprawdę fantastyczne obniżki, często skutkujące drastycznymi scenami z udziałem ludzi wyrywających sobie zakupy z rąk. Tradycja przybyła też do Polski, chociaż próżno szukać okazji skłaniających do walki wręcz o zakupiony produkt 😉 Niemniej jednak, jest to okazja do zrobienia zakupów z niezłym rabatem, co szczególnie przydatne przed zbliżającymi się świętami.

Polski klient w szczególności powinien zainteresować się ofertą chińskich sklepów internetowych, które podobnie jak to miało miejsce 11 listopada (chińskie święto wyprzedaży) i tym razem organizują specjalne kampanie wyprzedażowe.

 

promocja na GearBest.com
promocja na GearBest.com

 

promocja BangGood.com
promocja BangGood.com

 

promocja Aliexpress.com
promocja Aliexpress.com

We wszystkich powyższych sklepach po raz kolejny można znaleźć świetne okazje, w tym sporo pomysłów na świąteczne prezenty. Obniżek cen możemy spodziewać się nie tylko w piątek (25 listopada), ale praktycznie przez cały tydzień. Biorąc pod uwagę długi czas oczekiwania na dostawę z Chin – możliwe, że jest to ostatni przed świętami moment na tego typu zakupy!

W szczególności polecam świetne produkty marki Xiaomi, które można dzisiaj kupić w naprawdę fajnych cenach. Oferta Xiaomi na: banggood.com, aliexpress.com i gearbest.com. np. zbierające świetne recenzje słuchawki do smartfona za niecałe 25 zł!

Jeżeli nie macie pomysłu co warto kupić – zapraszam do sprawdzenia mojej listy 10 rzeczy, które warto zamawiać z Chin!

Nie chcecie czekać na przesyłkę z Chin? Nic straconego – w polskich sklepach internetowych też zdarzają się ciekawe promocje z okazji „Czarnego Piątku 2016”!

Swoje oferty promocyjne przygotowali również najwięksi gracze w handlu tacy jak Biedronka, Lidl, MediaMarkt itp. Niestety w większości przypadków promocją objęte są pojedyncze produkty mające na celu jedynie zwabienie klienta. Nie mniej jednak jeżeli planujecie zakup wyciskarki do cytrusów – warto udać się w piątek do Lidla 🙂

Pamiętajcie też, że już w poniedziałek (28 listopada) zapowiada się kolejna promocyjna akcja prosto z zachodu, a mianowicie Cyber Monday. Tego dnia wiele sklepów internetowych oferuje nie tylko promocyjne ceny, ale i darmową dostawę!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.