Rewelacyjne sprzęty marki Roborock w świetnych cenach

Roborock to marka, która często gości na moim blogu. Oferują rewelacyjne produkty, które z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto szuka nowoczesnych rozwiązań sprzątających. Kilka ich najnowszych sprzętów kupicie teraz w sklepie Geekbuying w świetnych cenach.

Promocja Roborocka w Geekbuying

Od dzisiaj do 22 września macie niesamowitą szansę na skorzystanie z promocji marki Roborock w popularnym sklepie z elektroniką, Geekbuying.com.

Wybrane produkty kupicie tam obecnie w promocyjnych cenach, a dodatkowo możecie liczyć na gratisy o wartości nawet 600 zł!

Niestety promocja jest ograniczona czasowo, więc jeżeli jesteście zainteresowani którymś z poniższych produktów – nie czekajcie długo z zakupem.

Roborock S8 – flagowy robot sprzątający

Zamawiając najnowszego Roborocka S8 pod tym linkiem i wpisując kod rabatowy: GKB23SS25 obniżycie jego cenę o równowartość $25 (niezależnie od promocji), a dodatkowo zgarniecie aż 52 gratisowe akcesoria o łącznej wartości ok. 600 zł!

Wspomniane gratisy to: 12 szczotek bocznych, 12 filtrów, aż 24(!) szmatki mopa i 4 szczotki główne.

Ponadto macie okazję wylosować specjalną ofertę na powyższy sprzęt w zestawie z akcesoriami po cenie €394.

Roborock S8 – topowy sprzęt w jeszcze lepszym wydaniu

Roborock S8 - posprząta po dzieciach

Co oferuje najnowszy model Roborocka? W dużym skrócie wszystko co najlepsze oferowały poprzednie edycje + dużo usprawnień, które podnoszą poprzeczkę konkurencji.

Roborock S8 - szczotka DuoRoller - podwójne szczotki główne

Wśród najważniejszych nowości należy wymienić podwójne szczotki główne (DuoRoller). Jest to rozwiązanie do tej spory spotykane wyłącznie w robotach marki iRobot Roomba. Podwójne szczotki w wielu wypadkach sprawdzały się lepiej niż pojedyncze stosowane w praktycznie we wszystkich modelach wszystkich marek. Teraz Roomba traci ten argument.

Recenzja Roborock S8 - spód z mopem

Większa siła ssąca

Nie tylko podwójne szczotki zwiększą skuteczność sprzątania w nowej edycji Roborocka. Producent radykalnie zwiększył moc ssącą do aż 6000 Pa.

większa moc ssąca Roborocka S8

To obecnie jeden z najmocniejszych robotów na rynku, gdzie większość modeli oferuje moc na poziomie zaledwie 2-3 tys. Pa.

Udoskonalony system nawigacji i omijania przeszkód

Roborock S8 - identyfikacja przeszkód

Roborocki już od wielu lat słyną z najlepszej na rynku nawigacji i perfekcyjnego tworzenia map domu. Producent od początku postawił na stosowanie nawigacji typu LiDAR, dzięki której roboty bezbłędnie poruszają się po poszczególnych pomieszczeniach i są w stanie szybko odnaleźć swoją pozycję na mapie.

Nowy model Roborocka dodatkowo wyposażony jest w inteligentny system Reactive 3D, który służy do rozróżniania określonych przeszkód. Dzięki temu systemowi robot jest w stanie rozpoznać wiele obiektów jak np. buty, kable, czy też zwierzęce odchody. Widząc taką przeszkodę robot samodzielnie podejmuje decyzję o jej ominięciu, dzięki czemu możemy oszczędzić sobie wielu przykrych niespodzianek.

Mopowanie soniczne i podnoszenie mopa nad dywanami

mopowanie soniczne Roborock S8

Prawdziwą rewolucją na rynku było wprowadzenie przez Roborocka nowego systemu mopowania (VibraRise). Większość robotów tego typu potrafi już zarówno odkurzać, jak i przecierać podłogę na mokro, jednak z reguły mopowanie te polega jedynie na ciągnięciu mokrej szmatki po podłodze. Roborock postanowił to zmienić. Od serii S7 oferuje mopa, który w trakcie pracy wprowadzany jest ultraszybkie drgania. Zdecydowanie zwiększa to skuteczność sprzątania.

Ponadto producent w dużej mierze rozwiązał problem mopowania dywanów. Nowe modele potrafią rozpoznawać dywany i podnosić nad nimi mopa. Takie też rozwiązania oferuje Roborock S8.

tworzenie harmonogramów pracy w Roborock S8

Roborock S8 to niewątpliwie jeden z najlepszych na rynku robotów sprzątających. Nie tylko rewelacyjnie sprząta, ale i pozwala zautomatyzować proces i sprawić, że zapomnimy o codziennym odkurzaniu.

