Xiaomi 11T Pro – absolutnie topowy smartfon od Xiaomi

Czasy kiedy Xiaomi słynęło głównie z tanich i dobrych, a dobrych bo tanich telefonów, dawno minęły 🙂 Teraz chińska firma stała się pod wieloma względami punktem odniesienia dla konkurencji oferując w swoich urządzeniach absolutnie najlepsze na rynku rozwiązania. Takim też telefonem jest Xiaomi 11T Pro. Sprawdźcie co oferuje!

Xiaomi 11T Pro – niesamowite parametry, cena dalej atrakcyjna

Xiaomi Mi 11T Pro - topowy smartfon

Xiaomi 11T Pro to obecnie absolutnie najlepszy smartfon w rodzinie Xiaomi. Telefon nie dawno zadebiutował na rynku, a teraz można go również kupić w Polsce. Świetną ofertę znajdziecie w sklepie Xiaomi na Aliexpress pod tym linkiem. Kupicie go tam m.in. z bezpłatną dostawą z jednego z europejskich magazynów. Warto go zamówić szczególnie w dniach 23-25 września, bo pobierając żółty kupon sklepu (widoczny na stronie sklepu obok ceny) dostaniecie rabat o wartości ponad 200 zł!

Tym samym telefon bijący na głowę większość konkurencyjnych smartfonów możecie mieć za mniej niż 3000 zł. Przy obecnych cenach niektórych marek, jest to niezwykle atrakcyjna oferta.

Xiaomi 11T Pro – profesjonalne zdjęcia i wideo

Czym wyróżnia się nowy flagowiec od Xiaomi? Przede wszystkim niesamowitą jakością nagrań wideo. Xiaomi promując swój telefon zapewnia, ze można nim nagrywać filmy o iście profesjonalnej jakości (w tym w jakości 8K!).

Xiaomi Mi 11t Pro - nagrania wideo

Oglądając próbki nagrań można faktycznie dojść do wniosku, że jakość aparatów fotograficznych w telefonach zanotowała znaczny skok naprzód. Co bardzo istotne, udoskonalono nie tylko główny obiektyw o rozdzielczości 108 MP, ale i wszystkie pozostałe obiektywy.

Xiaomi Mi 11t Pro - aparat macro

Szybki i wydajny

Xiaomi Mi 11T Pro - parametry

Udoskonalone kamery to jednak nie jedyne atuty tego sprzętu. Należy zacząć od tego, że Xiaomi 11T Pro korzysta z topowego na chwilę obecną procesora Qualcomm Snapdragon 888.

W kontekście pamięci RAM I ROM należy natomiast zwrócić uwagę, że telefon występują w kilku wariantach:  RAM to 8 lub 12 GB, a ROM to 128 lub 256 GB.

Telefon nie tylko działa niezwykle szybko, ale i wyjątkowo szybko możecie go naładować.

Obsługuje super szybkie ładowanie 120W! Do tego wykorzystuje wytrzymałą baterię o pojemności 5000 mAh. Z dołączoną ładowarką naładujecie go w zaledwie ok. 17 minut!

Piękne nagrania z telefonu, o których wspomniałem na wstępie, jak również wszelkie filmy z YouTube obejrzycie w wyjątkowej jakości.

ekran Xiaomi Mi 11T Pro - amoled 120hz

Xiaomi 11T Pro ma rewelacyjny ekran AMOLED 120 Hz o przekątnej 6,67 cala i oferujący piękne kolory.

Xiaomi Mi 11t Pro - ekran AMOLED

Za wrażenia dźwiękowe odpowiadają natomiast głośniki Harmon Kardon, które oferują niesamowite, przestrzenne brzmienie (telefon obsługuje Dolby Atmos)!

głośniki harman kardon

Jak Xiaomi 11T Pro prezentuje się w rzeczywistości

Ma dla Was też kilka prawdziwych fotek telefonu:

Xiaomi Mi 11T Pro - prawdziwe foto - front ekranu

Tak prezentuje się natomiast zestaw 3 obiektywów:

Xiaomi Mi 11T Pro - prawdziwe foto - aparat

Na uwagę zasługuje też zawartość pudełka:

Xiaomi Mi 11T Pro - prawdziwe foto - zestaw - unboxing

Niestety coraz rzadziej producenci do telefonów dodają jakieś akcesoria. Tutaj dostajemy gratis etui, a także super szybką ładowarkę (120W)!

Xiaomi 11T Pro – pamiętajcie o promocji

Na koniec przypominam o świetnej ofercie, którą znajdziecie w sklepie Xiaomi na Aliexpress pod tym linkiem. Kupicie tam Xiaomi 11T Pro m.in. z bezpłatną dostawą z jednego z europejskich magazynów. Warto go zamówić szczególnie w dniach 23-25 września, bo pobierając żółty kupon sklepu (widoczny na stronie sklepu obok ceny) dostaniecie rabat o wartości ponad 200 zł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.