Szczoteczki soniczne Oclean Flow w rewelacyjnej promocji AliExpress

Szukacie taniej i solidnej szczoteczki sonicznej do zębów? Właśnie pojawiła się bardzo dobra okazja do zakupu Oclean Flow. Szczoteczka w obecnej promocji AliExpress dostępna jest już za ok. 100 zł.

Oclean Flow w rocznicowej wyprzedaży AliExpress

Oclean Flow

Od 28 marca, od godz. 9:00 do 2 kwietnia do godz. 8:59 trwa rocznicowa wyprzedaż AliExpress. Z tej okazji setki popularnych produktów można kupić w wyjątkowo niskich cenach, szczególnie łącząc obniżone ceny z kodami rabatowymi, które dla Was publikuję.

szczoteczka soniczna Oclean Flow - promocja

Jedna z ciekawszych promocji dotyczy szczoteczek sonicznych Oclean Flow. Kupicie je pod tym linkiem już za ok. 100 zł z kodem rabatowym: SZYBKA2

Dodatkowo, pierwszych 600 promocyjnych zamówień może liczyć na gratis: specjalny uchwyt na ścianę!

Jak prezentuje się szczoteczka, możecie zobaczyć na tym filmie reklamowym:

Główne atuty Oclean Flow:

Długi czas pracy baterii

Bateria w Oclean Flow wytrzymuje nawet 180 dni korzystania, bez konieczności ładowania szczoteczki. Na czas pracy oczywiście ogromny wpływ ma to jak intensywnie będziemy z niej korzystać, ale i tak można spokojnie zapomnieć o ładowarce na kilka miesięcy.

5 trybów pracy

Sposób szczotkowania możemy regulować dobierając sobie odpowiedni tryb. Do wyboru mamy: standardowy, poranny, nocny, wybielanie i delikatny.

Skuteczne czyszczenie

Silnik urządzenia oferuje aż 38 000 ruchów szczoteczki na minutę. Szybkość ruchów zapewnia odpowiednią skuteczność szczotkowania, znacznie przewyższającą skuteczność czyszczenia zębów zwykłą szczoteczką.

szczoteczka soniczna Oclean Flow - siła szczotkowania

Timer pozwalający kontrolować czas

Szczoteczka odmierza 2 minutowy czas szczotkowania oraz informuje drganiem o upływie każdych 30-sekund. Dzięki temu możemy kontrolować czas szczotkowania i pamiętać o zmianach pozycji szczoteczki.

Wodoszczelność na poziomie IPX7

szczoteczka soniczna Oclean Flow - wodoszczelność IPX7

Poziom wodo- i pyłoszczelności IPX7 oznacza, że nie musimy obawiać się zamoczenia i uszkodzenia szczoteczki. Możemy ją spokojnie wypłukać pod bieżącą wodą. 

Atutem Oclean Flow jest również to, że pasują dno niej uniwersalne główki marki Oclean, które są niedrogie i łatwo dostępne.

szczoteczka soniczna Oclean Flow - główki szczoteczki

Na koniec przypominam, że szczoteczkę można kupić w promocji pod tym linkiem. Pamiętajcie też o kodzie rabatowym: SZYBKA2.

szczoteczka soniczna Oclean Flow - unboxing

Zachęcam też do śledzenia BezPrzepłacania.pl na Facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się najlepsze okazje.

dziewczyna ze szczoteczką Oclean Flow - różową

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.