ROIDMI Eva – w pełni autonomiczny robot sprzątający, który odkurzy i zmopuje podłogę

ROIDMI EVA to model robota sprzątającego, który nie tylko odkurza i mopuje, ale również potrafi się sam opróżnić, jak również umyć mopy. Sprawdźcie co jeszcze oferuje ten sprzęt i dlaczego warto go kupić.

ROIDMI – sprzęt sprzątający w dobrej cenie

ROIDMI Eva - w pełni autonomiczny robot sprzątający, który odkurzy i zmopuje podłogę - wyjazd ze stacji

ROIDMI to marka, która działa na rynku sprzętów sprzątających już od kilku lat i w tym czasie zdołała zaoferować kilka naprawdę ciekawych urządzeń. Ich ofertę już od jakiegoś czasu znajdziecie na AliExpress, ale od niedawna ich roboty sprzątające i odkurzacze pionowe znajdziecie również w polskiej dystrybucji. W sprzedaży niedawno pojawił się ich najnowszy model robota sprzątającego – ROIDMI EVA.

Jego aktualną cenę możecie sprawdzić pod tym linkiem – jest oferowany w popularnej sieci Media Expert.

W ofercie znajdziecie również poprzedni model: ROIDMI Eve Plus – tutaj sprawdź cenę.

ROIDMI Eva – robot sprzątający najnowszej generacji

ROIDMI Eva - w pełni autonomiczny robot sprzątający, który odkurzy i zmopuje podłogę - wjazd na dywan

Najnowszy produkt tej marki oferuje sporo innowacyjnych rozwiązań, czym wyróżnia się spośród licznych modeli konkurencji. Sporo osób chwali go również za unikatowy wygląd oraz wygodę w użytkowaniu.

Sprzęt potrafi nie tylko odkurzać i mopować. Na wygodę w użytkowaniu wpływa przede wszystkim możliwość automatycznego opróżniania pojemnika na kurz oraz samodzielnego mycia mopów. To wszystko za sprawą rewelacyjnej wielofunkcyjnej stacji bazowej.

Zastosowane rozwiązanie po pierwsze pozwala zaoszczędzić dużo czasu, po drugie pozwala uniknąć zmywania podłogi brudnymi mopami, jak to ma miejsce w wielu konkurencyjnych modelach.

Robot ROIDMI Eva jest w stanie sam wrócić do stacji i umyć mopy po odpowiednio 6/10/12 minutach mopowania (o tym czasie możemy sami zdecydować). W efekcie podłoga jest cały czas przecierana czystym mopem.

Precyzyjna nawigacja

Sprzęt wyróżnia się ponadto precyzyjną nawigacją dzięki wykorzystaniu technologii laserowego skanowania LDS 4.0 oraz czujników podczerwieni. Liczne sensory sprawiają, że robot nie błądzi i możemy mieć gwarancję, że nie ominie żadnego miejsca w domu.

Intuicyjna obsługa z wykorzystaniem aplikacji

ROIDMI Eva sterowany jest za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony. Proces instalacji i ustawienia sprzętu jest niezwykle prosty i bardzo szybko po zakupie możecie cieszyć się z domowego pomocnika.

ROIDMI Eva - w pełni autonomiczny robot sprzątający, który odkurzy i zmopuje podłogę - na dywanie

Aplikacja daje ogromne możliwości konfiguracji sprzątania i możemy w niej dostosować proces sprzątania do naszych potrzeb. Możemy m.in. ustawić harmonogram automatycznego sprzątania, ustawić strefy do których robot ma nie wjeżdżać, czy też zróżnicować sposób sprzątania w poszczególnych pokojach.

Parametry

Maksymalna siła ssąca tego sprzętu to 3200 Pa, co zapewnia skuteczne odkurzanie na różnych powierzchniach.

Akumulator o pojemności aż 5200 mAh zapewnia długą pracę urządzenia na jednym ładowaniu (do 120 minut), co oznacza, że jest w stanie za jednym razem sprzątnąć nawet bardzo duże mieszkanie.

Skuteczniejsze mopowanie

Robot wyróżnia się od większości konkurencji przede wszystkim sposobem mopowania. Sprzęt korzysta nie z jednej, ale z 2 nakładek mopujących, które w trakcie pracy szybkimi obrotami przecierają podłogę. Nakładki mopujące pracują z prędkością 180 rpm i siłą nacisku 12 N, skutecznie myjąc nawet najbardziej uporczywe plamy.

Nakładki są automatycznie myte w stacji z wykorzystaniem czystej wody, a brudna wciągana jest następnie do oddzielnego pojemnika.

Stacja służy również do automatycznego opróżniania pojemnika na kurz. Zabrudzenia wciągane są do specjalnego worka o pojemności aż 3 litrów, co powinno wystarczyć nawet na 60 dni użytkowania.

ROIDMI Eva - w pełni autonomiczny robot sprzątający, który odkurzy i zmopuje podłogę - wymiana worka

Wygoda w użytkowaniu

Zastosowane technologie mają w tym wypadku zagwarantować maksymalną wygodę i jak najmniejsze nasze zaangażowanie przy sprzątaniu. Na wspomnianą wygodę wpływa również kompatybilność sprzętu z asystentami głosowymi: Amazon Alexa i Asystentem Google’a.

Oferta robotów ROIDMI z polskiej dystrybucji

Na koniec przypomnę, że roboty ROIDMI dostępne są już w lokalnej, polskiej dystrybucji i objęte są dwuletnią gwarancją.

Tutaj sprawdzicie cenę ROIDMI Eva

Tutaj sprawdzicie cenę ROIDMI Eve Plus

Ten ostatni model dostępny jest w sprzedaży już od jakiegoś czasu. Również posiada stację do automatycznego opróżniania pojemnika na kurz.

Oferuje również funkcję mopowania, ale z wykorzystaniem pojedynczej szmatki mopa oraz specjalnego pojemnika na wodę.

Jego maksymalna siła ssąca to natomiast 2700 Pa, a pojemność akumulatora to również 5200 mAh.

Ponadto również ten model wykorzystuje laserową nawigację i liczne sensory do prawidłowego omijania przeszkód i sprawnego poruszania się po mapie naszego mieszkania.

Oba urządzenia są warte rozważenia, jeżeli szukacie wielofunkcyjnego robota sprzątającego. Różnią się oczywiście nieco funkcjami (szczególnie w zakresie mopowania), a jednocześnie ceną, dlatego sprzęt warto dobrać do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.