Super szybkie drukarki 3D w świetnych cenach: QIDI Tech X-Max 3 i Tech X-Plus 3

Szukasz naprawdę szybkiej i precyzyjnej drukarki 3D? W sprzedaży właśnie pojawiły się rewelacyjnie tanie sprzęty tego typu o topowych parametrach. Sprawdź co oferują drukarki QIDI Tech X-Max 3 i QIDI Tech X-Plus 3.

Drukarki QIDI TECH najnowszej generacji

drukarki QIDI 3D

QIDI to topowy producent nowoczesnych drukarek 3D oferujący najnowsze rozwiązania technologiczne w świetnych cenach. Jest to także pierwsza chińska marka z powodzeniem oferująca sprzęty tego typu w popularnych zachodnich kanałach sprzedażowych jak Amazon, czy też Wal-Mart. Firma ta jest ponadto właścicielem wielu patentów, a ich produkty posiadają liczne certyfikaty bezpieczeństwa w tym CE, FCC i ROHS. Jeżeli planowaliście zakup drukarki 3D zdecydowanie powinniście zapoznać się z ich ofertą, gdyż do sprzedaży właśnie trafiła najnowsza, 3. generacja ich drukarek.

Zaczynając od najlepszej:

QIDI Tech X-Max 3 kupicie pod tym linkiem za 1049 Euro

QIDI Tech X-Plus 3 kupicie pod tym linkiem za 749 Euro

QIDI Tech X-Smart 3 kupicie pod tym linkiem za 399 Euro

Ponadto drukarki wysyłane są z lokalnego, europejskiego magazynu bez żadnych dodatkowych opłat! Są również objęte roczną gwarancją producenta.

QIDI Tech X-Max 3 – topowa drukarka w naprawdę dobrej cenie

Model X-Max 3 to sprzęt oferujący niesamowite parametry, które do niedawna były dostępne tylko za nieporównywalnie większe pieniądze.

Drukarka 3D QIDI X-Max 3 - parametry

Wymiary drukarki to 553*553*601mm natomiast maksymalne wymiary drukowanych obiektów (obszar roboczy) to aż 325*325*315mm. Tym samym w drukarce stworzymy całkiem spore obiekty.

Drukarka 3D QIDI X-Max 3 - z boku

Szybkość druku to natomiast aż 600 mm/s.

Drukarka ma niezależny system chłodzenia oraz suszenia. Maksymalna temperatura wnętrza to 65℃.

Drukarka 3D QIDI X-Max 3 - chłodzenie

Poza wentylatorem, sprzęt ma również wbudowany filtr węglowy powietrza.

Sprzęt jest ponadto wykonany z solidnych materiałów, a rama do drukowania jest w pełni metalowa. Podstawa ma aż 6 mm.

Ponadto drukarka posiada najwyższej klasy stalowe prowadnice osi. Dzięki dużej wytrzymałości nie wymagają stałej konserwacji. W większości przypadków zapewnią dożywotnią trwałość, bez konieczności wymiany.

stalowe prowadnice osi - drukarka 3D marki QIDI

Nowy system chłodzenia skutecznie zapobiega przestojom i błędom w druku, kontrolując temperaturę w urządzeniu. Maksymalny przepływ ekstrudera to aż 35mm³/s, a maksymalna temperatura wytłaczarki to 350 ℃.

Wykorzystuje różnego rodzaju filamenty, w tym rekomendowane: PAHT-CF,PET-CF,PA12-CF, a także: PLA, ABS, ASA, PETG, TPU, PC, UltraPA, Nylon i inne.

Drukarka korzysta z najnowszego systemu autopoziomowania 8×8. Sprzęt ponadto wykorzystuje popularny firmware Klipper oraz 64-bitowy procesor Cortex-A53, częstotliwość sprzętu to 1.5Ghz, a pamięć to 8G-EMMC i 1G DDR3.

Podsumowując, jest to niezwykle szybka, wielofunkcyjna i solidna drukarka 3D za nieduże pieniądze w stosunku do możliwości.

QIDI Tech X-Plus 3 – tańsza wersja, ta sama jakość i możliwości

Za jeszcze mniejsze pieniądze kupicie natomiast model X-Plus 3 oferujący niemal takie same możliwości, a różniący się pewnymi detalami.

Drukarka 3D QIDI X-Plus 3 - parametry

Model ten jest minimalnie mniejsze, a jego wymiary to 511*527*529mm natomiast obszar roboczy ma wymiary 280*280*270mm. Jest to największa różnica pomiędzy tymi modelami. Natomiast X-Plus 3 oferuje niemal takie same parametry odnośnie drukowania.

Drukarka 3D QIDI X-Plus 3 - szybkość druku

Model ten korzysta z tej samej płyty głównej i procesora, jak również Klippera. To wszystko sprawia, że te niewielkie urządzenia ma rewelacyjne osiągi w drukowaniu.

Oba modele posiadają ponadto dwa wymienne hotendy (do wykorzystania w zależności od używanego filamentu),

Drukarka 3D QIDI X-Plus 3 - ekstruder i hotend

Oba modele potrafią tym samym tworzyć różnego rodzaju wydruki 3D z wielu popularnych materiałów, a jednocześnie gwarantuję dużą precyzję w druku.

precyzja w druku 3D - drukarki QIDI Tech

Zamów bezpośrednio od producenta w świetnej cenie

Na koniec przypominam, że drukarki QIDI najnowszej generacji dostępne są już w sprzedaży w oficjalnym sklepie producenta i to z dostawą z europejskiego magazynu, z wszelkimi opłatami i podatkami w cenie:

QIDI Tech X-Max 3 kupicie pod tym linkiem za 1049 Euro

QIDI Tech X-Plus 3 kupicie pod tym linkiem za 749 Euro

QIDI Tech X-Smart 3 kupicie pod tym linkiem za 399 Euro

Za zamówienie możecie zapłacić wieloma bezpiecznymi metodami płatności, w tym poprzez popularny i wygodny PayPal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.