Xiaomi Mi Box S o $10 taniej i inne świetne promocje

Kolejna wyprzedaż popularnych TV Boxów w geekbuying.com. Tym razem spory wybór urządzeń również z polskiego magazynu. Skorzystajcie z kuponów rabatowych działających na wszelką drobną elektronikę.

72 godzinna wyprzedaż elektroniki użytkowej i TV Boxów

Na www.geekbuying.com trwa właśnie 72 godzinna wyprzedaż elektroniki użytkowej i TV Boxów. Co kilka godzin przeceną objęte zostają kolejne produkty zarówno z Chin, jak i z europejskich magazynów. Cenę przecenionych produktów możemy dodatkowo obniżyć specjalnymi kodami rabatowymi:

Kod: COMSUMER1 obniża cenę o dodatkowe $5 przy zakupach z europejskich magazynów za ponad $80

Kod: COMSUMER2 obniża cenę Xiaomi Mi Boxa S o dodatkowe $10 

Kod: COMSUMER3 obniża cenę o dodatkowe $7 przy zakupach dowolnych produktów za ponad $100

Kod: COMSUMER4 obniża cenę o dodatkowe $18 przy zakupach dowolnych produktów za ponad $250

Xiaomi Mi Box S o $10 taniej

Korzystając z promocji tanio można kupić przede wszystkim niezwykle popularnego Xiaomi Mi Boxa S. Sprzęt ten idealnie sprawdzi się m.in. do oglądania Netflixa w 4K. Ma sterowanie głosowe, obsługuje Google Asistanta i ma wbudowany Chromecast. Obecnie nie ma ich w polskim magazynie, ale bardzo tanio możemy je zamówić z Włoch. Wykorzystując wspomniany wcześniej kod rabatowy: COMSUMER2 razem z wysyłką zapłacicie ok. 330 zł.

TV Boxy z polskiego magazynu

Co jakiś czas promocją obejmowane są kolejne produkty. Obecnie przeceną objęte są świetne TV Boxy dostępne w polskim magazynie:

Pozostała elektronika objęta promocjami

Do puli promocyjnych produktów trafiają nie tylko TV Boxy, ale sporo innych popularnych urządzeń z Chin. Można np. bardzo tanio kupić przyzwoite słuchawki bluetooth:

Powyższe słuchawki zamawiamy z Chin, natomiast jest też sporo innych urządzeń dostępnych również w Polsce, np. świetny głośnik bluetooth Tronsmart:

Pamiętajcie, aby łączyć promocje z wcześniej wspomnianymi kodami rabatowymi. Jeżeli wartość produktu nie sięga minimalnej kwoty, czasami warto zamówić więcej niż jedną rzecz za jednym razem, aby przekroczyć wymaganą wartość koszyka (w tym celu produkty muszą być z tego samego magazynu).

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.