SmartAI S7 MAX Vacuum Cleaner – robot sprzątający o dużej sile ssącej w dobrej cenie

Na rynku robotów sprzątających pojawił się nowy model – SmartAI S7 MAX. Oferuje moc ssącą aż 3200 Pascali, a kosztuje niewiele. Sprawdź co potrafi ten sprzęt i dowiedz się jak zyskać dodatkowy zestaw akcesoriów GRATIS!

SmartAI S7 MAX Vacuum Cleaner – gdzie kupić najtaniej i jak zyskać bonusa

SmartAI S7 MAX Vacuum Cleaner - robot sprzątający

Tytułowego robota sprzątającego można już zamawiać bezpośrednio od producenta na Allegro pod tym linkiem. Obecna cena to zaledwie 1377 zł. Jeżeli do zamówienia dodacie komentarz, w którym wspomnicie blog „BezPrzepłacania.PL” do robota dostaniecie gratisowy zestaw akcesoriów o wartości 39 Euro. (promocja działa do 30 listopada 2021 roku)

SmartAI S7 MAX Vacuum Cleaner - cena Allegro

Co oferuje najnowszy SmartAI S7 MAX

SmartAI S7 MAX Vacuum Cleaner - odkurzanie i mopowanie

Robotów sprzątających jest już w sprzedaży bardzo wiele modeli, jednak SmartAI S7 MAX przy relatywnie niskiej cenie oferuje posiada sporo atutów. Przede wszystkim oferuje nie tylko funkcję odkurzania, ale i mopowania. Poza tym wyróżnia się parametrami i wieloma opcjami, których często brakuje konkurencji:

Duża siła ssąca na poziomie 3200 Pascali

SmartAI S7 MAX Vacuum Cleaner - siła ssąca

W najwyższym trybie robot oferuje bardzo dużą siłę ssącą pozwalającą wciągnąć nawet bardzo ciężkie zabrudzenia.

Pojemne zbiorniki na zabrudzenia (600 ml) i na wodę do mopowania (350 ml)

SmartAI S7 MAX Vacuum Cleaner - sposób jazdy i powrót do ładowania

Dzięki dużym pojemnikom oraz wytrzymałej baterii, robot sprawdzi się również przy sprzątaniu dużym powierzchni. Ponadto robot jest w stanie sam się doładować i wznowić sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

Zaawansowany system nawigacji SmartAI Navi 3.0

SmartAI S7 MAX Vacuum Cleaner - nawigacja LiDAR

Robot dokładnie analizuje otoczenie systemem LiDAR tworząc dokładne mapy pomieszczeń. W pamięci urządzenia można zapisać do 5 map, dzięki czemu robot sprawdzi się również w domach piętrowych.

Zdalne sterowanie dla każdego

podział na pokoje

Robot oferuje możliwość zdalnego sterowania na dwa sposoby. Przede wszystkim do dyspozycji mamy zaawansowaną aplikację na smartfony, poprzez którą robotem możemy sterować z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Wystarczy aby robot miał w domu łączność z domową siecią wi-fi.

To jednak nie wszystko – robotem możemy sterować również wygodnym pilotem. Pilot wyposażony w ekran LCD jest idealnym rozwiązaniem szczególnie dla osób starszych lub tych którzy nie mają w domu sieci wi-fi.

Duże możliwości aplikacji na smartfony

Dla ostatecznej skuteczności sprzątania robota ogromne znaczenie ma sposób jazdy oraz możliwość zaprogramowania sposobu jazdy robota. Dzięki licznym sensorom, SmartAI S7 MAX potrafi precyzyjnie nawigować i dociera w każde dostępne miejsce. Dzięki zaawansowanej aplikacji możemy w niej podzielić mieszkanie na specjalne strefy i ustawić sprzątanie tylko w wybranych pomieszczeniach, jak również możemy stworzyć strefy zakazane, do których robot nie będzie wjeżdżał pod żadnym pozorem.

strefy zakazane

Możemy również ustawić w aplikacji godziny, w których robot będzie zachowywał się ciszej, czy też będzie o określonej godzinie kończył pracę, aby np. nas nie obudzić.

Robot oferuje również możliwość połączenia z asystentem głosowym Google’a lub Alexą. Aplikacja jest ponadto stale rozwijana i z czasem dodawane są do niej nowe opcje.

Na koniec przypomnę, że robota możecie zamówić obecnie pod tym linkiem na Allegro, a wspominając w komentarzach, że na ofertę trafiliście z mojej strony, robiąc zamówienia do 30 listopada dostaniecie dodatkowo zestaw akcesoriów do robota (filtry i szczotki).

Po więcej ciekawych ofert, zapraszam na fanpage BezPrzepłacania.pl, gdzie na bieżąco publikuję najlepsze oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.