Robot odkurzający Xiaowa E35 Plus za 1253 zł!

Xiaowa to budżetowa seria popularnych robotów odkurzających marki Roborock. Oferuje świetne parametry i najważniejsze funkcje w wyjątkowo niskiej cenie. Teraz Xiaowa E35 Plus – model z dużą mocą ssącą i mopem kupicie za jedyne 1253 zł z bezpłatną dostawą z europejskiego magazynu!
Robot odkurzający Xiaowa E35 Plus za 1253 zł! - Xiaowa E35 na szarych płytkach

Promocja Geekbuying.com na Xiaowa E35 Plus

Tytułową cenę znajdziecie w popularnym sklepie z chińską elektroniką – geekbuying.com. Xiaowa E35 Plus dostępna jest z wysyłką z kilku magazynów (również z polskiego), jednak najniższą cenę osiągniecie przy wysyłce z Niemiec, gdyż działa w tym przypadku kod rabatowy: GUDKKYCX z którym cenę zbijecie do zaledwie 1253 zł. Wysyłka gratis DHLem.

Robot odkurzający Xiaowa E35 Plus za 1253 zł! - zamówienie z geekbuying.com z kodem rabatowym

Xiaowa E35 Plus – wydajny robot w rewelacyjnie niskiej cenie

Seria robotów okurzających Xiaowa to świetne rozwiązanie dla osób, które nie wymagają od robota odkurzającego zbytnich bajerów, jednak oczekują że sprzęt będzie efektywny w działaniu. E35 Plus to najbardziej rozbudowany model z tej serii (pod tym linkiem znajdziecie jego recenzję). Ma ogromną siłę ssącą – aż 2000 Pa oraz jest wyposażony w funkcję mopowania, identyczną jak w przypadku droższego Roborocka S50.

Robot odkurzający Xiaowa E35 Plus za 1253 zł! - Xiaowa E35 Plus - mopowanie

Xiaowa również korzysta ze świetnej aplikacji od Xiaomi, czyli Mi Home. Za jej pomocą możemy programować pracę robota, jak i śledzić jego postępy w pracy.

Robot odkurzający Xiaowa E35 Plus za 1253 zł! - Xiaowa E35 Plus - sterowanie aplikacją

Robot ten nawet przewyższa pod pewnymi względami droższe modele. Ma między innymi bardzo duży pojemnik na kurz o pojemności aż 640 ml!

Robot odkurzający Xiaowa E35 Plus za 1253 zł! - Xiaowa E35 Plus - pojemnik na kurzPojemnik wyposażony jest w wymienny i zmywalny filtr HEPA.

Robot ponadto jako jeden z nielicznych na rynku pokonuje progi o wysokości nawet 2 cm.

Robot odkurzający Xiaowa E35 Plus za 1253 zł! - Xiaowa E35 Plus - pokonywanie progówNiewątpliwie jest to jeden z najlepszych robotów odkurzających szczególnie przy uwzględnieniu relacji ceny do jakości.

Xiaowa E35 Plus z geekbuying.com

Zamawiając robota z geekbuying.com pamiętajcie o wpisaniu kodu rabatowego: GUDKKYCX. Płatności możecie dokonać zarówno kartą, jak i poprzez PayPal. Dostawa odbywa się za pośrednictwem DHL w zaledwie kilka dni, a z uwagi na fakt, że sprzęt wysyłany jest z europejskiego magazynu, nie poniesiecie żadnych dodatkowych opłat celno-skarbowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.