Black Friday z UGREEN – ładowarki, HUBy i kable w rewelacyjnych cenach

UGREEN to popularny producent drobnej elektroniki specjalizujący się w wszelkich akcesoriach do ładowania urządzeń, jak również przechowywania i przesyłania plików. W oficjalnym sklepie marki właśnie ruszyła promocja na Black Friday, z której warto skorzystać.

Black Friday najlepszą okazją do zakupów w UGREEN

Black Friday w UGREEN - ładowaki, kable, huby i inne peryferia w promocji

Produkty marki UGREEN znajdziecie już w wielu sklepach, ale najbardziej opłaca się zamawiać je bezpośrednio w oficjalnym sklepie producenta pod tym linkiem. Warto zrobić to szczególnie teraz, w trakcie promocji z okazji Black Friday. Znajdziecie tam mnóstwo przecenionych produktów, często nawet o kilkadziesiąt procent. Produkty wysyłane są bardzo szybko z niemieckiego magazynu, a w większości przypadków nie zapłacicie nic za przesyłkę. Przy zamówieniach za ponad 14 Euro wysyłka jest gratis!

Największe okazje HUBy i stacje USB

W promocyjnej ofercie UGREEN znajdziecie mnóstwo różnego rodzaju ładowarek i kabli z wszelkimi możliwymi końcówkami. Ze swojej strony chciałem Wam natomiast szczególnie polecić urządzenia z których jeszcze nie wszyscy korzystają, a które niesamowicie ułatwiają pracę na laptopie:

UGREEN HUB USB- C 6 w 1

Black Friday w UGREEN - HUB 6 w 1

Współczesne laptopy posiadają coraz mniej gniazd USB, a w niektórych przypadkach posiadają tylko jedno gniazdo USB-C. Tymczasem chcielibyśmy móc podpiąć do naszego komputera więcej urządzeń, w tym takie korzystające ze „zwykłego” USB. Problem rozwiązują HUBy, czyli swojego rodzaju rozdzielacze oferujące łączność poprzez wiele gniazd różnego typu.

Black Friday w UGREEN - HUB 6 w 1 - łatwy dostęp do plików

HUB UGREEN 6 w 1 kosztuje w obecnej promocji zaledwie 20.99 Euro (zamiast 29,99), czyli został przeceniony aż o 30%!

Black Friday w UGREEN - HUB 6 w 1 - kompatybilność

Pomimo niskiej ceny oferuje dużo możliwości: poza 3 gniazdami USB ma też gniazdo HDMI oraz slot na karty SD i microSD (TF). Jest też kompatybilny z większością popularnych urządzeń i systemów operacyjnych.

UGREEN HUB USB- C 7 w 1

Black Friday w UGREEN - HUB 7 w 1

Jeszcze większe możliwości da nam niewiele droższy model 7 w 1. Ma on co prawda jedno gniazd USB-A mniej, ale posiada także gniazdo Ethernet i gniazdo USB-C.

Black Friday w UGREEN - HUB 7 w 1- rozwiązania z gniazdami

Gniazdo USB-C wyposażony jest ponadto w funkcję PowerDelivery 100W, co oznacza, ze można przez nie ładować laptopa.

Black Friday w UGREEN - HUB 7 w 1 - wiele gniazd

HUB UGREEN 7 w 1 kupicie na promocji za zaledwie 29.99 Euro zamiast wyjściowych 49,99, czyli kupicie go o 40% taniej!

Stacja dokowania UGREEN 9 w 1

Black Friday w UGREEN - dock 9 w 1

Ostatnie urządzenie, jakie chciałem Wam polecić to coś dla jeszcze bardziej wymagających. Producent nie określa go już mianem HUBa, lecz mianem stacji dokowania. Posiada aż 9 gniazd i oferuje niesamowite możliwości.

Black Friday w UGREEN - dock 9 w 1 - ilosć gniazd

 

Urządzenie również umożliwia łatwe i szybkie korzystanie z dodatkowych dysków twardych, czy też kart pamięci. Sprzęt warto jednak kupić przede wszystkim jeżeli zależy nam na konkretnej funkcji, a mianowicie równoczesnym korzystaniu z wielu ekranów.

Black Friday w UGREEN - dock 9 w 1 - praca na kilku ekranach

Sprzęt ma rzadko spotykane w tego typu hubach, DisplayPorty. Ich wykorzystanie znacznie ułatwia pracę na kilku ekranach.

Black Friday w UGREEN - dock 9 w 1 - szybkość transmisji

Ponadto stacja korzysta z portów najnowszych generacji (zarówno USB-C, jak i USB-A to szybkie porty standardu 3.2). Port Ethernet obsługuje zawrotną prędkość 1000 Mbps, a port DP i HDMI przesyłają obraz 4K w 60Hz.

Black Friday w UGREEN - dock 9 w 1 - szybkie ładowanie

Poza tym nieprzerywając pracy możecie błyskawicznie naładować swojego laptopa. MacBooka Pro 15 naładujecie do pełna w zaledwie 90 minut!

Urządzenie możecie zamówić obecnie w promocji pod tym linkiem za zaledwie 119.99 Euro (normalnie kosztuje 199,99 Euro). Oszczędzacie tym samym aż 40%!

Wszystkie 3 zaproponowane przeze mnie urządzenia wysyłane są bez żadnych dodatkowych opłat, a zapłacić możecie za nie korzystając nie tylko z karty kredytowej, ale wielu bezpiecznych i wygodnych form jak chociażby ApplePay, czy PayPal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.