Promocje na kino. Jak najtaniej pójść na film?

Ceny biletów do polskich kin uchodzą za jedne z najdroższych w Europie w stosunku do zarobków. Bilet do kina potrafi już kosztować ponad 50 zł za osobę! Są jednak sposoby, aby wybrać się na seans filmowy za znacznie mniejsze pieniądze. Wystarczy orientować się w promocjach na bilety kinowe. Zapoznajcie się zatem z przeglądem aktualnych ofert.

Aktualne promocje na kino:

Z Masterpassem 2 bilety w cenie jednego

Ceny biletów do kina potrafią być najdroższe w dużych miastach i w dużych kompleksach kinowych takich jak Cinema City i MultiKino. Jednocześnie to właśnie w tych 2 sieciach najłatwiej natrafić na biletową promocję. Jedna z najlepszych obecnie ofert to akcja promocyjna MasterPassa:

W Multikinie: https://multikino.pl/promocje/masterpass

W Cinema City: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/promocja-masterpass

promocja kinowa masterpass

Zarówno w Cinema City, jak i w Multikinie płacąc za bilet MasterPassem (wyłącznie przez Internet). Dostaniemy kupon na kolejny – tym razem bezpłatny bilet. Promocja ma pewne ograniczenia poza metodą płatności: promocją objęte są tylko seanse 2D. Szczegóły znajdziecie na stronach obu promocji.

Mam dla Was tylko małą, aczkolwiek cenną wskazówkę: kupujcie bilety pojedynczo. Kupon rabatowy dostaniecie za każdą transakcję, a nie za każdy bilet. Dlatego jak za jednym razem kupicie 2 bilety do dostaniecie tylko jedną darmową wejściówkę na kolejny seans. Kupując te same 2 bilety jeden po drugim, dostaniecie 2 wejściówki. Jak wybieracie się całą grupą to korzyści z kupowania biletów pojedynczo, zamiast jedną transakcją będą oczywiście jeszcze większe.

Obie powyższe sieci kinowe mają jeszcze inne, własne akcje promocyjne:

Promocje w Multikinie

Multikino - aktualne promocje kinowe
foto: Multikino

Multikino ma niewątpliwie jedne z najdroższych cen biletów. Ma jednak również bogatą ofertę promocyjną, z której warto skorzystać:

BUENOczwartki

Kupując 3 opakowania KinderBueno, będziesz miał okazję pójść do kina w dowolny czwartek za jedyne 12 zł. Właściwie to już nie w dowolny, bo promocja trwa jedynie do końca sierpnia 2017 r. Tak więc miłośnicy słodkości powinni pośpieszyć się. Szczegóły na www.kinderbueno.pl.

Środy z Orange w Multikinie

Klienci Orange powinni poważnie rozważyć chodzenie do kina w środy. Tego dnia w Multikinie możecie kupić dwa bilety w cenie jednego, a w przeciwieństwie do promocji z MasterPassem, rabat obejmuje również filmy 3D i projekty specjalne np. koncerty, maratony, transmisje sportowe znajdujące się w ofercie Multikina w środy. Aby kupić promocyjne bilety potrzebujemy jednak numer telefonu z Orange. Wysyłamy SMS-a o treści FILM pod numer 241 i dostajemy kod, z którym udajemy się do kasy lub wpisujemy na stronie Multikina przy kupnie biletów. Szczególy na stronie www.multikino.pl

Multiponiedziałki

Tańsze bilety możemy kupić również w poniedziałki. W przypadku tej promocji musimy jednak dołączyć do grona przyjaciół Multikina na portalu Facebook.com i na fan page’u Multikino Polska w prywatnej wiadomości wpisać hasło multiponiedziałki. W odpowiedzi otrzymacie dwa kody, które uprawniają do zakupu biletu na seans filmowy 2D w cenie 15 złotych brutto oraz zestawu barowego Oscar w cenie 12,90 złotych brutto. Szczegóły znajdziecie tutaj: https://multikino.pl/promocje/poniedzialki-z-fb

