Przetestuj „Łączoną dostawę” z Aliexpress i zgarnij rabat

Łączona dostawa to nowa usługa dostępna na Aliexpress, dzięki której możecie otrzymać swoje paczki szybciej, prościej i przede wszystkim taniej. Warto skorzystać z niej właśnie teraz, zwłaszcza że można z niej korzystać również na komputerach. 

Łączona dostawa, czyli szybciej i taniej

Łączona dostawa - combined delivery - Aliexpress

Długi czas dostawy to niewątpliwie jedna z najgorszych rzeczy jaka wiąże się z zamawianiem produktów z wysyłką z Chin. Aliexpress robi jednak wszystko, abyśmy nie musieli na nasze zamówienia czekać zbyt długo. Jednym z takich działań jest chociażby wprowadzenie do Polski sieci paczkomatów Aliexpress prowadzonych przy współpracy z firmą logistyczną Cainiao.

paczkomat Cainiao Aliexpress

Nowe paczkomaty to niewątpliwie duże udogodnienie, ale ważniejszym jest chyba wprowadzenie do oferty opcji „Łączonej dostawy”. Na czym polega? W dużym skrócie na tym, że kilka zamówień produktów z Chin trafi do nas w ramach jednej paczki. Szczegóły znajdziecie w poniższym filmie:

Główne atuty łączonej dostawy to:

  • szybsza dostawa (do 15 dni od zamówienia);
  • jedna duża paczka zamiast kilku małych (mniej kłopotu z umawianiem się z kurierami, odbieraniem paczek na poczcie itp.);
  • oszczędzamy na kosztach dostawy.

Taniej z kuponami rabatowymi

Korzystając z opcji łączonej dostawy możemy zaoszczędzić nie tylko na kosztach przesyłki, ale i na samych zakupach. Aliexpress oferuje przez ograniczony czas specjalne kupony rabatowe dla osób korzystających z usługi „łączona dostawa”:

Łączona dostawa - combined delivery - Aliexpress - kupony rabatowe

W zależności od wartości zamówienia możemy dodatkowo łatwo obniżyć cenę o 3,91 zł lub 7,81 zł. Wystarczy dodać kupony do swojego konta pod tym linkiem.

Jak znaleźć produkty z opcją łączonej dostawy?

Niestety jeszcze nie wszystkie produkty na Aliexpress są objęte opcją łączonej dostawy, ale jest ich już coraz więcej. Wszystkie są odpowiednio oznaczone na liście produktów w wynikach wyszukiwań:

Łączona dostawa Aliexpress - oznaczenie produktu

Czerwonymi strzałkami zaznaczyłem gdzie widzicie informację o łączonej dostawie. Akurat słuchawek jak widzicie jest całkiem sporo. Nie z wszystkimi produktami jest tak łatwo, natomiast sporo różnych rzeczy objętych przedmiotową ofertą znajdziecie pod tym linkiem:

Łączona dostawa Aliexpress - wybór produktów

Oferta dla nowych użytkowników Aliexpress

Nie masz jeszcze konta na Aliexpress? Koniecznie wejdź tutaj:

Oferty dla nowych klientów Aliexpress

Następnie skorzystaj z jednej ze specjalnych ofert dla nowych użytkowników. Ponadto możesz skorzystać z kodu rabatowego: BEZPRZEPLACANIA (daje aż $4 rabatu na zamówienia za min. $5).

Jeżeli natomiast liczycie na jeszcze szybszą dostawę, to warto robić zamówienia na stronie z produktami z lokalnych magazynów Aliexpress. Produkty oznaczone z wysyłką z europejskich magazynów, w tym polskich dostarczane są często w ekspresowym nawet 3- lub 7- dniowym terminem wysyłki.

 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.