Taksówkowa rewolucja

Jazda taksówką za darmo? Tak! To możliwe! Co zatem zrobić, aby z niej skorzystać?

Foto: itaxi.pl
Foto: itaxi.pl

Postęp technologiczny zmienia nieustannie nasz codzienny styl życia. To, co jeszcze niedawno było niesamowicie drogie w wielu przypadkach z czasem stało się powszechnie dostępne za grosze. Jako przykład możemy podać chociażby bilety lotnicze, czy też połączenia telefoniczne. Na obniżenie cen w dużej mierze wpływają wszelkie rewolucyjne zmiany związane z rozwojem Internetu. Od pewnego czasu Internetowa zmiana dosięgnęła też branży wydawałoby się niezależnej od globalnej sieci – przejazdów taksówką.

Taksówkowe aplikacje na smartfony

Osoby będące na bieżąco z nowinkami, pewnie już dawno zauważyły, że na rynek taksówkowy z wielkim impetem wdzierają się aplikacje na smartfony służące zamawianiu taksówek, czy też coraz bardziej popularnych przejazdów oferowanych przez kierowców bez uprawnień taksówkarza.

Foto: itaxi.pl
Foto: itaxi.pl

Wspomniane aplikacje to nie tylko niesamowite udogodnienia (możliwość wyboru konkretnego kierowcy, śledzenie trasy przejazdu auta, historia przejazdów itp.), ale i świetna szansa na obniżenie kosztów przejazdów.

Darmowe przejazdy jako sposób na promocję

Walka o klienta i lepszą pozycję na rynku trwa, dlatego też aplikacje wydają ogromne pieniądze na zachęcenie klientów do korzystania akurat z ich usług. Często odbywa się to poprzez oferowanie stawek za przejazd znacznie niższych, niż rynkowe, a czasami poprzez kupony rabatowe umożliwiające przejazdy nawet za darmo!

Jest to, więc najlepszy moment, aby zacząć korzystać z tych aplikacji, chociażby po to, aby skorzystać z tych bezpłatnych iTaxi logoprzejazdów.

Skorzystaj z promocji i jedź za darmo taxi

Obecnie dwie najpopularniejsze na rynku aplikacje to itaxi oraz mytaxi.

Jak wspomniano wyżej, walka między tymi mytaxi logofirmami trwa w najlepsze, dlatego też obie firmy oferują gratisy nowym klientom.

Obecnie rejestrując się w mytaxi i podając kod rabatowy: lukaszm otrzymacie 50 zł na pierwszy przejazd! Ponadto obie firmy regularnie wypuszczają działające przez określony czas kody rabatowe, obniżające wartość  przejazdów również dla zarejestrowanych już użytkowników. Chwilowo nie ma ciekawych kodów rabatowych, ale jak tylko się jakiś pojawi – informację o tym postaram się umieścić na bezprzepłacania.pl, zatem śledźcie stronkę uważnie!

Przejazdy za free nie tylko taksówką

Silną konkurencją dla wspomnianych aplikacji jest UBER, czyli firma, której aplikacja umożliwia zamówienie przejazdu z kierowcą niebędącym zawodowym taksówkarzem. Atutem Ubera jest przede wszystkim cena przejazdów – zwykle niższa niż w przypadku korzystania z usług taksówek korporacyjnych.

Foto: uber.com
Foto: uber.com

 

Ponadto UBER oferuje teraz darmowe przejazdy nowym klientom. Aby uzyskać rabat wystarczy rejestrując się wpisać kod promocyjny: UQKT3

Konkurencja UBERa już działa w Warszawie

Niedawno na polskim rynku pojawił się nowy gracz: Taxify. Aplikacja tej firmy póki co działa wyłącznie w Warszawie i działa na zasadach zbliżonych do UBERa. Ma jeszcze pod swoimi skrzydłami niewielu kierowców, ale zakłada szybki rozwój. Na początek aplikacja umożliwia pierwszy darmowy przejazd (do 20 zł) z wykorzystaniem kodu promocyjnego: YC9WT (który można wpisać w aplikacji po założeniu konta).

Miłej jazdy bez przepłacania! 😉

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.