Wyprzedaż TV Boxów i Mini PC

W sklepie geekbuying.com ruszyła wyprzedaż TV Boxów oraz komputerów Mini PC. Oferta jest bardzo bogata, a przeceny łączą się ze specjalnymi kodami rabatowymi. Jest to świetna okazja aby zamienić swój telewizor w porządny SmartTV.

TV Boxy i Mini PC prosto z Chin

Chińskie TV Boxy i małe komputery Mini PC są coraz popularniejsze na całym świecie, gdyż potrafią niesamowicie rozbudować funkcjonalność współczesnych telewizorów. Wraz z coraz większą popularnością serwisów streamingowych i samego Internetu, a coraz mniejszym znaczeniem tradycyjnej telewizji, istotne jest aby nasze telewizory obsługiwały najnowsze rozwiązania technologiczne. TV Boxy i Mini PCty to właśnie umożliwiają, a te zamawiane z Chin oferują najwyższe parametry w bardzo niskich cenach.

Wyprzedaż TV Boxów i Mini PC - promocja

Wyprzedaż Geekbuying.com

Jeden z topowych sklepów z chińską elektroniką – geekbuying.com ma obecnie promocję, którą objęte są wszelkie urządzenia do telewizji, w tym TV Boxy i Mini Pecety. Jest to zatem świetna okazja, aby rozważyć zakup sprzętu tego typu. Aby zmaksymalizować ostateczny rabat, trzeba skorzystać z jednego z 3 kodów na poszczególne produkty:

$30 dolarów taniej na wszystko

Największy, bo warty aż 30 dolarów rabato możemy uzyskać z kodem: GEEKT1

wśród produktów, na które działa ten kod znajdziemy między innymi:

Fantastyczny mini komputer Beelink AP34-Pro z zainstalowanym Windows 10, którego cenę zbijecie do zaledwie $159,99, czyli ok. 590 zł!

Wyprzedaż TV Boxów i Mini PC - Beelink Mini PCDodatkowo warto wspomnieć, że ww. komputer ma w opcjach wysyłki metodę Priority Line (bez cła i VAT), za którą dopłacicie zaledwie 22 centy, czyli mniej niż złotówkę!

W ofercie są też nieco mocniejsze sprzęty, takiej jak Hystou z procesorem i5:

Wyprzedaż TV Boxów i Mini PC - Hystou FMP04BPo rabacie wychodzi $289,99, czyli ok. 1070 zł za sprzęt o już naprawdę dobrych parametrach (m.in. dysk SSD).

-8% na produkty z europejskich magazynów

Kolejnym rabatem w wysokości 8% wartości produktów, objętych jest sporo sprzętów z europejskich magazynów geekbuying.com. Tym razem wpisujemy kod: GEEKT2

W ofercie m.in. kilka produktów z polskiego magazynu:

Wyprzedaż TV Boxów i Mini PC - oferta z polskiego magazynuDodatkowo na wszystkie ww. produkty macie bezpłatną wysyłkę, a zamówienie dostaniecie w kilka dni.

$10 dolarów taniej na wszystko

Ostatnim kuponem: GEEKT3 objętych jest sporo produktów o niższej cenie, a arabat w tym przypadku wynosi – $10, czyli ok. 37 zł.

Najciekawiej wypada wykorzystanie tego kodu przy zamówieniu TV Boxa TANIX TX3 MINI:

Wyprzedaż TV Boxów i Mini PC - Tanix TX 3 Mini

W efekcie, za mniej niż 100 zł możemy mieć przyzwoitego TV Boxa opartego o Androida 7.1 z obsługą rozdzielczości 4K.

Promocyjnych produktów jest naprawdę bardzo dużo. Wiele z dostępnych TV Boxów oferowanych jest w najniższych jak dotąd cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.