Promocje Cinema City

Cinema City - aktualne promocje kinowe
foto: Cinema City

Druga wielka sieć kinowa ma nieco mniej promocji, jednak nie oznacza to, że oferta jest mniej ciekawa:

W środę taniej

Najtańsze bilety kupimy niewątpliwie w środy: bilety 2D za 16 zł, a 3D za 19 zł. Ciągle dużo? To połączcie to z promocją MasterPass: kupicie bilet na seans środowy za 17 zł (16 zł + 1 zł za e-bilet) płacąc Masterpassem i dostaniecie bilet na darmowy kolejny seans, który niekoniecznie musi być w środę! Zatem jest to świetna opcja na zdobycie absolutnie najtańszego biletu na seanse weekendowe (z reguły kosmicznie drogie)!

Prawdziwy hit: UNLIMITED w Cinema City

Promocja Cinema City - UNLIMITED - aktualne promocje kinowe
foto: Cinema City

Jesteście prawdziwymi kinomaniakami? Ta oferta Cinema City jest zatem spełnieniem Waszych marzeń. Cinema City oferuje swoim klientom roczne karnety na wszystkie filmy w repertuarze. Za 44 zł (w większości miast) lub za 52 zł miesięcznie (w Warszawie) otrzymujemy nielimitowany dostęp do wszystkich seansów w dowolnym kinie Cinema City. Za niektóre seanse (np. 3D, IMAX) będziemy musieli nieco dopłacić, ale i tak przy częstym chodzeniu do kina, potencjalne oszczędności są ogromne.

Szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/unlimited

Promocje w Kinach HeliosHelios - aktualne promocje kinowe

Trzecia z dużych sieci kinowych niestety nie rozpieszcza nas promocjami. Jednak i tutaj czasami możemy dorwać tanie bilety.

Kultura dostępna – bilety za 10 zł

Jedną z nielicznych promocji Kin Helios jest inicjatywa Kultura dostępna. W ramach projektu realizowanego we współpracy z Narodowym Centrum Kultury, w każdy czwartek, w kinach Helios o godz. 18 wyświetlany jest jeden z polskich filmów. Bilety na te seanse kupicie za jedyne 10 zł.

BUENOczwartki

W  Kinach Helios, podobnie jak w Multikinie, do końca sierpnia 2017 r.  skorzystać możemy z promocji z Kinder Bueno. Kupując 3 opakowania Kinder Bueno, będziesz miał okazję pójść do kina w dowolny czwartek za jedyne 12 zł. Szczegóły na www.kinderbueno.pl.

Za darmo do kina z Kartą MultiSport

Kina Helios nie rozpieszczają promocjami, jednak do końca sierpnia niektórzy z nas mogą tam obejrzeć film zupełnie za darmo! Jeżeli posiadasz aktywną kartę: MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiActive, typu Pracownik, Osoba towarzysząca lub Dziecko/Kids, do końca sierpnia możesz odebrać 2 vouchery na bezpłatny seans filmowy. Vouchery są do wykorzystania również w kinach Cinema City i w wielu kinach mniejszych sieci, bądź też niezrzeszonych. Zatem jeżeli masz wspomnianą kartę, koniecznie pośpiesz się z odbiorem swoich wejściówek. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj: https://www.kartamultisport.pl/atrakcje/bilety/

 

Podsumowanie

Jak widzicie, jest cała masa świetnych promocji kinowych, dzięki którym za bilety zapłacicie znacznie mniej. Warto zatem z nich korzystać, aby nie przepłacać. Powyższa lista to tylko wybrane, najciekawsze w moim odczuciu oferty. Listę postaram się aktualizować i stale uzupełniać, również o promocje w mniejszych kinach. Jeżeli znacie jakieś ciekawe oferty, o których należałoby wspomnieć – koniecznie napiszcie o tym w komentarzu. Jeżeli chcecie być na bieżąco z tego typu ofertami – koniecznie obserwujcie BezPrzepłacania.pl w social mediach!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.