Xiaomi Viomi V2 PRO – nowy kod rabatowy od geekbuying.com

Mam dla Was kolejny kod rabatowy na robota sprzątającego Xiaomi Viomi V2 PRO. Tym razem oferta od geekbuying.com z dostawą z Polski i gratisowymi akcesoriami. 

Xiaomi Viomi V2 PRO z kodem rabatowym

Xiaomi Viomi V2 PRO - oferta z gratisową zmiotką przednią

Xiaomi Viomi V2 PRO to obecnie jeden z najbardziej opłacalnych robotów odkurzająco-mopujących. Można go obecnie zamówić na geekbuying pod tym linkiem z kodem rabatowym: SMHV2PROZ1 za ok. 1477 zł

Kod rabatowy wpisujecie po zalogowaniu w tym miejscu:

Xiaomi Viomi V2 PRO - kod rabatowy

Zwróćcie uwagę, że oferta dotyczy robotów sprzedawanych w pakiecie z gratisowymi akcesoriami. Możecie wybrać dodatkową szczotkę boczną, pojemnik na kurz lub dodatkową ładowarkę.

Poza tym warto podkreślić, że roboty wysyłane są z polskiego magazynu bez dodatkowych kosztów.

Xiaomi Viomi V2 PRO – dlaczego warto?

Na wstępie napisałem, że Viomi V2 PRO to jeden z najbardziej opłacalnych obecnie robotów sprzątających, napiszę więc pokrótce dlaczego.

Duża siła ssąca – 2100 Pascali

Robot odkurzający Xiaomi Viomi V2 PRO - pokonywanie progów

Robot oferuje kilka poziomów siły ssącej. W najwyższym wytwarza podciśnienie 2100 Pacali, co jest jednym z lepszych wyników na rynku. Taka siła ssąca sprawia, ze robot nie ma problemów z odkurzaniem nie tylko twardych podłóg, ale i dywanów, jak również świetnie radzi sobie z wciąganiem włosów i sierści.

Odkurzanie, mopowanie lub odkurzanie z mopowaniem

Robot odkurzający Xiaomi Viomi V2 PRO - funkcje mopowania i odkurzania

Poza funkcją odkurzania, robot oferuje również mopa. Warto podkreślić, ze mamy tutaj 3 pojemniki, dzięki czemu możemy zdecydować czy chcemy tylko odkurzać, tylko mopować, czy też robić jedno i drugie jednocześnie.

Laserowe skanowanie i świetna nawigacja

Xiaomi Viomi V2 PRO - promocja z dostawą z polskiego magazynu - skanowanie i sensory

Robot ma system laserowego skanowania otoczenia, dzięki czemu tworzy w pamięci mapę mieszkania. Co więcej, model ten umożliwia zapisanie aż 5 takich map, dzięki czemu możemy zeskanować i zapisać wszystkie piętra, a robot nie będzie miał problemów z nawigacją

Koniecznie sprawdźcie recenzję

Wymieniłem oczywiście tylko najważniejsze cechy tego robota. Jeżeli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na jego temat to koniecznie sprawdźcie moją recenzję Xiaomi Viomi V2 PRO pod tym linkiem lub na YouTube:

Zamawiając robota na geekbuying.com pamiętajcie o wpisaniu kodu rabatowego: SMHV2PROZ1, dzięki niemu zaoszczędzicie kilkadziesiąt złotych.

 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.