Ruszyła konkurencja Ubera – Taxify już działa w Warszawie!

Osoby korzystające z Ubera i aplikacji do zamawiania taksówek takich jak MyTaxi i itaxi, mają od dzisiaj kolejną alternatywę do wyboru: Taxify. Na początek aplikacja swoim działaniem obejmuje wyłącznie Warszawę, ale możliwe że już wkrótce zawita do innych polskich miast. Nie będzie jej łatwo konkurować zwłaszcza z Uberem, który na promocję wydał ogromne pieniądze i praktycznie zdominował ten rynek nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Nie mniej jednak Taxify nieźle radzi już sobie w kilku europejskich państwach, głównie naszego regionu (firma pochodzi z Estonii).

taxify-warsawNa początek aplikacja umożliwia pierwszy darmowy przejazd (do 20 zł) z wykorzystaniem kodu promocyjnego: YC9WT (który można wpisać w aplikacji po założeniu konta).

Oferowane przez aplikację ceny wyglądają bardzo konkurencyjnie: 4 zł na start, 1,30 zł za kilometr i 25 groszy za minutę. Ceny są więc zbliżone do tych oferowanych przez Ubera. Również zasady funkcjonowania aplikacji niemal niczym się nie różnią, przy czym za przejazd możemy zapłacić również gotówką (podobnie jak w MyTaxi i itaxi).

Dodatkowo przez pierwszych 10 dni (do 10 grudnia) od uruchomienia  aplikacji z przejazdów będzie można skorzystać z 25 % rabatem.

taxify-rabat-25Jest to więc dobry moment aby przetestować Taxify. Aplikacja jest dostępna na Google Play, App Store i Windows Store.

Nie korzystałaś/eś jeszcze z aplikacji taksówkowych na telefon? Dowiedz się o nich więcej z mojego wcześniejszego posta: taksówkowa rewolucja

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.