Walentynkowa wyprzedaż Aliexpress – rewelacyjne kody rabatowe dla moich czytelników!

8 lutego 2021 r. rusza Wielka Walentynkowa Wyprzedaż Aliexpress! Przez najbliższe kilka dni na popularnym chińskim serwisie znajdziecie tysiące przecenionych produktów. Dodatkowe korzyści przyniosą Wam specjalne kody rabatowe od BezPrzepłacania.pl!

Walentynki z Aliexpress

Nadciąga miłość - promocja na Walentynki w Aliexpress 2021 - Walentynkowa wyprzedaż Aliexpress

Sezonowe wyprzedaże to tradycyjnie już, najlepszy moment na robienie większych zakupów na Aliexpress. Ten największy chiński serwis sprzedażowy umożliwia zakup wielu sprzętów elektronicznych, ubrań, czy też różnego rodzaju drobiazgów do domu w wyjątkowo niskich cenach. Kolejna wyprzedaż organizowana jest z okazji nadchodzących Walentynek. Promocja rusza 8 lutego równo o godz. 9:00 i potrwa do 27 lutego 2021 r. do godziny 8:59.

Kody rabatowe od BezPrzepłacania.pl

Poza zniżkami, które zobaczycie na promocyjnych stronach, możecie zgarnąć jeszcze dodatkowy rabat. W trakcie promocji będziecie mogli przy zamówieniu wpisać następujące kody rabatowe:

BEZPRZELUTY4 – rabat $4 przy zamówieniu za min. $40

BEZPRZELUTY8 – rabat $8 przy zamówieniu za min. $80

Innymi słowy, powyższe kody dadzą Wam nawet 10% dodatkowego rabatu (niezależnie od promocyjnych przecen i np. żółtych kuponów rabatowych, które czasami można pobrać na stronie z konkretnymi produktami).

Kody działają na wszystkie produkty wysyłane z europejskich magazynów, wartość zamówienia musi natomiast spełniać powyższe progi.

Produktów wysyłanych z europejskich magazynów możecie szukać między innymi tutaj:

Walentynki w Aliexpress - szybka wysyłka z europejskich magazynów

Pamiętajcie tylko, że poszczególne kody rabatowe będą do użycia tylko określoną ilość razy. Kod rabatowy: BEZPRZELUTY4 będzie do użycia 1200 razy, a kod BEZPRZELUTY8 tylko 2000 razy. Mówię „tylko”, bo kody rabatowe Aliexpress są bardzo popularne i niestety te ilości kodów mogą się szybko rozejść. Warto zatem nie zwlekać z zamówieniem.

Jeżeli natomiast będą to Wasze pierwsze zakupy na Aliexpress, to cały czas możecie skorzystać z rewelacyjnego kuponu dla nowych kont. Wpisując przy zamówieniu: BEZPRZEPLACANIA zbijecie cenę aż o $4 przy zamówieniu za min. $5!

Kody rabatowe wpisujecie w tym miejscu:

Miejsce na walentynkowy kod rabatowy Aliexpress

Po kliknięciu „zastosuj” cena powinna się obniżyć. Jeżeli natomiast kody zostaną wyczerpane lub jeżeli wartość Waszego zamówienia będzie poniżej wymaganego progu, to po kliknięciu „zastosuj” wyświetli Wam się stosowny komunikat.

Najlepsze okazje Aliexpress znajdziecie na moim fanpage na Facebooku pod tym linkiem. Polubcie ten profil i bądźcie na bieżąco z najlepszymi okazjami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.