Super szybkie ładowarki do najnowszego iPhone 13 – taniej niż myślisz

Kupiliście najnowszego iPhone’a 13? Warto zadbać o jego wygodne i szybkie ładowanie. Sprawdź różne rodzaje super szybkich ładowarek z AliExpress!

Bogaty wybór ładowarek z AliExpress

ładowanie iPhone 13 z powerbanka

Ładowarki do smartfonów to niewątpliwie coś co warto zamawiać na AliExpress. Znajdziecie tam bogatą ofertę tych urządzeń kompatybilnych z wszelkimi popularnymi telefonami. Znajdziecie tam również kilka świetnych propozycji do najnowszych iPhone’ów 13. Poniżej kilka moich propozycji:

Magnetyczna bezprzewodowa ładowarka Anker

Super szybkie ładowarki do najnowszego iPhone 13 - taniej niż myślisz - ładowarka magnetyczna Anker

Jedną z najwygodniejszych w użyciu ładowarek jest ładowarka korzystająca z magnetycznego uchwytu. Model PowerWave Anker kupicie za $9,90.

Magnetyczna ładowarka samochodowa Anker

Super szybkie ładowarki do najnowszego iPhone 13 - taniej niż myślisz - samochodowa ładowarka magnetyczna Anker

Z magnetycznego uchwytu możecie skorzystać również w samochodzie. Ładowarka od Anker wykorzystuje do ładowania samochodowe gniazdo USB-C, więc sprawdzi się szczególnie w nowszych autach. Kupicie ją pod tym linkiem za $19,99.

Magnetyczny powerbank Baseus

Super szybkie ładowarki do najnowszego iPhone 13 - taniej niż myślisz - powerbank do iPhone 13 - Baseus

Ciekawe ładowarki ma w swojej ofercie również firma Baseus. Najciekawszy sposób ładowania telefonu jaki oferuje nam ten producent to przede wszystkim świetny powerbank o pojemności 10000 mAh. Powerbank jest wymiarów iPhone’a 13 i możemy nim naładować nasz telefon po prostu poprzez przypięcie powerbank. Z urządzenia możemy jednak skorzystać również w sposób tradycyjny – podłączając kabelek. Powerbank kupicie pod tym linkiem za $29,99.

Magnetyczna ładowarka samochodowa Baseus

Super szybkie ładowarki do najnowszego iPhone 13 - taniej niż myślisz - samochodowa ładowarka magnetyczna Baseus

Baseus ma w ofercie również ładowarki samochodowe. Ładowarkę z magnetycznym uchwytem kupicie za $22,99.

Ładowarka samochodowa Baseus do gniazda zapalniczki

Super szybkie ładowarki do najnowszego iPhone 13 - taniej niż myślisz - ładowarka samochodowa Baseus do gniazda zapalniczki

Co jednak jeżeli nie mamy w samochodzie gniazda USB? Nic straconego – wystarczy gniazdo zapalniczki do którego możemy podpiąć ładowarkę Baseus o sumarycznej mocy aż 160W! Z jednego gniazda USB-C możemy natomiast uzyskać aż 100W co zapewni super szybkie ładowanie praktycznie każdego urządzenia. Możemy też podpiąć kilka urządzeń jednocześnie – ładowarka ma 3 wyjścia!

Kable USB-C – Lightning do szybkiego ładowania

Super szybkie ładowarki do najnowszego iPhone 13 - taniej niż myślisz - kabel USB-C - lightning

Niezależnie od tego z jakiej ładowarki korzystamy, przyda nam się niewątpliwie kabel do telefonu. Możemy nim zarówno ładować naszego iPhone’a, jak i połączyć z komputerem, np. w celu zgrania zdjęć.

Dobrej jakości kable oferuje UGREEN kupicie je w kilku wariantach długości pod tym linkiem.

Po więcej ciekawych ofert, tradycyjnie już zapraszam na swojego fanpage na Facebooku. Śledźcie też BezPrzepłacania.pl, aby być na bieżąco z najlepszymi promocjami!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.