Roborock S7 Pro Ultra już w sprzedaży – sprawdź co oferuje

Roborock S7 Pro Ultra to robot sprzątający na którego premierę czekało wiele osób. Oferuje ogromną ilość funkcji, a jednocześnie kosztuje znacznie mniej niż bliźniaczy model, czyli Roborock S7 MaxV Ultra. Koniecznie sprawdźcie dlaczego warto kupić najnowszy sprzęt od Roborocka.

Roborock S7 Pro Ultra już do kupienia w Geekbuying.pl

Roborock S7 Pro Ultra - premiera

Najnowszy Roborock S7 Pro Ultra właśnie pojawił się w sprzedaży w Geekbuying.pl. Sklep ten od dawna słynie z najniższych cen na azjatycką elektronikę, w szczególności roboty sprzątający. Teraz dodatkowo jako pierwszy oferuje najnowszy model na rynku.

Roboty wysyłane są z polskiego magazynu i objęte są dwuletnią gwarancją sklepu. Wpisując kod rabatowy: BEZPRZEPLACANIA możecie też liczyć na świetny rabat (aż 133zł!).

Roborock S7 Pro Ultra – co oferuje

Omówmy najważniejsze, czyli w zasadzie dlaczego robot ten jest tak wyjątkowy. Cena (4449 zł) może wielu osobom wydawać się astronomiczna. Warto jednak wiedzieć, że biorąc pod uwagę jego możliwości – jest to prawdziwa okazja.

Ogromna siła ssąca: 5100 Pa

Roborock S7 Pro Ultra - duża siła ssąca robota sprzątającego

Najnowszy model to przede wszystkim dużo większa siła ssąca względem chociażby popularnego modelu Roborock S7, który oferował tylko 2500 Pa. Większa moc przekłada się tutaj na zdecydowanie większą skuteczność sprzątania.

Podnoszony mop soniczny

Robot poza skuteczniejszym odkurzaniem oferuje również wszystkie najlepsze funkcje poprzednika, czyli modelu S7. Jedną z nich jest podnoszony, soniczny mop.

podnoszony mop - recenzja Roborock S7Pro Ultra

Funkcja mopowania w robotach sprzątających nie jest już niczym niezwykłym, jednak ta w najnowszych Roborockach wyróżnia się 2 cechami:

  1. jest to mopowanie soniczne – oznacza to, ze szmatka mopa wprowadzana jest w trakcie pracy w niezwykle szybkie drgania soniczne, co zwiększa skuteczność zmywania podłogi;
  2. robot oferuje możliwość podnoszenia mopa o 5 mm w górę w razie wykrycia dywanów – znacząco ułatwia to sprzątanie za jednym razem zarówno twardych podłóg, jak i niewysokich dywanów (nawet bez zaznaczania tych ostatnich na mapie).

Wyjątkowa stacja wielofunkcyjna Ultra

Roborock S7 Pro Ultra - recenzja

Robot oferowany jest w zestawie z wyjątkową stacją wielofunkcyjną Ultra. Jest to stacja, w której robot nie tylko doładowuje swój akumulator. Po każdym sprzątaniu, stacja opróżnia automatycznie pojemnik na brud. To jednak też funkcja spotykana u konkurencji coraz częściej. Stacja Ultra jest jednak wyjątkowa, bo poza 2 wspomnianymi funkcjami oferuje również pełną automatyzację procesu mopowania.

Roborock S7 Pro Ultra - napełniania pojemnika na wodę

Przede wszystkim nie musimy się już martwić o uzupełnianie pojemnika na wodę w trakcie mopowania. Stacja zrobi to za nas. Znajduje się w niej ogromny pojemnik z czystą wodą, którą robot na bieżąco uzupełnia swój pojemnik, radykalnie zwiększając powierzchnię jaką jest w stanie zmopować bez naszego udziału.

Roborock S7 Pro Ultra - automatyczne czyszczenie mopa

To jednak nie koniec – stacja Ultra jest też w stanie samodzielnie wyczyścić mopa. Koniec z ciągłym wymienianiem szmatki lub co gorsza mopowaniu podłogi brudnym mopem.

Szereg inteligentnych funkcji

obsługa przez aplikację - Roborock S7Pro Ultra

Ponadto robot oferuje całe mnóstwo zaawansowanych funkcji z którymi mogliście spotkać się przy okazji moich licznych recenzji robotów sprzątających marki Roborock. Robot umożliwia przede wszystkim precyzyjną nawigację dzięki laserowy LiDAR i tworzy w pamięci dokładne mapy mieszkania (również osobne mapy dla różnych pięter).

Mapy możemy edytować wedle własnego uznania, a następnie personalizować proces sprzątania, w tym które pomieszczenia kiedy i z jaką siłą ssącą, czy też ilością wody mają być sprzątane.

sterowanie głosowe - Roborock S7Pro Ultra - recenzja

Robot oferuje także współpracę z asystentami głosowymi Google Home, Alexą i Siri.

Roborock S7 Pro Ultra vs Roborock S7 MaxV Ultra

Wiele osób może mieć zatem sporą zagwozdkę: czym ten robot różni się od innego modelu, który również niedawno pojawił się na rynku, czyli S7 MaxV Ultra (tutaj znajdziecie jego recenzję)?

Roborock S7 maxV Ultra - recenzja topowego robota sprzątającego - opróżnianie pojemnika w stacji Ultra

Po zdjęciach zauważycie, że jest to głównie kolor, ale to jednak nie wszystko. Sporo osób niewątpliwie zauważy też na starcie, że różnią się ceną: o ile sam robot Roborock S7 MaxV kosztuje mniej, bo niecałe 4 tys. zł, o tyle w połączeniu ze stacją Ultra (ok. 2 500 zł) wychodzi znacznie drożej. Dlaczego zatem Roborock S7 Pro Ultra jest tak znacząco tańszy? 

Model ten nie posiada przednich kamer służących rozpoznawaniu obiektów (np. kabli na podłodze, kapci, czy też psich odchodów). Kamery tego typu znajdują się wyłącznie na modelach oznaczonych jako MaxV i znacząco podnoszą koszt robota.

Roborock S7 MaxV Ultra - recenzja topowego robota sprzątającego - kamery na zderzaku

Wiele osób zapewne marzy o takiej funkcji, zwłaszcza że kamery można też pośrednio wykorzystywać do monitoringu domu, nawet do zdalnego porozumiewania się z domownikami.

Jeżeli jednak uważacie je za zbędny bajer lub też obawiacie się o swoją prywatność – wtedy to właśnie model Roborock S7 Pro Ultra może być optymalnym wyborem.

Roborock S7 Pro Ultra - automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz

Na koniec przypominam, że robota można już teraz zamawiać pod tym linkiem.

Po więcej najlepszych ofert, zapraszam na profil BezPrzepłacania.pl na Facebooku. Więcej o robotach sprzątających dowiecie się ponadto z rankingu TOP 20 robotów sprzątających, gdzie znajdziecie również linki do recenzji poszczególnych modeli.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.