Świąteczne zakupy – jak kupować prezenty i oszczędzać?

Dane wskazują, że Polacy wydają na zakupy świąteczne ok. 1200 zł (na podstawie danych z raportu). Największa część tej kwoty przeznaczana jest na prezenty pod choinkę. Upominki dla bliskich to ważna tradycja, z której trudno zrezygnować, nawet przy okrojonym budżecie. Jeśli po świętach nie chcesz cierpieć z powodu braku gotówki, zaplanuj zakupowe szaleństwo z wyprzedzeniem. Istnieją sposoby, które pozwalają kupować i oszczędzać jednocześnie.

prezenty świąteczne payback

Aby święta nie były zbytnim obciążeniem dla domowego budżetu, warto przede wszystkim zaplanować wydatki z odpowiednim wyprzedzeniem. Niektórzy kupują prezenty dużo wcześniej, gdy w ciągu roku pojawi się promocja na wymarzony upominek dla bliskiej osoby. Aby zredukować świąteczne wydatki, możesz skorzystać z przecen i okazji w wielu sklepach internetowych. Wśród, których z pewnością znajdziesz trafione prezenty świąteczne.

Dobrym pomysłem jest także wykorzystanie kodów rabatowych, które możesz szybko i wygodnie pobrać ze stron firm zajmujących się dystrybucją kuponów zniżkowych. Tutaj promocje trwają przez cały rok, a w okresie przedświątecznym można liczyć na jeszcze większe obniżki. Korzystając z tego typu portali, kupisz wiele prezentów (nawet takich w wersji premium!) i nie wydasz na nie fortuny.

Jeśli jesteś uczestnikiem programu lojalnościowego, takiego jak np. PAYBACK, możesz wymienić swoje punkty na prezent lub znacznie obniżyć jego cenę. Posiadacze kart nagradzani są nie tylko upominkami rzeczowymi z wielu kategorii, lecz także voucherami do wybranych sieci sklepów będących partnerami Programu PAYBACK. W praktyce oznacza to, że zgromadzone punkty możesz wymienić na atrakcyjny produkt, który ktoś z twoich bliskich znajdzie pod choinką. Obecny czas przedświątecznych zakupów to idealna okazja dla osób, które chciałyby sprawdzić w praktyce PAYBACK. Program przygotował specjalną stronę z najciekawszymi promocjami świątecznymi oraz kalendarzem adwentowym, gdzie do 24 grudnia będą ukazywały się jednodniowe oferty punktowe. To doskonała okazja do kupna wymarzonego prezentu pod choinkę.

Co daje program bonusowy PAYBACK w okresie przedświątecznym?

Programy lojalnościowe uczą oszczędzania nie tylko w święta. Za każdym razem, gdy kupujesz prezenty w sklepie partnerskim, na twoje konto wpływa określona liczba punktów PAYBACK do wykorzystania w wybrany sposób. Dzięki specjalnym promocjom – cyklicznym lub okolicznościowym – możesz zwiększyć ich liczbę i szybciej wymienić na darmowy voucher lub produkt z bogatej oferty katalogu.

Partnerami Programu są m.in. sklepy znanych marek i liczne punkty usługowe. Oznacza to, że do wyboru masz różne kategorie prezentów świątecznych – od sportowych gadżetów po bilety na koncert ulubionego artysty. PAYBACK udostępnia swoim uczestnikom wielofunkcyjną aplikację mobilną. Zapewnia ona łatwy dostęp do najbardziej atrakcyjnych promocji i pozwala stworzyć praktyczną listę zakupów świątecznych, aby o niczym nie zapomnieć.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.