Smartfony Xiaomi Mi 8 z polskiego magazynu

Geekbuying rozwija stopniowo asortyment swojego polskiego oddziału, w którym znajdziecie najpopularniejsza chińska elektronikę. Teraz możecie tam znaleźć m. in. serię smartfonów Xiaomi Mi 8 w rewelacyjnych cenach.

Polski oddział GeekBuying

Popularny sklep z chińską elektroniką GeekBuying od jakiegoś czasu ma swoją polską odsłonę: geekbuying.pl. Kupicie tam największe hity oferowane w chińskich sklepach, lecz z superszybką, bezpłatna dostawą z Polski. Świetna oferta szczególnie w sytuacji, kiedy chcemy kupić tanią chińską elektronikę, a zależy nam na czasie. Co jakiś czas pojawią się tam kolejne hity sprzedażowe. Tym razem zwracam Waszą uwagę na najnowsze smartfony od Xiaomi w kilku odsłonach:

Xiaomi Mi 8 czarny wersja 6 GB RAM + 64 GB ROM

okazje z polskiego magazynu geekbuying - Xiaomi Mi 8 czarnyKupicie go za zaledwie $490,92, czyli ok. 1856 zł  z kodem rabatowym NEW6

 

Xiaomi Mi 8 biały wersja 6 GB RAM + 256 GB ROM

okazje z polskiego magazynu geekbuying - Xiaomi Mi 8 Biały

Kupicie go za zaledwie $516,76, czyli ok. 1953 zł z kodem rabatowym NEW6

Xiaomi Mi 8 SE czarny wersja 4GB RAM + 64 GB ROM

okazje z polskiego magazynu geekbuying - Xiaomi Mi 8 SE czarny

Kupicie go za zaledwie $343,43, czyli ok. 1288 zł z kodem rabatowym NEW6

Na koniec jeszcze mała okazja zupełnie innego typu:

okazje z polskiego magazynu geekbuying - netbookOne Netbook OneMix to świetne urządzenie łączące cechy telefonu i komputera. Kupicie go z szybką dostawą z polskiego magazynu już za ok. 1656 zł (z kodem NEW6).

Zamówienie na www.geekbuying.pl to przede wszystkim świetny pomysł, jeżeli chcemy mieć pewność, że zamówiony sprzęt dotrze do nas przed Świętami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.