Wiosenna wyprzedaż kluczy do oprogramowania – Windows 10 Pro za 7,40 €, Office 2019 za 26,86 € i więcej limitowanych ofert!

Wiosnę czuć już w powietrzu. Przez pandemię koronawirusa tegoroczna wiosna zapewne nie będzie taka jak wszystkie. Pandemia nie powstrzyma jednak wiosennych porządków. Te mogą dotyczyć również oprogramowania. Jeżeli rozważałeś aktualizację swojego komputera, Godeal24 chce Ci ją ułatwić tej wiosny, pomagając Ci tanio ulepszyć domowe biuro. Oto zestawienie najlepszych ofert.

promocja godeal24

Kupujesz nowy komputer, a może chcesz zaktualizować swój stary komputer z systemem Windows 7? Kup oryginalną edycję Windows 10 Professional za jedyne 7,40 EUR lub jedną z innych wersji systemu Windows 10 dostępnych z kodem rabatowym: EGD50

Uzyskaj oryginalny, działający na całym świecie pakiet Microsoft Office 2019 Professional Plus z ponad 62% rabatem od standardowej ceny, za jedyne 26,86 EUR, dodatkowy rabat uzyskasz kupując w pakiecie system Windows 10 i pakiet Office, oszczędzając dzięki kodowi rabatowemu: EGD62

Wiosna to najlepszy sezon na ulepszanie komputera, spójrz zatem na te oferty, aby uzyskać lepsze wrażenia z pracy i nauki. Po prostu użyj kodu rabatowego: EGD55 podczas płatności, aby otrzymać ogromny rabat.

GoDeal24 to internetowa platforma sprzedażowa, która wyróżnia się bardzo konkurencyjnymi cenami popularnego oprogramowania firmy Microsoft, w tym Windows 10, Office 2016, Office 2019 i nie tylko. W ciągu ostatnich kilku lat GoDeal24 stał się jedną z najbardziej znanych platform oferujących licencje oprogramowania.

GoDeal24.com oferuje obsługę na najwyższym poziomie. Wkrótce po złożeniu zamówienia otrzymujecie swoje zamówienie prosto i szybko pocztą elektroniczną. Jeżeli macie jakieś problemy z zamówieniem lub po prostu macie pytanie, obsługa klienta sklepu służy pomocą. Możecie kontaktować się ze sklepem przesyłając wiadomość e-mail na adres: service@godeal24.com w sprawie każdego napotkanego problemu.

Nie przegap więc tej oferty, spraw, aby wiosną pracowało i studiowało Ci się efektywniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.