Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + w rewelacyjnej promocji na Aliexpress

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + to jeden z najnowszych na rynku robotów sprzątających. Dostępny jest już na Aliexpress z wysyłką z polskiego magazynu, a dodatkowo można go teraz zamówić w super promocji.

Roboty sprzątające Xiaomi – świetna jakość w dobrej cenie

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + - nowy robot sprzątający od Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + to już kolejny model robota sprzątającego od tego popularnego również w Polsce producenta elektroniki. Jeżeli rozważacie zakup sprzętu tego typu to koniecznie decydujcie się teraz, bo na Aliexpress ruszyła Letnia wyprzedaż i wiele produktów można kupić w świetnych cenach. Również ten model. Kupicie go pod tym linkiem za ok. 1 215 zł z kodem rabatowym: OBLEDNE20. Pobierzcie też żółty kupon stoiska (obok ceny) o wartości 11,80 zł.

Główne atuty Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro +

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + - 3D Version

Ofert robotów sprzątających, czy też odkurzających jest ostatnimi czasy ogromne. Tym samym wybór nie jest łatwy. Warto zatem skupić się na poszczególnych cechach robota, aby ocenić czy odpowiada naszym potrzebom:

Przede wszystkim, sprzęt oferuje ogromną moc ssącą (do 3000 Pa), a to jest oczywiście niezbędne dla skutecznego sprzątania:

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + w rewelacyjnej promocji na Aliexpress - silnik i siła ssąca

Robot korzysta z silnika NIDEC najnowszej technologii, a wszystkie zanieczyszczenia wciąga do zbiornika o pojemności aż 550 ml.

Poza odkurzaniem, robot oferuje również funkcję mopowania i mopowania z jednoczesnym odkurzaniem. Pojemność pojemnika na wodę to natomiast 250 ml:

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + w rewelacyjnej promocji na Aliexpress - mopowanie - pojemnik

Wyróżnikiem tego sprzętu jest niewątpliwie wykorzystywana technologia 3D, dzięki której robot potrafi rozpoznawać otoczenie i omijać przeszkody:

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + w rewelacyjnej promocji na Aliexpress - omijanie przeszkód

Tym samym nie musimy obawiać się o obijanie mebli, czy też ciąganie butów po całym mieszkaniu.

Robot oferuje również funkcję mapowania pomieszczeń, dzięki której możemy dowolnie zaplanować sprzątanie:

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + w rewelacyjnej promocji na Aliexpress - mapowanie - skanowanie

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + posiada wydajny procesor Cortex™-A53 dzięki któremu szybko przetwarza informacje i analizuje otoczenie na bieżąco w trakcie pracy.

Docenić należy również sprzęt za pojemną baterię (5200 mAh), która powinna spokojnie wystarczyć do odkurzenia nawet bardzo dużego domu.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + w rewelacyjnej promocji na Aliexpress - pojemna bateria

Co więcej, z racji niewielkich rozmiarów (a przede wszystkim niewielkiej wysokości) robot jest w stanie wjechać w miejsca, gdzie nie zmieszczą się wyższe roboty wyposażone w laserowy skaner:

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + w rewelacyjnej promocji na Aliexpress - niski

Gdyby robotowi w trakcie pracy zabrakło energii – pojedzie sam się doładować, po czym sam wznowi pracę w miejscu, w którym ją przerwał.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + - powrót do ładowania

Atutem jest również obsługa za pomocą najlepszej moim zdaniem aplikacji do obsługi urządzeń domowych, czyli Xiaomi Home.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + w rewelacyjnej promocji na Aliexpress - obsługa przez aplikację Xiaomi Home Mijia

Możemy w niej w łatwy sposób planować sprzątanie, dzielić mieszkanie na pokoje, jak również ustawiać wirtualne ściany i strefy zakazane dla robota.

Na koniec przypomnę, że robot jest obecnie do kupienia w promocji Aliexpress pod tym linkiem. Koniecznie skorzystajcie z kodu rabatowego: OBLEDNE20, póki jeszcze działa. Tak dobre ceny niestety mogą się prędko nie powtórzyć.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.