Xiaomi Mijia 1S i inne roboty sprzątające w promocji geekbuying.com

Rozglądacie się za nowym robotem sprzątającym? Najlepiej kupować je w trakcie promocji. Mam dla Was kilka propozycji ze specjalnymi kodami rabatowymi.

Roboty sprzątające z geekbuying.com

Geekbuying.com to sklep z jednym z największych wyborów robotów sprzątających. Znajdziecie tam szeroką paletę głównie chińskich robotów, ale z szybką wysyłką z europejskich magazynów. Mają też tam regularnie świetne ceny, zwłaszcza z kodami rabatowymi dodatkowo obniżającymi koszt. Poniżej mam dla Was kilka aktualnych kodów, warto skorzystać:

Xiaomi Mijia 1S

Robot sprzątający Xiaomi Mijia 1S Robot Vacuum Cleaner

Xiaomi Mijia 1S to model jednego z najlepszych producentów robotów sprzątających. W ofercie Xiaomi jest już sporo sprzętów tego typu, natomiast Mijia 1S jest póki co zdecydowanie najlepszą opcją dla osób, które nie chcą mieć w robocie dodatkowej funkcji mopowania (większość robotów takową posiada). Ten robot skupia się natomiast na samym odkurzaniu i robi to bardzo dobrze dzięki dużej sile ssącej, jak również dzięki dokładnej nawigacji z wykorzystaniem laserowej nawigacji.

Kupicie go obecnie za 1042 zł pod tym linkiem. Kod rabatowy: MIJIA1S

Kod wpisujecie po zalogowaniu w tym miejscu:

kupon rabatowy geekbuying na Xiaomi Mijia 1S

Xiaomi Roidmi EVE Plus

Roidmi Eve Plus to natomiast świetna opcja dla osób szukającego robota z funkcją odkurzania, mopowania oraz ze stacją do automatycznego opróżniania pojemnika na kurz.  Dzięki takiemu rozwiązaniu, robot staje się praktycznie bezobsługowy, bo stację na kurz opróżniamy raz na kilka tygodni. Jest to niewątpliwie jeden z najtańszych, jeżeli nie najtańszy sprzęt na rynku oferujący takie udogodnienia.

Robot sprzątający Xiaomi Roidmi EVE Plus

Robota kupicie obecnie pod tym linkiem w rewelacyjnie niskiej cenie 1583,96 zł. Kod rabatowy: ROIDMIEVE

360 S5

Robot sprzątający 360 S5

Kolejny rewelacyjnie tani robot to 360 S5. Co prawda nie ma stacji na kurz, nie ma też funkcji mopowania, ale kosztuje obecnie mniej niż 1000 zł. Pomimo niskiej ceny ma laserową nawigację i bardzo dużą siłę ssącą 2000 Pa.

Robota kupicie pod tym linkiem za zaledwie 907,96 zł! Kod rabatowy: ROBOT360S5

Robot sprzątający 360 S5 - kod rabatowy

 

360 S9

360 ma w ofercie również znacznie mocniejszy sprzęt, czyli 360 S9. Kosztuje nieco więcej, ale umożliwia m.in. zapisanie map kilku pięter. Ma też większą moc ssącą (2200 Pa) i pojemniejszą baterię (5200 mAh). Ma też funkcję mopowania i ogromne możliwości w planowaniu sprzątania mieszkania.

Robot sprzątający 360 S9

360 S9 kupicie pod tym linkiem. Kod rabatowy: MOME360S9

Praktycznie wszystkie z powyższych modeli możecie zamówić z polskiego magazynu (na stronie z produktem jest opcja wyboru), jednak jeżeli któreś skończyły się w polskim magazynie to spokojnie można wybrać któryś z pozostałych europejskich magazynów. Pamiętajcie oczywiście o skorzystaniu z kodów rabatowych. Płatność polecam natomiast PayPalem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.