Słodziaki z Aliexpress za kilkanaście złotych!

Po wielkim marketingowym sukcesie pluszowych maskotek pod nazwą „Świeżaki”, sieć sklepów Biedronka postanowiła ruszyć z kolejną akcją promocyjną tego typu. Tym razem za zakupy dostajemy naklejki, które z czasem możemy wymienić na Słodziaki. Po raz kolejny chodzi o serię pluszowych zabawek. Tym razem nie są to owoce i warzywa, ale zwierzątka leśne. Podobnie jak w przypadku „Gangu Świeżaków”, zebranie wszystkich maskotek będzie wymagało sporo czasu i wydania sporych pieniędzy. Można jednak ułatwić sobie zadanie zbierania wspomnianych naklejek. Maskotki są już do kupienia na Aliexpress, za niewielkie pieniądze!

Gang Słodziaków z Biedronki, czyli o co chodzi?

Gang Słodziaków to seria pluszowych zabawek przypominających leśne zwierzątka. Zabawki te możemy zdobyć w sieci sklepów Biedronka, robiąc tam regularne zakupy. Za zakupy o odpowiedniej wartości (min. 40 zł) otrzymujemy naklejki, które zebrane w odpowiedniej ilości można zamienić na:

  • książkę o przygodach Gangu Słodziaków (15 naklejek)
  • jedną z 6 maskotek (60 naklejek): Ryś Rysio, Sowa Zosia, Jeż Jerzyk, Bóbr Borys, Zając Zuzia, Lis Lucek
Słodziaki z Aliexpress za kilkanaście złotych! - Gang Słodziaków
źródło: www.gangslodziakow.pl

Jeżeli nie chcemy zbierać aż 60 naklejek, to po zebraniu 30 naklejek, maskotkę możemy kupić za 19,99 zł.

Naklejkę otrzymujemy za każde wydane 40 zł (użytkownicy karty Moja Biedronka dostają po 2 naklejki). Dodatkowe naklejki otrzymamy również za zakup warzywa lub owocu oraz produktów z oferty specjalnej.

W każdym jednak przypadku zebranie odpowiedniej liczby naklejek wymaga całkiem sporych wydatków w Biedronce. Nawet jeżeli robimy tam regularne zakupy, zebranie całej serii maskotek zajmie nam sporo czasu.

W skrajnym przypadku może się okazać, że aby dostać bezpłatną książkę i 6 maskotek będziemy musieli wydać, aż 15 000 zł! (40 zł x 375 naklejek).

Więcej informacji o akcji Biedronki znajdziecie pod tym linkiem.

Słodziaki z Aliexpress za kilkanaście złotych

Jest jednak znacznie tańszy i prostszy sposób na zdobycie podobnych maskotek. Podobnie, jak w przypadku Świeżaków, również Słodziaki pojawiły się w ofercie chińskiego serwisu Aliexpress.com.

Obecnie maskotki dostępne są m.in tutaj. Aktualizacja: oferty słodziaków z Aliexpress znikają w błyskawicznym tempie. Prawdopodobnie Biedronka postanowiła ukrócić handel tymi maskotkami. Nie mniej jednak co chwilę pojawiają się nowe aukcje. Najłatwiej będzie je znaleźć pod tym linkiem. Ewentualnie szukajcie z użyciem innym słów kluczowych takich jak „sweetie animals”, „forest animals”, „plush fox” itp. Słodziaki są cały czas dostępne pod tymi linkami z tekstu. Sprzedawcy nie dają już do nich zdjęć. Są natomiast opisane jako: Fox, Bear, Leopard, Owl, Rabbit, Hedgehog.

Słodziaki z Aliexpress za kilkanaście złotych! - Lis Lucek z Aliexpress
Lis Lucek z Aliexpress

Ceny wahają się w okolicach 15-25 zł. Wydaje się, że niczym nie różnią się od tych dostępnych w sklepie. Zainteresowanie tymi zabawkami jest ogromne, o czym świadczy chociażby to, że niektóre zwierzątka już się wyprzedały nawet u kilku sprzedawców i trzeba czekać na nowe dostawy.

Czy warto zamówić Gang Słodziaków z Chin?

Słodziaki z Aliexpress za kilkanaście złotych! - Bóbr Borys z Aliexpress
Bóbr Borys z Aliexpress

Dla wielu czytelników walka o wspomniane zabawki nie ma sensu, jednak dla wielu rodziców stanie się to pewnie koniecznością, gdyż prawdopodobnie dzieci będą szalały na punkcie tych pluszaków. Zamówienie ich z Aliexpress może być zatem ratunkiem. Kosztują naprawdę niewiele, a zdobędziemy je zapewne szybciej niż zbierając naklejki. Jeżeli nie zamawialiście jeszcze nic z Aliexpress to musicie wiedzieć, że jest to serwis podobny do Allegro, który ułatwia zakupy bezpośrednio z Chin. Aliexpress dba o bezpieczeństwo płatności, ułatwia reklamowanie produktów i eliminuje nieuczciwych sprzedawców. Nie mniej jednak przed zakupem warto jest spojrzeć na opinie o konkretnym sprzedawcy. Za zakupy możemy zapłacić zarówno przelewem, jak i kartą (np. poprzez Przelewy24 lub PayU). Koszty przesyłki z reguły ponosi sprzedawca. Tak jest przynajmniej w przypadku większości ofert Słodziaków na Aliexpress.

Przed pierwszym zakupem warto zapoznać się z moim krótkim kursem jak kupować na Aliexpress:

Interesują Cię inne ciekawe okazje zakupowe z Chin? Koniecznie subskrybuj mój kanał na YouTube i regularnie zaglądaj na bezprzeplacania.pl!

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.