Super oferty na markowe produkty z AliExpress – kody rabatowe!

Ruszyła kolejna świetna wyprzedaż AliExpress. Tym razem w promocji znajdziemy głównie produkty markowych producentów, których wbrew pozorom na AliExpress jest coraz więcej. Są też świetne kody rabatowe, z których warto skorzystać!

Promocja na markowe produkty z AliExpress

super oferty AliExpress

Od poniedziałku, 6 września do piątku, 10 września na AliExpress trwać będzie świetna wyprzedaż pod hasłem “Superoferty na markowe produkty”. Promocja nie dotyczy rzecz jasna produktów Louis Vuitton, czy Dolce & Gabbana, ale marek znanych z AliExpress. Coraz więcej znanych firm otwiera w popularnym Ali swoje stoiska oferując świetnej jakości produkty w najniższych na rynku cenach. Cykliczne promocje są natomiast najlepszym momentem do skorzystania z naprawdę dobrych ofert.

W ciągu najbliższych dni mnóstwo produktów będzie miało obniżone ceny, a dodatkowo możemy skorzystać z kodów rabatowych:

99SD05 daje $5 rabatu na zamówienia za ponad $40

99SD6 daje $6 rabatu na zamówienia za ponad $50

99SD10 daje $5 rabatu na zamówienia za ponad $80

99SDB13 daje $13 rabatu na zamówienia za ponad $110

99SD15 daje $15 rabatu na zamówienia za ponad $130

99SD16 daje $16 rabatu na zamówienia za ponad $150

Pamiętajcie tylko, że powyższe kody działają wyłącznie na produkty objęte promocją. Będą też działały tylko do 10 września do godziny 8:59. Warto zatem się pośpieszyć. Jeżeli będzie duże zainteresowanie, kody mogą niestety wyczerpać się wcześniej.

Niewykluczone też, że pojawią się nowe kody. Jeżeli nie chcecie ich przegapić – koniecznie śledźcie mój fanpage na Facebooku.

Paczki niespodzianki

Ciekawą okazją do skorzystania z promocji zakupowych są paczki niespodzianki. Codziennie o godz. 18:00 w sprzedaży pojawi się 100 takich paczek:

Super oferty na markowe produkty AliExpress - nieoczekiwane niespodzianki

Zasady są proste: kupujemy paczkę za $0,99 nie mając pewności co w niej będzie.

Warto jednak spróbować, bo w środku mogą być nawet takie niespodzianki jak najnowsze smartfony!

Paczka niespodzianka z AliExpress

Tutaj niestety obowiązuje zasada “kto pierwszy, ten lepszy” i należy taką promocję traktować bardziej jako zabawę w której przy odrobinie szczęścia możemy wygrać coś o sporej wartości.

Najlepsze oferty dla najszybszych

Super oferty na markowe produkty AliExpress - wyprzedaże czasowe

Niezależnie od wspomnianych paczek niespodzianek, 3 razy dziennie w sprzedaży pojawiać się będą pule produktów w rewelacyjnie niskich cenach. Tutaj z góry wiemy o co walczymy, ale również w tym przypadku musimy być szybcy.

Szansa na zgarnięcie czegoś w rewelacyjnie niskich cenach (z reguły o ok. 60-80% taniej niż zwykle) jest jednak znacznie większa. W ostatnich promocjach tego typu, ok. 40% produktów zostało “zgarniętych” przez osoby śledzące mojego Facebooka. Podpowiadam tam co warto kupić i jak to zrobić. Sporo osób dzieli się tam również swoim doświadczeniem, więc szczerze polecam polubienie profilu 🙂

Kolejne produkty będą “wypuszczane” równo o 18:00, o północy i o 6:00 naszego czasu. Godziny oczywiście nie zachęcają, ale może dzięki temu będzie też mniejsza konkurencja 🙂

Super oferty na markowe produkty AliExpress

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.