13. urodziny Banggood.com – wielka wyprzedaż

Banggood.com to jeden z największych chińskich sklepów internetowych. Sprzedawca ten niebawem obchodzić będzie 13. rocznicę powstania i z tej okazji organizuje wielką wyprzedaż.

Harmonogram wielkiej wyprzedaży Banggood.com

13. urodziny Banggood - logo

Urodziny sklepu to już tradycyjnie jedna z najlepszych (obok 11 listopada) okazji do robienia okazyjnych zakupów z Chin. Z tej okazji chińscy sprzedawcy zawsze organizują różne konkursy, loterie, wypuszczają kody rabatowe i przede wszystkim przeceniają liczne produkty.

Promocje Banggood.com ruszą już 27 sierpnia i potrwają aż do 18 września. Będą jednak rozłożone na różne etapy i aby z nich jak najlepiej skorzystać, warto poznać harmonogram poszczególnych konkursów i wyprzedaży.

13. urodziny Banggood - zasady promocji

Urodziny Banggooda zostały podzielone na 4. etapy:

Pierwszy tak naprawdę już trwa i potrwa do 27 sierpnia. Jest to okres, w którym możemy głównie zapoznać się z ofertą promocyjną i przyjrzeć się dokładniej produktom, które będzie można zgarnąć w super cenie.

Drugi etap (od 27 sierpnia do 9 września) to rozgrzewka, w trakcie której pojawi się już cała masa promocji i konkursów.

Trzeci etap (od 9 września do 12 września) to okres kumulacji wyprzedaży i rekordowo niskich cen.

Czwarty to natomiast dogrywka (od 12 września do 18 września).

Na każdym z tych etapów, na stronie Banggood.com będą do kupienia inne gadżety, często w ograniczonych ilościach i przez ograniczony czas.

$10000 do zgarnięcia w zabawie

13. urodziny Banggood - konkurs i $10000 do wygrania

Banggood.com chce nas w trakcie swoich urodzin zachęcić do zapraszania swoich znajomych i informowania ich o promocji. Najlepsi mogą w ten sposób zarobić nawet $5000, czyli prawie 20000 zł! Za drugie miejsce do zgarnięcia są $3000, za trzecie $1000, za czwarte $600, a za piąte $400. Wygrywa oczywiście ten, kto zachęci do udziału w promocji jak najwięcej osób. O ile o główną nagrodę nie będzie łatwo, o tyle i tak warto się zapisać do promocji, bo każdy w niej może zgarnąć jakąś nagrodę losową.

Urodziny to również dobry moment aby zacząć robić zakupy na Banggood.com, bo każdy nowy użytkownik dostaje pakiet kodów rabatowych i cash back (2%) za 3 pierwsze zamówienia.

13. urodziny Banggood - promocja dla nowych użytkowników

Wśród ofert konkursowych będzie też loteria, w której kupujący będą mieli szansę na kupno wartościowych produktów za zaledwie 1 centa!

13. urodziny Banggood - produkty do kupienia za 1 centa

Ponadto w trakcie promocji pojawią się oferty za $0,99, czy też oferty „kup 2 w cenie 1”.

Będą też liczne kody rabatowe na poszczególne produkty, dlatego koniecznie zaglądajcie na bieżąco na promocyjną stronę, jak również śledźcie bezprzepłacania.pl, gdzie pojawią się najlepsze oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.