Roborock S8 - robot sprzątający dla całej rodziny

Sprzęt osobiście przetestowałem, a tutaj możecie zobaczyć jego recenzję:

Roborock S7 MAX Ultra: bestseller ze stacją do mopowania

Drugi robot sprzątający oferowany w promocji to Roborock S7 MAX Ultra – do kupienie pod tym linkiem z kodem rabatowym: GKB23SS25 obniżycie jego cenę o równowartość $25 (niezależnie od promocji), a dodatkowo zgarniecie aż 52 gratisowe akcesoria o łącznej wartości ok. 600 zł!

W tym przypadku wspomniane gratisy to: 12 szczotek bocznych, 12 filtrów, aż 12 szmatek mopa, 4 szczotki główne i 12 worków na brud (do stacji).

Ponadto macie okazję wylosować specjalną ofertę na powyższy sprzęt w zestawie z akcesoriami po cenie €786.

robot sprzątający Roborock S7 Max Ultra

Sprzęt ten wyróżnia się przede wszystkim oferowaną w zestawie stacją wielofunkcyjną, która nie tylko opróżnia pojemnik na brud, ale i myje, a nawet suszy mopa.

Robot oferuje ponadto świetną skuteczność sprzątania. Jego siła ssąca to aż 5500 Pa, co w połączeniu ze specjalną, gumową szczotką główną, daje świetne efekty.

Roborock S7 Max Ultra - siła ssąca

Roborock S7 MAX jest ponadto wręcz stworzony zarówno do odkurzania, jak i mopowania. Nakładka mopująca w trakcie pracy wprawiana jest w superszybkie drgania gwarantujące skuteczne szorowanie podłogi. Po sprzataniu urządzenie jest w stanie podnieść mopa i w ten sposób wrócić do stacji bez pozostawiania mokrych śladów.

Ponadto urządzenie oferuje precyzyjną nawigację m.in z wykorzystaniem lasera LiDAR i czujników podczerwieni do wykrywania przeszkód. Umożliwia też łatwą personalizację harmonogramu sprzątania tak aby robot sprzątał tam gdzie chcemy i kiedy chcemy.

Po naszej stronie pozostaje tylko co jakiś czas wylewanie brudnej wody, wlewanie świeżej, i raz na kilka tygodni wymiana worka na kurz. Resztę sprzątania zrobi za nas robot.

The Roborock Dyad Pro – odkurzacz do sprzątania zarówno na sucho, jak i mokro

W promocji znalazł się również najnowszy odkurzacz bezprzewodowy oferujący zarówno funkcję odkurzania na sucho, jak i prawdziwego mopowania!

Roborock Dyad Pro zamówicie pod tym linkiem, a wpisując kod rabatowy: GKB23SS25 obniżycie jego cenę o równowartość $25 (niezależnie od promocji), a dodatkowo zgarniecie 10 gratisowych akcesoriów o łącznej wartości ok. 600 zł!

Wspomniane gratisy to: 2 długie szczotki/wałki, 4 krótkie szczotki/wałki i 4 filtry.

Ponadto macie okazję wylosować specjalną ofertę na powyższy sprzęt w zestawie z akcesoriami po cenie €191.

Jest to sprzęt, którym bez problemów poradzicie sobie zarówno z suchymi, jak i mokrymi zabrudzeniami. Siła ssąca to 17000 Pa. Odkurzacz ma pojemnik zarówno na czystą, jak i brudną wodę.

Roborock Dyad Pro - zmywanie łazienki

Ponadto podłoga jest dokładnie przecierana specjalnymi wałkami. Zbliżycie się nimi do ściany nawet na 1 mm, więc żadne miejsce nie zostanie pominięte.

Odkurzacz oferowany jest w zestawie ze specjalną stacją do automatycznego czyszczenia. Umyjecie i wysuszycie w niej wałki w wygodny sposób. Po Waszej stronie pozostanie tylko wylanie brudnej wody i uzupełnienie pojemnika z czystą.

Roborock Dyad Pro - odkurzacz mopujący - stacja do czyszczenia

Ponadto odkurzacz współpracuje ze specjalną aplikacją na smartfony, w której macie dostęp do statystyk i ustawień zwiększających wygodę z korzystania z urządzenia.

Roborock Dyad Pro - sterowanie aplikacją na smartfony

Wszystkie wspomniane urządzenia oferowane są z bezpłatną wysyłką z polskiego magazynu Geekbuying.

Po więcej aktualnych ofert zapraszam na fanpage BezPrzepłacania.pl na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.