Tajemnicza akcja szansą na duże oszczędności

Znana z organizacji promocji bankowych Agora S.A. właśnie zapowiedziała tajemniczą promocję, która ma przynieść zarejestrowanym wcześniej klientom duże oszczędności. Akcja wygląda na dość tajemniczą:


 Rób zakupy z przyjemnością - tajemnicza promocja bankowa - Tajemnicza akcja szansą na duże oszczędności„E-zakupy zmienią się na wygodniejsze

bardziej przyjazne,

prostsze,

bardziej korzystniejsze…”

„Rób zakupy z przyjemnością”

Te i kilka innych haseł zachęcają Internautów do zgłoszenia się do bliżej nieokreślonej promocji najprawdopodobniej jednego z banków.

Osoby, które chęć udziału w promocji zgłoszą jako pierwsze mają obiecane podwójne korzyści.

Opis jest dość tajemniczy, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć że chodzi o nowy program lojalnościowy któregoś z banków. Wskazują na to animacje widoczne na promocyjnej stronie, na których widać takie hasła jak: e-kultura, zdrowie, rozrywka, podróże, na co dzień. Zapewne są to dziedziny w ramach których możemy zbierać i/lub wydawać punkty.

Podobne akcje promocyjne były już wcześniej organizowane i faktycznie osoby, które zapisały się jako pierwsze mogły liczyć na większe korzyści. Pomimo tajemniczej otoczki, organizator akcji promocyjnej Agora S.A. to duża firma, więc można spodziewać się ciekawej promocji. Ja w każdym razie zapisałem się i z niecierpliwością czekam na szczegóły. Jeżeli chcecie skorzystać ze wspomnianych podwójnych korzyści to zapiszcie się teraz, bo nie wiadomo do kiedy potrwa akcja.


Póki co po zapisaniu się, dalej nie wiadomo o który bank chodzi i na czym dokładnie polega promocja. Osobiście typuję, że chodzi o Raiffeisen Polbank, ale oczywiście mogę się mylić.tajemnicza promocja bankowa - potwierdzenie

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.