Wielka sezonowa wyprzedaż robotów iLife na Aliexpress

W oficjalnym sklepie iLife na Aliexpress ruszyła dzisiaj wielka sezonowa wyprzedaż. Roboty sprzedawane są w świetnych cenach z szybką wysyłką z Hiszpanii. W ofercie między innymi najnowsze iLife A8 i iLife V8S, jak również starsze i tańsze modele. Warto skorzystać.

wielka wyprzedaż iLife na Aliexpress - roboty odkurzające

Roboty sprzątające iLife do 49% taniej

O tym jak fantastycznymi urządzeniami są chińskie roboty odkurzające pisałem wielokrotnie. Odsyłam w tym miejscu do kompleksowego artykułu na ten temat: Roboty sprzątające – jak wybrać? Niewątpliwie jedną z najczęściej kupowanych marek jest iLife. Teraz jej oficjalny sklep na Aliexpress (który jest niewątpliwie najlepszym miejscem na ich zakup) ruszył z wielką wyprzedażą. Sklep twierdzi, że roboty sprzedaje nawet 49% taniej, co nie jest do końca prawdą, bo w ich przypadku ceny wyjściowe są standardowo zawyżone i co chwile jest jakaś przecena. Jednak tym razem obniżka jest znacznie wyższa niż zwykle i faktycznie możemy tu mówić o wyprzedaży.

Ceny robotów są niższe o jakieś $20 – $30 niż zwykle, zatem jak ktoś planował zakup to jest to dobry moment.

Wyprzedaż iLife – jak maksymalnie skorzystać?

Kupując robota na Ali, pamiętajcie aby wybrać wysyłkę z Hiszpanii oraz wtyczkę Ue. Robota dostaniecie kurierem w kilka dni i nie poniesiecie żadnych dodatkowych opłat. Aby dodatkowo obniżyć cenę pobierzcie kupon sprzedawcy, jak na załączonym zdjęciu (na dole):

wielka wyprzedaż iLife na Aliexpress - iLife A6

Z racji, że Wasze zakupy przekraczają $35, dostaniecie dodatkowe 2 dolary rabatu. Popularny A6 jest teraz w dobrej cenie, ale chyba jeszcze lepszą „perełką” może być niedawno recenzowany przeze mnie iLife V8S w rekordowo niskiej cenie $230 (czyli ok. 840 zł):

wielka wyprzedaż iLife na Aliexpress - iLife V8S

Promocją objęte są jednak wszystkie roboty iLife dostępne w sklepie, zatem wybór może być trudny.

Wyprzedaż potrwa od 14 czerwca do 20 czerwca br. Trzeba zatem decydować się szybko.

Jeżeli potrzebujecie pomocy w wyborze właściwego dla Was modelu to koniecznie zajrzyjcie do tego: mini-przewodnika po robotach.

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.