Xiaomi Mi Band 5 już w sprzedaży na Aliexpress!

Premiera nowego Xiaomi Mi Band 5 dopiero w czwartek, 11 czerwca, jednak już dzisiaj można zamówić najnowszą opaskę sportową na Aliexpress!

Xiaomi Mi Band 5 – najpopularniejsza opaska sportowa w nowym wydaniu

Xiaomi Mi Band 5 już w sprzedaży na Aliexpress! - bezprzepłacania.pl - gdzie kupić

Xiaomi właśnie ujawniło jak wyglądać będzie nowe wydanie popularnej opaski sportowej, jednocześnie zapowiadając jej oficjalną premierę na 11 czerwca.

Sprzedawcy na Aliexpress postanowili jednak nie czekać i już zaczęli przedsprzedaż!

Pod tym linkiem zamówicie opaskę za 143 zł.

Aktualizacja: w związku z obecną promocją na Ali ceny jeszcze spadły do okolic 100 zł! Działa też kod rabatowy: LATO (-$3)

Cena wydaje się niewygórowana zwłaszcza biorąc pod uwagę, że poprzednią edycję cały czas można kupić niewiele taniej. Podejrzewam jednak, że w Polsce cena nowej opaski będzie zbliżona bardziej do 200 zł, zwłaszcza na początku.

Xiaomi Mi Band 5 – co oferuje

Xiaomi Mi Band 5 - już w sprzedaży na Aliexpress - kolory

Na recenzję nowej opaski będziecie musieli jeszcze trochę zaczekać. Niektóre szczegóły odnośnie opaski znamy jednak już teraz.

Przede wszystkim opaska ma mieć teraz funkcję NFC działającą nie tylko w Chinach. Na brak tej opcji narzekało wielu użytkowników poprzednich Mi Bandów, tym samym jest szansa, że opaska posłuży nam do płatności zbliżeniowych.

Wygląd samej opaski generalnie niewiele różni się od poprzedniej. Nowy model ma mieć jednak nieco większy ekran (1.2 cala vs 0.95 cala w Mi Band 4).

Xiaomi Mi Band 5 już w sprzedaży na Aliexpress! - bezprzepłacania.pl - sport

Poza tym opaska uzyska więcej funkcji, jednak aby pełną odpowiedzialnością powiedzieć o jakie dokładnie, musimy zaczekać na oficjalną premierę.

Z dotychczasowym przecieków wiadomo jednak, że będą nowe tryby sportowe: skakanka, joga, orbitrek, wiosłowanie (ergonometr) i podnoszenie ciężarów:

Xiaomi Mi Band 5 już w sprzedaży na Aliexpress! - bezprzepłacania.pl - nowe funkcje

Ma być też miernik saturacji krwi oraz bardziej zaawansowane tryby śledzenia funkcji organizmu. Więcej informacji pojawi się zapewne na stronie aukcji na Aliexpress.

Xiaomi Mi Band 5 już w sprzedaży na Aliexpress! - bezprzepłacania.pl - sport 2

Opaska pojawiła się już także w sprzedaży na Gearbest. Xiaomi Mi Band 5 kupicie tam pod tym linkiem.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.