Roborock Dyad – pierwszy odkurzacz mopujący od Roborock już w sprzedaży

Roborock znany jest w Polsce głównie za sprawą rewelacyjnych robotów sprzątających. Firma rozwija jednak swoją ofertę o nowe produkty. Do sprzedaży trafił właśnie ich najnowszy bezprzewodowy odkurzacz mopujący – Roborock Dyad.

Przedsprzedaż Roborock Dyad w Geekbuying.com

Roborock Dyad - promocyjna premiera

Najnowszy odkurzacz mopujący można już teraz kupić w Geekbuying.com pod tym linkiem. Do 20 listopada można będzie go zamówić w promocyjnej cenie $399. Oferta dotyczy tylko 1000 pierwszych sztuk, więc może skończyć się dużo szybciej. Nowi klienci geekbuying.com mogą ponadto skorzystać z kodu rabatowego: GKBNEWUSER 

Roborock Dyad - promocja odkurzacza mopującego

Roborock Dyad – co oferuje

Roborock Dyad - promocja odkurzacza mopującego - mopowanie

Na rynku znajdziecie już mnóstwo bezprzewodowych odkurzaczy pionowych. Również Roborock wypuścił na rynek już dwa tego typu urządzenia – Roborock H6 i Roborock H7. Najnowszy Roborock Dyad jest jednak odkurzaczem zupełnie innego typu. Służy on głównie do czyszczenia podłóg, ale nie poprzez zwykłe odkurzanie, lecz poprzez odkurzanie z mopowaniem.

Odkurzacz posiada 2 zbiorniki – na czystą wodę do zraszania podłogi oraz na zabrudzenia, gdzie gromadzona jest woda zebrana z podłogi wraz z wszelkimi zabrudzeniami.

Roborock Dyad - parametry

Podłoga przecierana jest tutaj specjalnym systemem wałków, które dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia:

Roborock Dyad - promocja odkurzacza mopującego - podwójne szczotkiSiła ssąca odkurzacza to aż 13 000 Pascali. Pojemność baterii to natomiast 5000 mAh, co pozwoli na pracę nawet przez 35 minut na jednym ładowaniu.

Ładowanie odbywa się z wykorzystaniem dołączonego do zestawu stojaka, który nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo wygodny w korzystaniu.

Roborock Dyad - promocja odkurzacza mopującego - stojak

Poza funkcją przechowywania i ładowania sprzętu, wieszak pełni też ważną rolę w procesie autoczyszczenia urządzenia. Odkurzacz potrafi sam wymyć swoje wałki.

autoczyszczenie odkurzacza mopującego

W porównaniu z popularnymi odkurzaczami ręcznymi, również tymi wyposażonymi w tzw. panel mopujacy, Roborock Dyad ma jedną zasadniczą przewagę: nie tylko przeciera podłogę na mokro, ale i wciąga z podłogi wszelkie płyny.

Roborock Dyad - promocja odkurzacza mopującego - mopowanie podłogi

Sprawdzi się zatem idealnie w domu, w którym rozlane płyny na podłodze zdarzają się często.

Poziom naładowania sprawdzimy na eleganckim dużym wyświetlaczu:

Roborock Dyad - promocja odkurzacza mopującego - wyświetlacz

Odkurzacz informuje nas również kiedy brakuje mu czystej wody, czy też kiedy należy opróżnić pojemnik z brudną wodą. Komunikaty te podawane są również głosowo.

Roborock Dyad nie trafił jeszcze do mnie na testy, ale tutaj możecie zobaczyć całkiem szczegółową recenzję tego urządzenia:

Pamiętajcie, że urządzenia Roborock trafiające do sprzedaży potrafią się bardzo szybko rozejść. Podobnie może być z Roborock Dyad. Jeżeli chcecie mieć pewność, że odkurzacz nabędziecie przed świętami, warto zamówić go w ramach obecnej przedsprzedaży pod tym linkiem.

Więcej ciekawych ofert na urządzenia tego typu znajdziecie na moim profilu na Facebooku. Śledźcie go na bieżąco, aby nie przegapić gorących ofert.

Roborock Dyad - promocja odkurzacza mopującego - mopowanie drewnianej podłogi

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.