Robot sprzątający Viomi V3 z dostawą z Polski

Sporo osób dopytuje mnie czy można gdzieś zamówić robota Viomi V3 z dostawą z Polski. Otóż od teraz można go również zamawiać na geekbuying.com z dostawą z lokalnego magazynu.

Viomi V3 z geekbuying.com

Xiaomi Viomi V3 - z dostawą z Polski - robot na dywanie

Coraz popularniejszy robot sprzątający Viomi V3, którego recenzja niedawno pojawiła się na moim blogu, jest już dostępny również z dostawą z Polski. Robota można zamawiać na geekbuying.com pod tym linkiem. Cena się nieznacznie waha w zależności od kursu dolara, ale jest to ok. 1950 zł. Jeżeli jeszcze nie robiliście zakupów w tym sklepie to możecie skorzystać z kodu rabatowego dla nowych klientów: NEWUSERS

Viomi V3 – dlaczego warto?

Wyprzedaż z okazji 8. rocznicy Geekbuying - Xiaomi Viomi V3

Tytułowy robot znalazł się na czele mojego rankingu najlepszych robotów sprzątających. Jeżeli śledzicie uważnie moją stronę to zauważyliście zapewne, że „trochę” tego typu sprzętów przetestowałem, więc robot musi mieć coś w sobie 🙂

Przede wszystkim jest to robot oferujący ogromną siłę ssącą na poziomie 2600 Pa. Jest to więcej niż w przypadku większości, nawet bardzo drogich robotów odkurzających.

Xiaomi Viomi V3 - z dostawą z Polski - skanowanie laserem

Viomi V3 ma ponadto funkcję mopowania. Podobna opcja jest już w wielu robotach, ale Viomi pod tym względem wyróżnia się między innymi możliwością jednoczesnego odkurzania i mopowania, dużym pojemnikiem na wodę i skutecznym sposobem jazdy w trakcie mopowania (jazda w „jodełkę”).

Promocja na Xiaomi Viomi V3 - skanowanie laserem

Warto również dodać, że Viomi V3 ma rozbudowane funkcje nawigacji z wykorzystaniem wielu sensorów. Przede wszystkim istotne tutaj jest skanowanie z wykorzystaniem charakterystycznego lasera. Robot tworzy z jego pomocą mapę mieszkania, którą zapisuje w pamięci. Viomi V3 jest w stanie zapisać 5 takich map, dzięki czemu łatwiejsze staje się korzystanie z niego na różnych piętrach.

Xiaomi Viomi V3 - z dostawą z Polski - zapisywanie map na różne piętra

Viomi V3 sterowany jest za pomocą smartfona poprzez aplikacją Xiaomi Home. Jest to ogromny atut w stosunku do wielu sprzętów, które mogą imponować parametrami na papierze jednak ich oprogramowanie pozostawia wiele do życzenia. Tymczasem apka Xiaomi Home ceniona jest przez miliony użytkowników domowych urządzeń smart i jest stale udoskonalana. W apce mamy dostęp do ogromnej ilości ustawień i funkcji robota, dzięki czemu korzystanie z niego staje się naprawdę interaktywne.

Na koniec dodam tylko, że oferta geekbuying.com to nie tylko szybka dostawa z Polski, ale i roczna gwarancja na robota.

35 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.